Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Siyasi Haberler ile Gündemin Nabzı Bu Sitede Atıyor

Her seçim sırasında doğru bilgilere sahip olmak vatandaşlar için oldukça önemlidir. Vatandaşlar yıl içerisinde meydana gelen siyasi gelişmelerden haberdar olarak her siyasi için bir fikir oluşturmalıdır. 18 yaşını doldurmuş her vatandaşın oy kullanma hakkı ancak bu şekilde bilinçli bir şekilde yapılabilir.  Haber sitemizde her gün güncel olarak değişen siyasi haberler vatandaşlarımızın daha da bilinçlenmesi için sunuluyor. Birçok sorunun çözümü demokraside bulunur ve bu demokratik süreç de ancak siyasi gelişmeleri yakından takip ederek sağlanabilir.

Siyasi haberler yapan sitelerin tarafsız ve objektif bir biçimde olayları ele alması son derece önemlidir. Yanlı bir haber yapmak hem bizlerin değerli okurları kaybetmesine hem de gerçek doğru haberciliği yapmamıza engel olacaktır. Bu sebeple objektif anlayışla yola çıkarak yaptığımız her haberi sitemizde sunmaktan gurur duymaktayız. 24 saat içerisinde değişen her türlü siyasi gelişmeyi sitemizde sunarak sizlerin yayın almak hakkını daha da geniş tutmaktayız. En güncek siyasi haberleri gündemin nabzının attığı sitemizden okuyabilirsiniz.

  • Gönderici Adı: Murad
  • Gönderici E-postası: halvetiussakihz@gmail.com
  • Gönderici URL’si: https://www.bigunhaber.com
  • https://www.bigunhaber.com
    https://www.bigunhaber.com

    Şampiyon boksörler ve antrenörleri için düzenlenen yemekte İbrahim Murat Gündüz tüm ekibi bir araya topladı. Şampiyonların daima yanında olan ünlü iş adamı İbrahim Murat Gündüz düzenlediği yemekle tüm şampiyonların yüzünü güldürdü. Müsabakalarda madalya alan sporcular Murat Gündüz’ün düzenlediği yemekte hoş sohbet ederek güzel vakit geçirdi. Ödül niteliğinde olan bu yemek organizasyonu bizzat yardımsever işadamı Gündüz tarafından gerçekleştirildi.

    Yemeğe katılan sporcular alanında başarılı ve oldukça profesyonel işler çıkardılar. Ayrıca boksörlerin yanında antrenörleri de bu yemeğe katıldı. Yemek vesilesi ile birlikte keyifli vakit geçiren boksörler unutulmayacak bir akşam yaşadı. Bu keyifli akşam İbrahim Murat Gündüz organizasyonu ile oluştu.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir