Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Siberyazilimci

Siberyazılımcı blog sitemizi açmış durumdayız.
Peki web adresimizin konusu olacak mı olacak, Siberyazılımcı ücretsiz bir şekilde premium apk, oyun ve teknoloji adına erişebileceğiniz adres.

https://www.siberyazilimci.org/
https://www.siberyazilimci.org/

 

 

Hakkımızda
Merhabalar bizler siberyazilimci olarak internet ortamında yenilikler açmayı ve getirmeyi planladığımız bir blog sitesiyiz. Her zaman bizim için bilgi ve türevleri önemlidir bu plan doğrultusunda sizler için sıkılmayacağınız keyif geçirebileceğiniz paylaşımlar yapmaya çalışacağız bize bu yolda eşlik etmenizi temenni ediyoruz ve bizim için önemli olan ise üyelerimizin doğrultusunda gitmek ve onlar için yapmaktır.

Siberyazilimci sitesinde yasa dışı içerik ve içerikler paylaşılmayacaktır her şey Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve kanunlarına uygun bir şekilde yazılıp paylaşılacaktır.

Siberyazilimci olarak sizlere Teknoloji, WordPress, Blogger gibi paylaşımlarda bulunacağız ve sizler için sürekli siber saldırı, haber gibi paylaşımlarıda eksik etmemeye çaba göstereceğiz yani biz bir siberyazilimci teknoloji sitesi olmaktayız.

Blog sitemizde herhangi bir telif hakkı ya da kaldırılmasını istediğiniz içerik görül iseniz İletişim kısmından bizlere linkini ve konusunu neden kardırılacaktır onun hakkında bilgi yazarak bizlere gönderiniz ve bizde gerekli işlemleri yaparız.

Biz blog sitemizde 2 yazarız TOKUÇ ve MinotauR bizim hakkımızda bilgi almak isterseniz üstümüze tıklayınız orada gerekli bilgiler yazmaktadır.

Mega, Android cihazlarda ve web sitesi olarak depolama hizmeti veren kuruluştur. Diğer bulut sağlayıcılarından farkı verileriniz özel şifreleme ağları ile korunmaktadır olası saldırılarda özel şifreleme ile korunduğu için kırılma ihtimali bile söz konusu olmayacaktır.

Dosyalarınızı depolama yapabileceğiniz gibi dünyanın her tarafındaki kişilerle erişime yani paylaşıma açabileceksiniz. Kullanıcıların MEGA sistemine olan güvenini arttırmak için uygulama kodlarını kısıtlamamıştır ve kolay bir şekilde geliştiricilere sunmuştur.

Ayrıca Bakınız: Deezer Music Player Premium APK v6.2.28.34

MEGA MOD Bilgisi:
Diller: EN / RU.
Kaldırılan hata ayıklama bilgileri.
Kaldırılan metrikler ve analizler.
Devre dışı “InAppBilingService”
Yinelenen grafikler kaldırıldı. Teraziler optimize edilmiştir.
Uygulama imzası değiştirilmiştir.
Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz ve herhangi bir olası durumda yorum kısmından şikayetlerinizi bizlere belirtebilirsiniz.

MEGA MOD APK İndir
MEGA MOD APK İndir

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir