Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

SMS Onay – Sanal Numara | – SMS ONAYCIN

Sms Onay Nedir ve Nasıl Alınır?

Sms bir cep telefonundan diğer cep telefonuna yazılan mesajın iletilmesini sağlayan bir araçtır.
Sms bir cep telefonundan diğer cep telefonuna yazılan mesajın iletilmesini sağlayan bir araçtır. Sms onay hizmeti mobil onay hizmet olarak da kullanılır. Telefon hattı olan şahsi numara kullanılmadan da Sms onay veren Sms onaycın sitesine üye olarak sanal numara ile Sms onayı alabilirsiniz. Instagram, Twitter, Facebook gibi cep telefon numarası isteyen sosyal medya sitelerinin sana numara ilave edilebilir. Sms onay sosyal mecrada güvenlik sisteminin parçası olmaktadır. Kişisel verilerin başkası tarafından değiştirilmemesi için bu işlemlerden sonra Sms onayı gerekir. Bu sistem bir tercih değil aksine güvenlik adına gerekli olan bir işlemdir. Sms Onay Hakkında Ayrıntılar Hesabın başkası tarafından kullanılmasını engellemek, kişisel verileri korumak için herkesin mecburen numarasını ilave etmesi gerektiği bir sistemdir. Burada numarası olmayanlar veya numarasını eklemek istemeyen vatandaşlar sanal numara temin ederler. Kullanılan bütün uygulamalarda Sms onay vardır. Bu sayede özel bir merkezde tutulur ve başkasının eline geçmesi engellenir. Verileri değiştirmek istenildiğinde telefon numarasına tek kullanımlık bir kod gelir ve o kod girildiği takdirde işlem devamlılığı sağlanır. Aksi bir durumda verileri değiştirilemez. Sms onay hizmetini Sms onaycın sitesine üye olarak kaliteli hizmet alabilirsiniz. Mobil onay işlemlerinizde girilen telefon numarasını bir kod gelir ve girildiği takdirde artık değiştirmek istenilen veriler onay için o numaraya kod gelmeye devam eder.

 • Gönderenin Adı: Mehmet
 • Gönderenin E-postası: mehmetsapm@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.smsonaycin.com/
 • https://www.smsonaycin.com/
  https://www.smsonaycin.com/

  Sms Onay Sistemi Nedir ?

  Kısaca bahsedecek olursak sms onay, günümüzde yaygın olarak kullanılan mesajlaşma ve onaylama gerçekleştirilen platformlarda kişilerin kendilerine ait numaralarını paylaşmak istememelerinden kaynaklı olarak tercih edilen bir numara doğrulama sistemi olduğu söylenebilir. Kullanıcılar gizliliği koruma için veya tek bir hesap yerine birden fazla hesap açabilmek için mobil onay numaraları tercih edebilmektedir. Sms Onay cın  alt yapı sistemimiz siz kullanıcılarımıza 7/24 canlı destek sunmaktadır. Aklınıza takılan sorular için dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda siz kullanıcılarımız için her bütçeye uygun olarak farklı hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır.

  • Gönderenin Adı: Mehmet Sapmaz
  • Gönderenin E-postası: memovebilo@gmail.com
  • Gönderen URL’si: https://www.smsonaycin.com/

  SMS Onay Detaylı Bilgi
  SMS Onay hakkında sıkça sorulan soruları sizin için cevapladık. Vakit kaybetmeden merak ettiğiniz sorular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  SMS Onay Nedir?
  SMS doğrulama isteyen web sitelerinde ve mobil uygulamalarda kullanılmak üzere üretilen sanal numaralardır. Satın aldığınız numaraya gelen SMS’leri görüntüleyebilirsiniz ve sonrasında numara bir daha satılmamak üzere silinir. SMS Onay hizmeti güvenle kullanabileceğiniz bir sanal numara tahisisidir. Kişisel güvenliğiniz için fiziksel numaranızı paylaşarak doğrulama işlemi yapmak yerine, tamamen güvenli bir sanal numara hizmetidir.

  SMS Onay Neden Kullanılır?
  Anlık olarak SMS almanıza yarar. Sanal numaranıza gelen SMS’leri panelinizde görüntüleyebilirsiniz, fiziksel hatlardan daha pratik ve ucuz olması sebebi ile tercih edilir. İnternette SMS Doğrulama uyarılarında telefon numaranızı paylaşmadan sanal numara alarak doğrulama SMS’i almanıza yarar. Telefon numaranız ile birden fazla üyelik açamadığınız durumlardada SMS Onay servisi ile farklı numaralar kullanabilirsiniz.

  Satın Aldığım Numaraya SMS Gelmezse Ne Olacak?
  Bakiyenizin tamamı iade! Numaraya SMS gelmeme durumu ile karşılaşırsanız otomatik olarak bakiyeniz iade edilir. İlk 10 dakika içerisinde sms gelmeyen numaralarda bakiyeniz otomatik olarak iade edilir. Her hangi bir nedenle satın aldığınız numarayı kullanmak istemezseniz iptal et butonuna tıklayarak anında bakiyenizi geri alabilirsiniz

  Aynı Numaraya Kaç Kere SMS Alabilirim?
  Satın alınan numaralara sadece 1 kere sms alabilirsiniz. Numarayı kullanarak kod aldığınızda SMS kodunuz panele gelir. Birdaha aynı numaraya sms alamazsınız. Eğer aynı numaraya sms almanız gerekiyorsa numara kiralama hizmetimiz ile saatlik, günlük veya aylık olarak kiralayarak süre boyunca gelen SMS’leri görebilir ve aynı numara ile sms alabilirsiniz.

  Türkiye SMS Onay Satıyor musunuz?
  Evet! SMS Onay Türkiye hizmeti ile 90 ülke kodlu numaralarımızdan satın alabilirsiniz. Türk numaralarımızın tamamı sanal numaralardır, sms doğrulamarında kullanabilirsiniz. Numaraya gelen SMS’ler panelinizde görünecektir. Fiziksel hat satışımız yoktur.

  Sisteme Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?
  Tüm işlemlerinizde kullanmak için bakiye yüklemesini 3d güvenli kredi kartı ödemesi ve banka havalesi seçeneği ile 7/24 yapabilirsiniz. Bakiyeniz hesabınıza anında yüklenir. Bakiye yüklerken %20’ye varan hediye kupon kazanmak için müşteri panelinizdeki duyuruları okumayı kaçırmayın.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “SMS Onay – Sanal Numara | – SMS ONAYCIN”