Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

SEDA Konya lazer epilasyon cilt bakımı bb glow eyeliner

SEDA Konya kalıcı eyeliner, konya leke tedavisi, konya bb glow, konya ipek kirpik, konya kirpik lifting, konya kalıcı kaş makyaj, konya kalıcı eyeliner makyaj, konya kalıcı makyaj dudak renklendirme, bb glow, lazer epilasyon merkezi, lazer epilasyon fiyatları, buz lazer epilasyon güzellik merkezi, konya lazer epilasyon seans fiyatları, tüm vücut lazer epilasyon, konya cilt bakımı fiyatları, cilt bakımı fiyatları, konya siyah nokta temizleme, konya lazer epilasyon zafer, güzellik salonu, buz lazer epilasyon, kalıcı makyaj, kıl tekniği kaş, kalıcı eyeliner, leke tedavisi, bb glow, ipek kirpik, kirpik lifting, kalıcı kaş makyaj, kalıcı eyeliner makyaj, kalıcı makyaj dudak renklendirme, bb glow, konya kalıcı makyaj, konya kıl tekniği kaş, konya

http://www.sedaturkmen.com

http://www.sedaturkmen.com
http://www.sedaturkmen.com

Seda TÜRKMEN Güzellik Salonu; Konya’da “Sihirli Eller” Parolasıyla profesyonel bakım ve güzellik hizmeti vermektedir.

Uzman Estetisyen olan Seda TÜRKMEN, konusunda uzman kadrosuyla lazer epilasyon, cilt bakımı ve makyaj konusunda hizmet sunmaktadır.

Gelen müşterilerimizin rahat ve konforu için her detay düşünülerek dizayn ettiğimiz merkezimizin sıcak ambiyansını sizlerde mutlaka hissedeceksiniz. Hijyen, konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuğumuz her hizmetin ayrı bir bölümü olan merkezimizde hem güzelleşecek hem de huzuru ve keyfi yaşayacaksınız.
Hizmetlerimiz arasında; Tüm bacak lazer epilasyon, dudak üstü lazer epilasyon, tüm kol lazer epilasyon, kol altı lazer epilasyon, yüz lazer epilasyon, cilt bakımı, profesyonel makyaj, protez tırnak, ipek kirpik ve diğer güzellik ve bakım hizmetleri yer almaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden güzellik merkezimiz, müşteri menuniyetini en üst seviyede tutmak için büyük gayret göstermektedir.
Kuruluş vizyonu olarak, müşterilerin hak ettikleri güzelliği ve sağlığı sizlere sunmayı benimsemektedir.

Buz Lazer; Buz Lazer epilasyon kullandığı kademeli ısıtma metodu ile kıl köklerini etkili bir şekilde tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini önler, ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırır. Geleneksel lazer epilasyonda oluşabilecek istenmeyen sonuçları önler. Uygulama esnasında cildi buz gibi soğutan kontak soğutma sistemi de neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona imkan tanır.

ICE Teknolojisi / Buz Lazer; Buz Lazer uygulama esnasında cildi uzun süre etkili biçimde serinleten ICE™ Teknolojisine sahiptir. Buz Lazer cihazının başlığındaki soğuk safir uç uygulama esnasında cildi serinletir ve rahatlatır. Safir uç cilde temas ettiğinde buz gibi soğuktur ve cildi -3° C’ye kadar soğutur. Bu kontak soğutma sistemi hasta konforunu arttırarak uygulamaları hiç olmadığı kadar konforlu ve zevkli bir hale getirir, yan etki riskini minimuma indirir. Ciltte yanık ve leke oluşma riskini ortadan kaldırır.

Ağrısız / Konforlu Lazer Epilasyon; Buz Lazer epilasyonda başlık cildi ütüler gibi sürekli hareket halindedir. Bu yöntemle kıl kökünü tahrip edecek ısıya kademeli olarak ulaşılır. Bu kademeli ısıtma metodu ve gelişmiş soğutma sistemi bir arada neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanır. Buz Başlık cildi -3° C’ye kadar soğuttuğundan uygulama esnasında cilt buz gibi serinler, ferahlar ve sadece çok hafif bir ısı hissi duyulur.

.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir