Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Sohbet

Sohbet edebileceginiz. Yeni arkadasliklar kurabileceginiz harika bir sohbet sitesi. Hemen tiklayin

Sohbetci.net.tr

 • Gönderici Adı: Selcuk
 • Gönderici E-postası: mehselam@gmail.com
 • Gönderici URL’si: http://www.sohbetci.net.tr
 • chat,sohbet,Muhabbet
  chat,sohbet,Muhabbet

  Sohbetci +178URL (1)
  Görüntülü Sohbet Uygulaması Chat Random
  Görüntülü sohbet uygulaması Chat Random, dünya çapında yabancılarla tanışmanızı ve sohbet etmenizi sağlayan ücretsiz bir çevrimiçi sohbet hizmetidir. Çevrimiçi tanışma sitesi 2011 yılında başlatıldı. Bu uygulama, ilk günden beri, web kamerasıyla sohbete izin veren en iyi uygulamalar arasında yerini almaktadır.

  Chatrandom, günde 35000’den fazla çevrimiçi kullanıcısıyla son derece popülerdir. Başarılı bir şekilde kategorize edilmiş sohbet odalarından herhangi birine girmeyi seçebilirsiniz. Hesapsız bile, yabancılarla çevrimiçi kameradan kameraya konuşabilirsiniz.

  Bu tanışma sitesi kayıt olmakta bedavadır ve küresel iletişim kuracak üyeler bulmanızı sağlar. Önceden kayıt olmadan sohbet etmeye başlayabilir ve çevrimiçi olarak bulunan binlerce kişiye bağlanabilirsiniz. Anonim bir kullanıcı olarak iletişim kurabilirsiniz ve Chatrandom’un mobil uygulaması hareket halindeyken kullanımını kolaylaştırır.

  Görüntülü Sohbet Uygulaması Chat Random Nasıl Kullanılır
  Random chat, dünyanın herhangi bir yerinden yabancı olan rastgele bir kişiye bağlanmanızı sağlar. Birbirinizi görmek için web kameranızı kullanabilirsiniz. Yükseltilmiş bir hesabınız varsa, üyeleri cinsiyet ve konumlarına göre filtreleyebilirsiniz. Sohbet odalarında çok sayıda üyesi vardır, bu yüzden seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var.

  Sohbet odalarında kiminle ve nasıl iletişim kurmak istediğinize karar verebilirsiniz. İlgi alanlarınıza bağlı olarak odayı da seçebilirsiniz. Bekarlar, geyler, üniversite öğrencileri veya çevrimiçi kızlarla sohbet etmenize izin verenler için sohbet odaları gibi birçok seçenek vardır. Ayrıca görüntülü sohbet odaları da bulunmaktadır. Kameranızı kullanmak istemiyorsanız, yalnızca metin sohbet odaları da mevcuttur.

  Eşcinsel sohbet odası, dünyanın her yerinden eşcinsel ve biseksüel insanlar için yaratılmıştır. Benzer insanları birbirine bağlar. Konuşmayı izleyebilir veya video akışında diğer üyeleri izleyebilirsiniz.

  Chatrandom’da bir hesap oluşturmak isteğe bağlıdır. Siteye kaydolmayı seçerseniz, kayıt işleminin basit olduğunu bilmek iyidir. Facebook’u kullanarak hesaba giriş yapabilir veya Google + seçeneğini belirleyebilirsiniz. Siteye kaydolduktan sonra, kaydınızı onaylamak için size bir e-posta doğrulaması gönderilecektir. Chatrandom’daki kayıt işlemi tamamen ücretsizdir.

  Chatrandom’daki ücretsiz sohbet özelliklerinin bir hesabı olmadan bile keyfini çıkarabilirsiniz. İçeri girdikten sonra, tek yapmanız gereken iletişim kurmak istediğiniz kullanıcı türüne bağlı olan uygun sohbet odasını seçmektir.

  Görüntülü sohbet uygulaması chat random hakkında bilgileri yazımızda size verdik.

  Görüntülü Sohbet Uygulaması OmeTV
  Görüntülü sohbet uygulaması OmeTV, pandemi döneminde zoom, Skype, omegle, chatroulette gibi popüleritesi artan uygulamaların başında gelmektedir.

  SimilarWeb’e göre, bu web sohbet hizmetinin kitlesi sadece altı ayda iki kattan fazla arttı. Temmuz 2020’de site ayda 100.000’den fazla ziyarete sahipti, ancak Kasım ayına kadar neredeyse 250.000 idi. Kullanıcıların çoğu ABD, Suudi Arabistan, Filipinler, BAE veya Endonezya’dan katılımcıları oluyor.

  Görüntülü Sohbet Uygulaması OmeTV Nasıl Kullanılır
  OmeTV, milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip popüler bir anonim görüntülü sohbet hizmetidir. Sistem basittir. Sistem sizi video aracılığıyla diğer rastgele kullanıcılarla bağlar ve herhangi bir konuda sohbet etmenizi sağlar. Cinsiyetinizi ve ülkenizi belirleyebileceğiniz pek çok ek özellik bu uygulamada yoktur ama OmeTV sizin için en uygun arkadaşları seçecek olan güzel bir algoritması vardır.

  OmeTV sitesine alternatif olan sitelere bir göz atalım:

  Omegle:

  Gerçekten aktif olan 30000’den fazla kullanıcısı olan bir uygulamadır. En popüler görüntülü sohbet sitelerinin başında gelir. OmeTV benzeri bir sitedir ancak daha az işlevselliğe ve daha hantallığa sahiptir.

  Omegle’nin artıları:

  Çok sayıda kullanıcısı vardır
  Kayıt yapmaya gerek yoktur
  Uzun zamandır popülerdir
  Omegle’nin dezavantajları:

  Samimiyetsiz kişilerin sayısı çok fazladır
  Sahte hesaplara veya reklam hesaplarına denk gelebilirsiniz
  Cinsiyet ve konuma göre arama seçeneği yoktur
  EmeraldChat

  Site, bire bir metin ve görüntülü sohbetin yanı sıra birden fazla üyeyle grup sohbetleri sunar. Ayrıca premium abonelik ile tercih ettiğiniz sohbet arkadaşını daha doğru bir şekilde aramak için bir cinsiyet filtresi kullanabilirsiniz.

  EmeraldChat’in artıları:

  Metin sohbetindeki ilgi alanları gibi ücretsiz filtreleri vardır
  Modern ve kolay kullanılan bir arayüze sahiptir
  Arkadaş listenize kullanıcı eklemenize yarayan bir özelliği vardır
  Dahili mesajlaşma hizmeti ve tarayıcı bildirimi özelliği vardır
  EmeraldChat’in Dezavantajları

  Kullanıcı sayısı diğer uygulamalara göre nispeten daha azdır
  Siteye tam erişim için kayıt gerektirir
  Ücretli abone olmadan tüm özellikler kullanılmaz
  Genel olarak EmeraldChat, internette iletişim kolaylığı arayan modern web tasarım uzmanlarına hitap edecek güzel bir çözümdür.

  Görüntülü Sohbet Uygulaması Emerald Chat
  Görüntülü sohbet uygulaması Emerald Chat, iki rastgele kullanıcıyı bir metin ve / veya görüntülü sohbette bir araya getiren ücretsiz bir çevrimiçi sohbet hizmetidir. Ayrıca sizi bir grup rastgele kullanıcıya bağlayan bir sohbet odası işlevi vardır. İlgi alanlarınızı girerek, benzer ilgi alanlarına sahip bir yabancıyla eşleştirilebilirsiniz.

  Kötüye Kullanımı ve İhlallere Ne Yapabilirim?
  Emerald Chat içinde bir kurallar bölümü mevcuttur. Gizlilik politikası, kurallar ve hizmet şartları bölümlerini okuyarak size kötüye kullanım yapıldığında hemen gereken işlemi yapabilirsiniz.

  Şu anda Emerald Chat’te bir kullanıcıyı olumsuz bir karma noktası vermekten başka bir şekilde bildirmenin bir yolu yoktur. Bir kullanıcıyı profilinden çıkarmak, sizinle iletişim kurmasını engeller.

  Emerald Chat şu anda kişisel bilgilerinizi nasıl koruyacağınız konusunda bilgilendirmede bulunmuyor.

  Görüntülü Sohbet Uygulaması Emerald Chat Nasıl Kullanılır
  Diğer kullanıcılara pozitif veya negatif karma puan vermenizi sağlayan bir karma sistemi vardır. Bu puan bir kullanıcının profilinde görülebilir ve negatif derece, platformda geçici bir giriş yasağına yol açabilir. Emerald Chat, bir oturum sırasında sohbet ettiğiniz tüm kullanıcıların geçmişini görüntüler. Bu kullanıcılarla tekrar etkileşim kurmak için, arkadaş olarak talep etmeniz gerekir. Bu, hesabınızın bir e-posta ve şifre ile kaydedilmesini gerektirir.

  Öncelikli eşleştirme özelliğine sahip ve cinsiyet ve karma noktalarına göre filtrelemeye izin veren isteğe bağlı Emerald gold aylık abonelik mevcuttur.

  İnsanların Emerald Chat gibi anonim mesajlaşma ve görüntülü sohbet hizmetleri için kullanmaktadır.

  Artıları:

  Bir takma ad ayarlamanızdan keyif alıyorsanız size uygun bir sitedir. Üye olurken e-postanızı veya diğer verilerinizi vermenizi gerektirmiyor.
  Dikkat dağıtıcı reklamlar ve gereksiz yere spam yorum yazanlar bulunmuyor.
  Grup sohbeti, karşılaştırılabilir zamanda tamamen farklı kullanıcılarla konuşmanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır.
  Görüntülü sohbet uygulaması emerald chat sitesinin eşsiz bir özelliği botların olmamasıdır. Birçok rastgele web kamerası sohbet web sitesinde, normalde, kişiler için can sıkıcı olabilecek botlar vardır. Platformun net ve basit bir arayüzü var. Bir Rus geliştirici tarafından oluşturulan Chatroulette, muhtemelen en eski Emerald Chat benzeri web sitelerinden biri olarak kabul edilir.

   

  Görüntülü Sohbet Uygulaması Shagle
  Görüntülü sohbet uygulaması Shagle, 2017 yılında Cogroup Limited tarafından piyasaya sürülmüştür.

  Dünyanın en iyi canlı sohbet sitesi olduğunu iddia eden sitenin ana vurgusu anonim kullanıcılarına çevrimiçi üyelerle etkileşim kurma, tanışma ve konuşma şansı vermektir. Sitenin en önemli özelliklerinden biri, görüntülü sohbet özelliğini tamamen ücretsiz olarak sağlamasıdır. Üyeler bu özelliği dünyanın her yerinden yabancılarla sohbet etmek için kullanabilirler. Geniş bir erişim yelpazesi sunarak kullanıcılara ulaştıktan sonra Shagle, üyeleri arasındaki mevcut dil engeline yardımcı olmak için dil çevirisine para yatırmaya devam etti. Site ayrıca istiyorsanız kendinizi anonim tutmanıza izin verir.

  Bununla birlikte, belirli ilgi alanınızı filtrelemek için ayarlar sekmesinde çeşitli sohbet filtreleri bulunur. Sorunsuz ve kolayca çalışan Shagle, güvenli ve değerli bir kullanıcı deneyimi sağlar. Kullanıcılar her zamanki gibi yüzlerini gizlemeyi bile seçebilirler, sohbet ettikleri karşı kişinin görünüşünden endişe duymuyorlarsa.

  Bu sitenin avantajlarından biri 70 ülkede hizmet sunmasıdır. Belirli bir ülkeden biriyle konuşmak için ayarlarınızı sağlanan filtreden değiştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz ülkeyi tıkladıktan sonra üye ile sohbet etmeye devam edebilirsiniz.

  Görüntülü Sohbet Uygulaması Shagle Nasıl Kullanılır
  Shagle’ın ana özelliklerinden biri sohbet seçeneğidir. Dizüstü bilgisayarınızı temel internet ile yapılandırdıktan sonra, kendisi küçük bir mesele olan kayıt yapmaya devam edebilir ve istediğiniz kişiyle konuşmayı seçebilirsiniz. Sitenin iletişim açısından sunduğu tüm seçeneklere bir göz atalım.

  Giriş mesajı
  İdeal olarak, kişilik türünüz hakkında bir fikir verdiği için bir giriş mesajınız olmalıdır. Metninizi sahip olduklarınız bilgilerle oluşturarak akılda kalıcı bir açılış çizgisi oluşturabilir ve ayarları kaydete tıklayabilirsiniz. Bu, yeni bir görüntülü sohbete gelen diğer üyenin sizinle ilgili önizlemeye bir göz atmasına yardımcı olur.

  Cinsiyet
  Bu filtrede aldığınız seçenekler Erkek, Kadın, Çift. Bekarlar dışında, çiftler bile çiftler halinde gelip benzer düşünen insanları bulma şanslarını deneyebilirler.

  Etiketler
  Bu özellik, iletişim seçiminizi seçmenize yardımcı olur. Flört, sohbet, arkadaş, takılma vb. Arasında seçim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz etiketler sohbet kutunuzda gösterilir.

  Shagle yabancılarla tanışmanızı tercih etse de, ilgilendiğiniz kullanıcılarla sohbet etmenizi de sağlar.

  Görüntülü sohbet uygulaması shagle bu sunduğu imkanlarla rakiplerinin önüne geçmiştir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir