Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Rüya Analiz Uzmanı

Rüyalar hipnoz tadındadır bilinçaltı keşfi yapabileceğimiz ve danışanların sorunlarını kolaylıkla çözümlenmesinde kolaylık sağlayan bir araçtırlar. Kişisel gelişim makalelerinin yer aldığı www.sengulsiyahkoc.com adresinden içeriklere ulaşabilirsiniz.

 • Gönderen Adı: ali akcan
 • Gönderen E-postası: alican204@hotmail.com.t
 • Gönderen URL’si: https://www.sengulsiyahkoc.com
 • Rüya Analiz Uzmanı
  Rüya Analiz Uzmanı

  Hakkımda
  İstanbul Aydın Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları mezunu olan Şengül Siyahkoç, insanlara farkındalık oluşturmak, insan ilişkilerini iyileştirmek isteyen, önce kendini tanıyan ve ya tanıma gayretinde olan bireylere destek vermek düşüncesi ile bir yola çıktı ve bu yolda ilerlerken kişisel konularındaki bilgilerini sürdürmüş olup, araştırmalara yönelmiş, felsefi düşünceleri derin olan bir yaşam koçudur. Meb onaylı sertifikalı NLP Uzmanı, Rüya Analiz Uzmanı aynı zamanda Yaşam Koçudur. Eğitimini tamamlamış olup NLP konusunda uzman, dil kalıplarında yetenekli, sanata ve estetiğe önem veren aynı zamanda psikoloji bilimini çok yakından tanıyan ve danışanlarını empati yaparak, onları yargılamadan anlamaya çalışan bir yaşam koçudur.

  Rüyalar konusunda geniş çapta araştırmalar yapmış olup aynı zamanda rüya analiz uzmanı olarak görev yapmaktadır. İletişimdeki teknikleri ustalık ile hayatına alan Şengül Siyahkoç, dil kalıplarına çok değer vermektedir. Seans boyunca konuşulan her konuyu titizlikle inceleyen üzerinde danışanın düşünmesi için etkin soruları soran destekleyici bir yaşam koçu olmayı ilke edinmiştir.

  Seanslarda rüyalar ve NLP tekniklerinden bolca faydalanmayı hedeflemiştir. Kendini değiştirmek isteyen insanların, ruhuna dokunmak istemektedir.
  Hayatını düzene koymak isteyen bireylerin hedeflerine hızlıca ulaşması için gereken tüm çalışmaları yürüterek büyük bir farkındalık oluşturmayı ve hayatlarını hızlı bir şekilde pozitif yönde değiştirmeyi hedeflemiştir.

  Araştırmalara doymayan, kitap okumayı seven, insan ilişkilerine son derece yakından ilgi duyan bir karakterdedir. Bunun yanı sıra kuantum bilgilerine meraklıdır bu konular üzerinde düşünen ve hayatında kuantum izlerini taşıyan ve bu konuları çok yakından gözetleyen zihniyettedir. Bir yaşam koçunun sahip olması gereken tüm özelliklerin farkındadır ve zamanla da danışanları ile güçlü bir bağ kurmuştur. Samimiyetin ve iyi niyetin gücüne derinden inanan, bu düşüncelere sahip olan kişilerin hayatlarında mutlaka mutluluğu yakalayacaklarına dair güçlü bir inancı vardır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir