Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

SELVİ Çelik Para Kasası Zırhlı Para Kasası imalatı

SELVİ Gaziantep zırhlı çelik para kasası imalatı, zırhlı çelik para kasası imalatçısı, zırhlı çelik para kasası fiyatları, zırhlı çelik para kasaları, elektronik kilitli şifreli zırhlı çelik para kasası imalatı, elektronik kilitli zırhlı çelik para kasası imalatçısı, elektronik kilitli zırhlı çelik para kasası fiyatları, elektronik kilitli zırhlı çelik para kasaları, çelik emanet eşya kasası imalatı, çelik emanet eşya kasası imalatçısı, çelik emanet eşya kasası fiyatları, çelik emanet eşya kasaları, zırhlı kuyumcu çelik para kasası imalatı, zırhlı kuyumcu çelik para kasası imalatçısı, zırhlı kuyumcu çelik para kasası fiyatları, zırhlı kuyumcu çelik para kasaları, Otel

 • Gönderici Adı: Selvi Kasa
 • Gönderici E-postası: destek@selvicelikparakasalari.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.selvicelikparakasalari.com.tr
 • http://www.selvicelikparakasalari.com.tr
  http://www.selvicelikparakasalari.com.tr

  SELVİ ÇELİK KASA; Konya’da Çelik para kasalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

  Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

  Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

  İmalat Halkamızıın İçinde;

  Standart çelik para kasaları, tek kapılı ve öift kapılı çelik para kasaları, zırhlı çelik para kasaları, banko tip kuyumcu çelik para ve eşya kasaları, otel yurt gibi işletmeler için emanet eşya çelik kasaları, tüfek muhafaza çelik kasaları ile diğer çelik para ve değerli eşya kasaları yer almaktadır.

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

  Misyon;

  Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

  Vizyon

  Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

  çelik para kasası imalatı, zırhlı çelik para kasası, zırhlı çelik para kasası, çelik emanet eşya kasası, tüfek kasası, şifreli mücevher silah eşya kasası

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir