Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Sebebiyat Sohbet

2020 yılından bu zamana kadar Sohbet ve Chat Odaları ile sizlere eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak türkiye’nin en iyi ve kaliteli Sohbet Odaları sitesidir.

Sebebiyat.Net Ailesi olarak gerek site içeriği gerek ise sohbet ve chat odaları’mızı en yüksek kalitede tutmaya çalıştık.

Birbirinden farklı kategoriler ile sizlerin hem eğlenceli zaman geçirmesini hemde aradığınız kelimeyi daha rahat bulmanızı kendimize felsefe edindik..

Sitemizde bulunan zengin içerik sayesinde sizlere daha iyi hizmet vermenin keyfini yaşıyoruz ve bunun yanında hedeflerimizi daha’da genişletiyoruz.

Her anlamda günden güne farklı kategoriler oluşturarak siz kullanıcılarımızın beğenisine sunmaya çalışıyoruz.

Sohbet Odaları’mızda genel kültür ve arkadaşlık üzerine kanallar bulunmaktadır. Bunun yanında eğlenceli özel odalarda sohbet edebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Avrupa’nın farklı ülkelerinden ve Türkiye’de ki farklı iller’den bir çok kişi ile tanışıp yeni dostluklar edinebilirsiniz.

Sizlere sağladığımız bu geniş kapsamlı sosyal ağ platformunda 7’den 70’e herkezle zaman geçirebileceğinizi belirtmek isteriz…

Sanal alemde yeni insanlarla tanışmanızı ve sitemizdeki yeniliklerden faydalanmanızı sağlamak bizim temel ilkemizdir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

https://www.sebebiyat.net/

Sebebiyat Sohbet, Sohbet Kuralları, Sohbet Odası, Sohbet sitesi
Sebebiyat Sohbet, Sohbet Kuralları, Sohbet Odası, Sohbet sitesi

Sohbet Odaları Kuralları ve Sohbet Etme Kuralları

Değerli Sebebiyat.Net Sohbet Odaları Kullanıcılarımız. Bildiğiniz Gibi Her Sohbet Sitesinin kendine Özgü Sohbet Kuralları Vardır.
Bu Sohbet Kuralları, Kanalda ki insanların Sohbet Etmesini Sohbet Odalarında Daha Keyifli Şekilde iletişim Kurmasını Sağlamak Amacı ile Düzenlenmiş Kurallardır.
Bu Kurallara uymayan kişi veya kişiler Kanal Operatörleri veya üst Düzey Site Yetkilileri tarafından Kanaldan veya siteden uzaklaştırılma ile cezalandırılırlar.
Kanal operatörleri Veya Site Yöneticileri Kanalın Seviyesini Koruyan Asayişini Sağlayan Yapı Taşlarıdır Kanal veya Kanallarda.
Peki Bu Kurallar Nedir ? Sohbet odaların’da Nasıl Sohbet Edilir Hangi Kurallara Uymak Gerekir ?

İlk Olarak Kanal genelinde en çok uyulması Gereken Kurallardan birisi, Site Reklamının Yasak Olmasıdır. Bu Kural Bütün Sohbet Sitelerinden geçerli ve Temel Kuraldır.
Sohbet Ettiğiniz Site ile Alakası Olmayan herhangi Başka Bir Sitenin Adresini Sohbet Kullanıcılarına Yazmanız Yasaktır! Bilinçli Olarak Girşmiş Olduğunuz Sohbet Sitesinden başka Bir Yere Kullanıcı taşımak Başlıca Kural ihlalidir, direk kullanıcının sohbet odalarından uzaklaştırılma sebebidir.

2-
Sohbet Odaları Kanal genelinde Kendinize veya Başkasına Ait ( Cep telefon Numarası, Skype Adresi ) gibi Kişisel özel bilgileri Kanal genelinde Yazmak Yasak ve Yanlıştır.

3-
Sohbet Kanalı Genelinde ve diğer global kanalların genelinde renkli Yazı yazmak yasaktır. Renkli yazı Yazmanın Yasak Olmasının nedeni ise, Kanalda ki Sohbet Eden kullanıcıların yazılarının Karışmasından Dolayı tek Ve Sabit Yazı Şeklinde Olması En uygunu Olarak belirlenmiştir. Bu Kurala Uymayan Sohbet Kullanıcısı renkli yazı Yazdığı kanaldan uzaklaştırılır.

4-
Sohbet Odalarının Genelinde Bütük Harfle Yazı yazmak ve Sohbet Etmek Yasaktır. Büyük Harfle Yazılan Yazılar Diğer Sohbet kullanıcılarının Yazdığı Küçük kelimelerden Daha çok ilgi Çektiği için Bu yazı Şeklide Yasaklanmıştır. Cezası ise, Büyük Harf yazdığı Kanaldan Uzaklaştırılır.

5-
Kanal Operatörleri ( Op, @ ) yani Sohbet ettiğiniz Kanalın üstünde Kırmızı renkte Veya Sizden farklı renkte Duran yetkililerle global kanal genelinde yaptığınız tartışmada kural ihlali içindedir bu yüzden kanal yetkilileri ile tartışmasınız sohbet etme fırsatınızı yasaklayabilir. Kanal Operatörleri ile tartışmanın cezası ise, tartıştığınız kanaldan uzaklaştırılarak son bulur.

6-
Site üst Düzey yetkilileri ile tartışmakta yasaktır. Site üst Düzey Yöneticileri genellikle Site Sahibi ( NetAdmin, Root ) Veya Site Sahibinin Belirlediği üst düzeyden oluşan ( Admin, Oper ) ile gireceğiniz tartışmalarda ise yapmış olduğunuz tartışmaya göre ceza alırsınız. Bunun Cezası ise değişkendir, Küfür Halinde Siteden Uzaklaştırılırsınız, Küçük bir Tartışma ise kanal genelinden uzaklaştırılmakla kalırsınız.

7-
Sohbet Sitelerinde Siyaset, Politika Gibi Konular Yasaktır. Kanal genelinde Siyaset veya Ayrımcılık Yapma özgürlüğü yoktur. Türkiyenin değerlerini eleştirmek siyaset kapsamı içinde bölücülük ve ırkçılık hakkında sohbet etmek Kesinlikle Yasaktır ve Bu Kurallara Uymayan Her Kim Olursa Olsun Direk Sohbet Sitesinden Süresiz Şekilde Uzaklaştırılır.!!!

8-
Sohbet Kullanıcılarına Hakaret Etmek, Özel hayatını Eleştirmek, rencide Etmek Yasaktır. Bu Kurala Uymayanlar Kanal Veya Sohbet Sitesinden Süresizce Uzaklaştırılırlar.

Değerli Sebebiyat.Net Sohbet odaları Kullanıcılarımız Yukarıda Yazmış Olduğumuz Kurallar Sebebiyat.Net Sitesinin Belirlediği Kurallardır.
Yukarıdaki Gereksiz Davranışları Lütfen Sohbet Odalarımızda Sergilemeyelim ve seviyeli Sohbet Etmenin Keyfini Sürelim.
Yukarıdaki Yasaklanmış Kurallara Aykırı Haraketleri Uygulamanız Sitemizde Sohbet Edememenizi Sağlayacaktır.
Lütfen Sohbet odaları Kurallarına Uyalım! Türkiye’nin Örf ve adetlerine uygun Şekilde Sohbet Edelim Teşekkür Ederiz.

iyi Sohbetler…

Ücretsiz Canlı Sohbet Siteleri
– Kaliteli olarak ortam kurmaktayız gelin bir çok kişiyle Sohbet etmeye başlayın Ücretsiz Canlı Sohbet Siteleri sizler için hazır.

Seviyeli olarak Ortam Bulunmakta Amacımız Chat Yapmak Muhabbet ister misin bir çok kişiyle Burada sohbet etme içersin deyiz bir çok kişiyle ortam kurduk ve siz değerli Kullanıcılarımızı hadi birlikte Keyifli olarak Sohbetler sağlamaktayız, Amacımız sizlere iyi bir ortam Kurmak için en güzel şekilde ortamlarda bulunmaktayız Üyelik abonelik yok hiç bir şekilde burada ortamda ücret ödemeksizin
En güzel şekilde zamanlarınızı geçirin vede bağlanmak isteyiz sizleri gerçekten paranıza
ihtiyacımız yok yani yanlış anlamayın, Keyifli olarak Ücretsiz şekilde bağlanmaya başlayın Atasözleri ne kadar güzel
söz söylemişlerdir ”Akıl Akıldan Üstündür” Mantığı ile Hareket etmekteyiz bu yüzden sizlerin fikirlerinize her zaman önemlidir düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak ister misin bir çok kişiyle
En güzel zamanları Kuruyoruz ve sizleri aramızda görmek istiyoruz Rahat Sohbet sitelerinde bağlanmak
için giriş yaparak burada Seviyeli Katılımlar sağlamaktayız Eğlenceli olarak En güzel zamanları
burada beklemekteyiz GİRİŞ Yap Sende Muhabbet etmeye başla Keyifli olarak Sohbet Edilmekte
canımız sıkılmıyor burada özel genel fark etmeden istediğiniz her alanda bağlana bilirsiniz,
Kaliteli insanlar burada sende gelir misin aramıza bizlerle ortam kurar mısınız? Ücretsiz
Canlı Sohbet Siteleri En güzel Muhabbet etmenizi sağlar.

18 yorum “Sebebiyat Sohbet”

Yorumlar kapatıldı.