Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Sahil Ticaret

Sahil Ticaret olarak, 2018 yılından beri cam şişe, cam kavanoz, kavanoz kapağı, ecza şişeleri ve birçok cam şişe çeşitleriyle toptan fiyatına perakende satış faaliyetini sürdürmekteyiz. Kaliteye ve mükemmel müşteri ilişkilerine gösterdiğimiz özen ile kurduğumuz prestijli, yenilikçi ve sağlan işbirliklerimiz sayesinde Türkiye’nin her noktasından siparişler alarak onlarca cam şişe, ecza şişesi, kavanoz ve kapak çeşitlerimizi hızlı ve güvenli olarak adrese teslim ediyoruz.

Her bir müşterimizin istek ve beklentilerini dinleyerek ve anlayarak, tamamen müşteri odaklı bir yaklaşım ile müşterimizle güven ve kalite üzerine ilişkiler kurarak, müşteri memnuniyetini daima en üst dzeyde tutmak ve müşterilerimiz beklentilerini yıllar boyunca sorunsuz olarak karşılayabilmek en önemli misyonumuzdur.

Cam şişe ve cam kavanozlar kullanım amacına ve ihtiyaca göre çok çeşitli ebatlarda ve hacimlerde üretilen ürünlerdir. Yaygın olarak içecek ve yiyecek olmak üzere çeşitli sıvı ve katı maddelerin yanı sıra kimyasalların ve ilaçların muhafaza edilmesi amacıyla kullanılan cam şişeler ve cam kavanozlar, 10 cc ile 15 litre aralığında genel ve özel kullanım amacıyla üretilmektedir.

 • Gönderenin Adı: Başak Aksoy
 • Gönderenin E-postası: iletisim@sahilticaret.com
 • Gönderen URL’si: https://www.sahilticaret.com
 • https://www.sahilticaret.com
  https://www.sahilticaret.com

  ŞİRKETİMİZ
  2018 yılından beri Türkiye’nin zeytin ve zeytinyağının başkenti oksijen depomuz olan Kazdağları’nın eteklerinde Altınonluk’ta cam şişe ve cam kavanoz toptan satışı faaliyetini sürdürmektedir. Kaliteye ve mükemmel müşteri ilişkilerine gösterdiğimiz özen ile kurduğumuz prestijli , yenilikçi ve sağlan işbirliklerimiz sayesinde Türkiye’nin her noktasından siparişler alarak onlarca cam şişe,ecza şişesi,kavanoz ve kapak çeşitlerimizi hızlı ve güvenli olarak adrese teslim ediyoruz. Kaliteye ve mükemmel müşteri ilişkilerine gösterdiğimiz özen ile kurduğumuz prestijli , yenilikçi ve sağlan işbirliklerimiz sayesinde Türkiye’nin her noktasından siparişler alarak onlarca cam şişe,ecza şişesi,kavanoz ve kapak çeşitlerimizi hızlı ve güvenli olarak adrese teslim ediyoruz. Kaliteye ve mükemmel müşteri ilişkilerine gösterdiğimiz özen ile kurduğumuz prestijli , yenilikçi ve sağlan işbirliklerimiz sayesinde Türkiye’nin her noktasından siparişler alarak onlarca cam şişe,ecza şişesi,kavanoz ve kapak çeşitlerimizi hızlı ve güvenli olarak adrese teslim ediyoruz.

  HAKKIMIZDA
  MİSYONUMUZ
  Her bir müşterimizin istek ve beklentilerini dinleyerek ve anlayarak , tamamen müşteri odaklı bir yaklaşım ile müşterimizle güven ve kalite üzerine ilişkiler kurarak ,müşteri memnuniyetini daima en üst dzeyde tutmak ve müşterilerimiz beklentilerini yıllar boyunca sorunsuz olarak karşılayabilmek en önemli misyonumuzdur.

  CAM ŞİŞE VE CAM KAVANOZUN KISA TARİHİ
  İlk cam şişeler güneydoğu Asya’da yakaşık M.Ö ve Roma İmparatorluğu’nda 1 M.S civarıda üretilmiştir.Cam şişe ve cam kavanoz endüstrisi , 1675 yılında Jamestown’daki yerleşimcilerin ilk cam eritme fırınını geliştirmesiyle başta Amerika olmak üzere Dünyada yavaş yavaş yayılan bir endsütri haline geldi.1880 yılında otomatik cam şişe üfleme makinesinin icadı ile cam şişe ve kavanoz yapım işlemi sanayileşti.Ülkemizde ise , Atatürk’ün talimatlarıyla 1935’te kurulan Paşabahçe modern cam sanayisinin halihazırda Dünya’daki en iyi temsilcilerinden biridir.

  CAM ŞİŞE VE CAM KAVANOZUN KULLANIM ALANLARI
  Cam şişe ve cam kavanozlar kullanım amacına ve ihtiyaca göre çok çeşitli ebatlarda ve hacimlerde üretilen ürünlerdir.Yaygın olarak içecek ve yiyecek olmak üzere çeşitli sıvı ve katı maddelerin yanı sıra kimyasalların ve ila.ların muhafaza edilmesi amacıyla kullanılan cam şişeler ve cam kavanozlar , 10 cc ile 15 litre aralığında genel ve özel kullanım amacıyla üretilmektedir.Zeytinyağı şişeleri , su şişeleri,süt şişeleri,sirke şişeleri,alkol şişeleri,ecza şişeleri,kozmetik şişeleri,parfüm şişeleri en yaygın kullanılan cam şişe çeşitleridir.Bal,turşu,zeytin,salça,yoğurt,bebek maması,konserve gibi sayabileceğimiz yüzlerce çeşit gıda maddesinin sağlıklı olarak muhafaza edilmesi için ise cam kavanoz kullanımı oldukça önemlidir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir