Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Saso Sertifikası

Firmamız yaklaşık 10 yıl önce; Rusya GOST ve UkrSEPRO belgeleri başta olmak üzere, Rusya ve Ukrayna’nın kalite belgelerini temin hizmetiyle yola çıkmış olup hem Türkiye’de hem dünyada çok sayıda firmaya başarıyla sertifikasyon danışmanlığı sağlamıştır. Saso Sertifikası; yaygın ve uzmanlığa dayanan organizasyon yapısı sayesinde oldukça kısa sürede kalite belgeleri ihracat izinleri alanında ilgili şirketlerin en çok tercih edilen çözüm ortaklarından biri olmuştur.

 • Gönderenin Adı: Ozan
 • Gönderenin E-postası: sasosertifikasi@protonmail.com
 • Gönderen URL’si:
  https://www.sasosertifikasi.com/
  https://www.sasosertifikasi.com/

  Hakkımızda
  Saso Sertifikası; ihracat kalite belgeleri, ihracat izinleri, ilgili testler, ihracat denetimi ve şirket kurulumu alanlarında yetkin, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır.

  Firmamız yaklaşık 10 yıl önce; Rusya GOST ve UkrSEPRO belgeleri başta olmak üzere, Rusya ve Ukrayna’nın kalite belgelerini temin hizmetiyle yola çıkmış olup hem Türkiye’de hem dünyada çok sayıda firmaya başarıyla sertifikasyon danışmanlığı sağlamıştır.

  Saso Sertifikası; yaygın ve uzmanlığa dayanan organizasyon yapısı sayesinde oldukça kısa sürede kalite belgeleri ihracat izinleri alanında ilgili şirketlerin en çok tercih edilen çözüm ortaklarından biri olmuştur.

  Firmamız, Rusya ve Ukrayna kalite belgeleri temini ile başlayan hizmet skalasını küresel düzeyde yeni çözümlerle derinleştirerek ilerlmektedir. Firmamız Rusya ve Ukrayna’nın yanı sıra Suudi Arabistan’ın kalite belgesi olan Saber Belgesi’nin temini konusunda da danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Saber Belgesi; Suudi Arabistan’ın kalite standartlarını belirleyen kalite belgesi olup ülkeye girmesi planlanan ürünlerin Saber Belgesi’ne sahip olması gerekmektedir. Firmamız, ihracat ağının her geçen gün genişlediği ülkemizde ihracatçı firmalar için Saber Belgesi için de danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

  Çözüm ortakalrımızın memnuniyeti ve bu memnuniyetin sağladığı enerjiyle firmamız en yüksek kaliteyi hedefleyerek çalışmaktadır.

  Firmamızın temel vizyonu “dünya ticaretini daha sağlıklı ve akıcı kılacak hizmetler sunmak ve bunu şirketlerle buluşturmak”tır.

  10 yılı aşan tecrübemizle kurumsal ihracat belgeleri temin danışmanlığı sunan firmamızın sağladığı hizmetlerin ana başlıklar şöyledir:

  Ürün ve Sistem Belgelendirme: İhracatta kalite belgelerine ihtiyaç duyduğunuz anda
  Uygunluk sertifikaları: İhracatta ürünlerinizin kalite yeterliliğini ispatlamanız gerektiği koşullarda
  Medikal İzinler: Medikal sistemlerinizin izne tabi olduğu ülkeler için geçerlidir.
  Metroloji Sertifikaları: Ölçüm cihazlarınızın onaya ihtiyaç duyduğu pazarlar için geçerlidir.
  Gözetim Hizmetleri: İthalat işlemlerinizin eksiksiz ve firesiz yürümesi için geçerlidir.
  Test Hizmetleri: Ürünlerinizi iç ya da dış pazara sürerken kalitesinden emin olmak istediğiniz anda
  Rusça konuşulan ülkelerde şirket kurulumları: Küresel pazarlama ağınızın ilk adımını hızlı ve doğru atmanız için
  Küresel iş hedeflerinize ulaşmanız için uzmanlığımızla ve deneyimimizle yanınızdayız.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Saso Sertifikası”