Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Son dakika haberler, güncel haberler

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomi gündemi, yerel ve dünya haberleri.

Güncel Haberler
Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye’nin en çok takip edilen flaş haber sitesi .
Haberler, son dakika haberleri, yerel ve dünyadan en güncel gelişmeler, magazin, ekonomi, spor, gündem ve tüm gazete haberleri Türkiye’nin haber sitesi.
Türkiye gündeminden son dakika haberleri, Dünyadan flaş gelişmeler, Ekonomi dünyasından en yeni haberler, Günün en önemli gazete haberlerini bulabilirsiniz.. https://gpress.site
 • Gönderenin Adı: batuhan
 • Gönderenin E-postası: bayramyou@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://gpress.site
 • https://www.vaillantmarket.com/

   

 • Hayatını kaybeden Antalyaspor’un eski futbolcularından Oral Yenigün, Hasan Subaşı Tesisleri’nde düzenlenen törenin ardından Uncalı Mezarlığı’na defnedildi.

  Oral Yenigün törenle toprağa verildi
  Oral Yenigün’ün cenaze törenine spor camiası yoğun ilgi gösterdi. Törene, Antalyaspor Vakıf Başkanı Nafiz Tanır, Antalyaspor Kulüp Başkanı Aziz Çetin, Antalyaspor Kulübü Derneği üyeleri ile sevenleri katıldı. Nafiz Tanır ve Aziz Çetin, törende yaptıkları konuşmada merhum Yenigün’ün yeteneğinin haricinde Antalyaspor camiasında babacan kişiliğiyle Antalyaspor’a verdiği önemli katkılardan dolayı teşekkür ettiler.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir