Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

SEDA Konya Buz lazer epilasyon bb glow eyeliner kirpik lifting

SEDA Konya bb glow, ipek kirpik, kirpik lifting, kalıcı kaş makyaj, kalıcı eyeliner makyaj, kalıcı makyaj dudak renklendirme, bb glow, konya kalıcı makyaj, konya kıl tekniği kaş, konya kalıcı eyeliner, konya leke tedavisi, konya bb glow, konya ipek kirpik, konya kirpik lifting, konya kalıcı kaş makyaj, konya kalıcı eyeliner makyaj, konya kalıcı makyaj dudak renklendirme, bb glow, lazer epilasyon merkezi, lazer epilasyon fiyatları, buz lazer epilasyon güzellik merkezi, konya lazer epilasyon seans fiyatları, tüm vücut lazer epilasyon, konya cilt bakımı fiyatları, cilt bakımı fiyatları, konya siyah nokta temizleme, konya lazer epilasyon zafer, güzellik salonu, buz lazer epilasyon, kalıcı makyaj, kıl tekniği kaş, kalıcı eyeliner, leke tedavisi,

  • Gönderenin Adı: Seda Türkmen
  • Gönderenin E-postası: dest@sedaturkmen.com
  • Gönderen URL’si: http://www.sedaturkmen.com
http://www.sedaturkmen.com
http://www.sedaturkmen.com

Seda TÜRKMEN Güzellik Salonu; Konya’da “Sihirli Eller” Parolasıyla profesyonel bakım ve güzellik hizmeti vermektedir.

Uzman Estetisyen olan Seda TÜRKMEN, konusunda uzman kadrosuyla lazer epilasyon, cilt bakımı ve makyaj konusunda hizmet sunmaktadır.

Gelen müşterilerimizin rahat ve konforu için her detay düşünülerek dizayn ettiğimiz merkezimizin sıcak ambiyansını sizlerde mutlaka hissedeceksiniz. Hijyen, konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuğumuz her hizmetin ayrı bir bölümü olan merkezimizde hem güzelleşecek hem de huzuru ve keyfi yaşayacaksınız.
Hizmetlerimiz arasında; Tüm bacak lazer epilasyon, dudak üstü lazer epilasyon, tüm kol lazer epilasyon, kol altı lazer epilasyon, yüz lazer epilasyon, cilt bakımı, profesyonel makyaj, protez tırnak, ipek kirpik ve diğer güzellik ve bakım hizmetleri yer almaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden güzellik merkezimiz, müşteri menuniyetini en üst seviyede tutmak için büyük gayret göstermektedir.
Kuruluş vizyonu olarak, müşterilerin hak ettikleri güzelliği ve sağlığı sizlere sunmayı benimsemektedir.
.

Adres : Abdülaziz Mah. Hocahasan Sokak Şatoform Apartmanı No:2/8 Meram/KONYA

Telefon : 0 332 351 11 16

GSM : 0 552 351 11 16

Email : bilgi@sedaturkmen.com

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir