Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Sağlık Sektörü için Online Randevu ve Muayene Platformu: Medibulut

Medibulut, en basit tanımıyla mart ayında yayınlanan teletıp yasasıyla birlikte hasta ve alanındaki uzman hekimleri bir araya getiren dijital bir online randevu ve muayene platformudur. Alanındaki uzmanlar, hasta ve danışanlarına sunmuş olduğu hizmeti dijital bir şekilde Medibulut çatısı altında verebilir. Aynı şekilde danışan ve hastalar da görüşmek istediği uzmanlar üzerinden hizmet alabilir ve bu sayede ilgili danışmak istedikleri konuları ve şikayetleri dijital bir platform olan Medibulut ile çözüme kavuşturabilmektedir. Medibulut ile ilgili öne çıkan özellikler ise şu şekilde özetlenebilir:

Hasta ve danışan takibi: Medibulut ile alanındaki uzmanlar hasta ve danışan takibini online randevu ve muayene sistemi sayesinde kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Aynı şekilde danışan ve hastalar da görüşme gerçekleştireceği uzmanların takibini Medibulut ile pratik bir şekilde sağlayabilmektedir.

Online randevu: Medibulut ile uzmanlar ve uzman hekimler kolay bir şekilde danışanlarına ve hastalarına online randevu hizmeti sunabilmektedir. Aynı şekilde danışan ve hastalar da ilgili alanda uzman olan hekimler ile Medibulut aracılığıyla pratik bir şekilde randevu alabilmektedir.

Online muayene: Medibulut sayesinde uzmanlar ve hastalar / danışanlar online olarak bir araya gelebilmekte ve muayene işlemini gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede uzmanlar ve hastalar / danışanlar; zaman, mekân kısıtı olmadan pratik bir şekilde muayene işlemlerini sağlayabilmektedir.

Sadece Uzmanlara Özel

Hasta takip programı: Medibulut’un verdiği önemli hizmetlerden birisi de Uzman Medibulut hasta takip programıdır. Bu hasta takip programı sayesinde sağlık sektöründe çalışan tüm uzmanlar; randevu takibi, klinik yönetimi, stok takibi, finansal rapor gibi çözümler sunabilmekte ve uzmanların klinik yönetim işlemlerini pratik bir hale getirebilmektedir.

e-Dönüşüm çözümleri: Medibulut’un öne çıkan diğer markalarından biri olan Sekizbit e-dönüşüm ile sağlık sektöründe çalışan tüm uzmanlara e-fatura, e-arşiv ve e-SMM çözümleri sunulmaktadır.

Sonuç

Sonuç olarak Medibulut; hem hasta / danışan tarafı hem de uzman tarafı için yararlı bir online randevu ve muayene buluşma noktasıdır. Bu sayede hastalar ve danışanlar; sağlık sektöründe danışmak istedikleri konular için uzmanları Medibulut platformu aracılığıyla kolay bir şekilde bulup ilgili randevu ve muayene hizmetini online alabilmektedir. Sağlık sektöründe çalışan uzmanlar ise bu sayede hasta ve danışanlarına online hizmet verme seçeneği sunabilmekte ve dijital portföyünü arttırabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Medibulut nedir?

Medibulut danışanları / hastaları ve uzmanları buluşturan, online randevu ve muayene imkânı sunan dijital bir sağlık platformudur.

Kimler Medibulut’tan faydalanabilir?

Uzmanlar ve danışanlar / hastalar Medibulut platformundan yararlanabilir.

Medibulut’u hangi branşlar kapsamaktadır?

Herhangi bir branş kısıtlaması yoktur. Diyetisyen, diş hekimi, psikolog, fizyoterapist, kulak-burun-boğaz, dahiliye, üroloji uzmanı gibi sağlık sektöründe yer alan tüm branşları kapsamaktadır.

Medibulut’un sunmuş olduğu hizmetler nelerdir?

Temel görevi teletıp hizmeti sunmak olan Medibulut’un vermiş olduğu hizmetler online randevu, muayene, e-dönüşüm, uzmanlar için klinik yönetim programı şeklinde özetlenebilir.

Medibulut’a ile yer alan ürünler nelerdir?

Medibulut, Uzman Medibulut Klinik Yönetim Programı, Sekizbit e-Dönüşüm.

  • Gönderenin Adı: Admin
  • Gönderenin E-postası: info@medibulut.com
  • Gönderen URL’si: https://www.medibulut.com/tr
  • https://www.medibulut.com/tr
    https://www.medibulut.com/tr

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir