Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Sosyal Takipçi Al Uygun Fiyat

Türkiye’nin yeni sosyal medya paneli.

Sitemizden 7/24 online ödeme yaparak hizmetlerimizi kullanabilirsiniz, tiktok Facebook Instagram bir çok sosyal medya hizmetini anında aktif şekilde kullanabilirsiniz tek yapmanız gereken sitemize üye olup bakiye yükleyip servisleri kullanmak.

 

Neden Biz?
SosyalTakipcial En uygun En hizli Smm panel Türk sosyalmedyapaneli sosyal medya hizmetlerini 7/24 sağlayan otomatik bir sistemdir. Siparişleriniz otomatik olarak başlar ve çok hızlı tamamlanır. Siparişler sayfasından geçmiş siparişlerinizin hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Gelişmiş API ile müşterilerinize hizmetlerimizi hızlıca sunabilirsiniz. 7/24 Otomatik bakiye yükleyerek işlemlerinizi gecikmeden tamamlayabilirsiniz.

Sorun yaşadığınız taktirde Whatsapp ve site içerisinde ki destek sistemimizden bizlere ulaşabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular
Otomatik Beğeni Sınırsız Kategorisi Nedir Nasıl Kullanılır?
Otomatik Kredili Beğeni; panel kullanımına gerek olmadan tanımlama yapılan hesaba otomatik beğeni gönderimidir.
Hem beğeni hem izlenme için aynı kurallar geçerlidir.
Tek bir sipariş vererek yukarıda ki menüde Otomatik İşlemler menüsü aktif olacaktır otomatik olarak.
Girdiğiniz toplam posta göre ve isteğe bağlı tarihe göre gönderim yapılır.

Hem beğeni hemde izlenme servislerini aktif ederseniz. Fotoğraf attığınızda sadece beğeni, video attığınızda hem beğeni hemde izlenme gönderir.
Otomatik servislerin avantajı süre sınırı olmamasıdır.
Otomatik beğeni tanımlaması yapabilmek için; Otomatik Beğeni yada İzlenme SINIRSIZ kategorisini seçiniz;

KM-1

 

Kullanıcı adı bölümüne başında @ olmadan hesabınızın kullanıcı adını gireceksiniz.

“Paylaşacağınız kaç gönderiye gitsin?” Kutusundan, gelecekte paylaşacağınız gönderilerin kaç tanesine bu işlemin olmasını istiyorsanız onu yazın.

“Miktar” Kutularına, kaç beğeni & izlenme gönderilmesini istiyorsanız onu yazın. Örneğin: Min 1000 ve maksimum 2000 girerseniz sistem otomatik olarak bu rakamlar arasında bir sayı belirler ve ona göre gönderim yapar ve rastgele belirlediği rakam üzerinden ücret keser. Eğer rastgele sayı belirlemesini istemiyorsanız, sürekli aynı sayıda beğeni gönderilmesini istiyorsanız minimum ve maksimum miktara aynı sayıyı girmelisiniz.

“Gecikme” Kutusunda, postu attıktan kaç dakika sonra bu sistemin aktif olmasını istiyorsanız onu belirtmelisiniz. “Gecikme Olmasın” bölümünü seçerseniz postu atar atmaz servisi başlatır. ( Sistem Kontrol Süresi Hariç )

“Bitiş Tarihi” Burası isteğe bağlıdır eğer kaç gönderiye gitsin bölümüne 50 yazıp tarihte 1 ay sonra bitsin derseniz 1 ay dolduğunda servis otomatik durur paylaşım miktarını beklemez. Seçim isteğe bağlıdır.

 

Siparişim Neden Hala Gelmedi?
Siparişinizin gecikmesi halinde lütfen servis açıklamasında yazan süreye bakın.
Eğer o süre dolmuş hala siparişiniz sonuçlanmamışsa serviste yoğunluk olmuş olabilir.
Biraz daha bekledikten sonra hala sonuçlanmamışsa bize lütfen ticket atıniz

 

 

Siparişim Neden İptal Edildi?

Yanlis link girilen iptal edilir

 

 

 

Nasıl Bakiye Yüklerim?

medyamarketim üzerinde tek bir bakiye yükleme yöntemi bulunur. Sisteme entegreli olan PayTR alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. PayTR ile iki farklı seçeneğiniz vardır. Birincisi kredi kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi havale yöntemi ile yükleme yapmak. Eğer havale yöntemi ile PayTR üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale gönderimini PayTR hesaplarına gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez. PayTR yöntemi çok daha hızlı ve kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. PayTR ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. medyamarketim 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize sormaktan çekinmeyin

 

 

 

Takipçilerim Düşüyor Ne Yapmalıyım?
Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır in-aktif hesap oldukları için instagram bir süre sonra bu hesapların farkına varıyor ve hesapları instagram bünyesinden kaldırıyor yada onaya düşürüyor buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır. medyamarketim alınan bot takipçilerin hiç birinde garanti vermemekte ve bu durumu sözleşmede açıkca belirtmiştir.

 

 

 

Siparişim kısmen tamamlanıp kalanı iade edildi ne yapmalıyım?
Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz. Genel de eksik tamamlanmasının sebebi sunucunun o an almış olduğunuz miktar kadar gönderim yapamamasından kaynaklıdır ve bazı servisleirmiz sürekli eksik gönderim yapar bu maliyete bağlı değişkenlik göstermektedir genelde pahalı servisler daha iyi ve sağlam olmaktadır bu durumda pahalı sunuculara yönelmenizi önermekteyiz

 

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir