Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Şenlikköy Çilingir Servisi

İstanbul şenlikköy bölgesinde 11 senedir hizmet sunan çilingir firmamız kapıda kalan tüm müşterilerimize 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunmaktadır. Eğer sizde şenlikköy bölgesinde kapıda kaldıysanız veya kilitleriniz zamanla aşınıp sizi yarı yolda bıraktıysa firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman usta kadromuz ile gece/gündüz olacak şekilde 5 kişilik usta kadromuz ile siz değerli şenlikköy sakinlerinin hizmetindeyiz. Şenlikköy çilingir firmamız profesyonel ekipmanları ile zararsız işlem sunmaktadır.

 • Gönderenin Adı: Murat Kartal
 • Gönderenin E-postası: senlikkoycilingir@yandex.com
 • Gönderen URL’si: https://senlikkoycilingir.com
 • https://senlikkoycilingir.com
  https://senlikkoycilingir.com

  ŞENLİKKÖY ÇİLİNGİR
  Şenliköy çilingir anahtarcı servisi olarak 15 seneden beri siz değerli Şenlikköy sakinlerinin hizmetinde olan firmamız çilingir ve anahtarcılık sektöründe hizmet vermektedir.

   

  Kapı kilitlerinin bozulması, anahtarların kaybedilmesi veya içeride unutulması, hırsızlık gibi durumlarda, aracınızın anahtarının hasar görmesi veya içeride unutulması gibi talihsiz durumlarda güvenliğinizi ön planda tutarak sizlere yardımcı olmaktayız.

   

  Hizmet kalitesinde yüksek standartları hedefleyen firmamız ayrıca çilingirler ve anahtarcılar odasına kayıtlıdır ve emniyet güçlerinin de hizmetine başvurduğu kurumsal bir firmadır.

  Kapıda kalmak nedir en iyi bilenlerdeniz. Her türlü dış kapı, iç kapı açma, kilit değiştirme, tamir etme işinde uzmanlığımızla size bir telefon kadar yakınız. Ev veya işyeri kapılarınız, çelik kapılarınız, yüksek güvenlikli kapılarınız, çekmece, dolap vs kilitlerinizi pratik ve gelişmiş aletlerimizle hasarsız açıyoruz.

  Şenlikköy Çilingir numarası: 0553 233 03 33

  Firmamıza gece veya gündüz saat farketmeksizin istediğiniz her vakitte arayarak hizmet alabilirsiniz. 7 kişilik usta kadromuzla tüm çilingirlik ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir