Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

SR Cadir Konya Mantar çadırı imalatı

SR CADIR Konya mantar üretme çadırı kurulumu, mantar çadırları, mantar çadırları imalatı, mantar çadırları fiyatları, mantar çadırları kurulumu, 100 m2 mantar çadırı fiyatları, istiridye mantar çadırı fiyatları, istiridye mantar çadır, mantar çadırı, mantar çadırı imalatı, mantar çadırı fiyatları, mantar çadırı kurulumu, mantar yetiştirme çadırı, mantar yetiştirme çadırı imalatı, mantar yetiştirme çadırı fiyatları, mantar yetiştirme çadırı kurulumu, mantar üretme çadırı, mantar üretme çadırı imalatı, mantar üretme çadırı fiyatları,

 • Gönderen Adı: Sr çadır
 • Gönderen E-postası: inf@mantarcadiri.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.mantarcadiri.com.tr
 • SR Cadir Konya Mantar çadırı imalatı
  SR Cadir Konya Mantar çadırı imalatı

   

 • Son yılların büyük talep gören ürünü mantarlardır. Mantarların hızlı ve kolaylıkla yetiştirildiği mantar üretim çadırlarının imalat ve montajını yapmaktayız. Mantar çadırları; Talebe göre farklı büyüklükte ve farklı ölçülerde imal edilmektedir.

  Mantar çadırları izolasyonlu ve ısı kontrollü özel çadırlardır. Polikarbon ve pvc malzmeden imal edilir. Geçen zaman için de farklı büyüklükte pek çok mantar çadırı imalat ve montajını gerçekleştirdik.

  Firma Profili
  .
  SR ÇADIR; Konya’da Mantar çadırlarının tasarım, imalat ve kurulunu alanında faaliyet göstermektedir.

   

  Son yılların büyük talep gören ürünü mantarlardır. Mantarların hızlı ve kolaylıkla yetiştirildiği mantar üretim çadırlarının imalat ve montajını yapmaktayız. Mantar çadırları; Talebe göre farklı büyüklükte ve farklı ölçülerde imal edilmektedir.

   

  Geçen zaman içinde pek çok içinde mantar çadırı imalatını tamamladık. Gelecekte de kaliteli malzeme ve usta işçilikten taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz. Tamamlanan mantar çadırlarınıı web sitemizden inceleyebilirsiniz.

   

  Mantar çadırları izolasyonlu ve ısı kontrollü özel çadırlardır. Polikarbon ve pvc malzmeden imal edilir.

   

  Mantar yetiştirme çadırı, pek çok nedenle mantar yetiştiriciliğinde kullanılan bir yapıdır. Mantar yetiştirme çadırları mantarların ihtiyacı olan nem oranını, sıcaklığı ve ışık seviyesini kontrol etmekte ve bu nedenle mantarların hızlı ve verimli bir şekilde gelişmesini sağlar.

   

  TELEFON
  0 332 233 13 15
  GSM
  0 545 442 05 31
  WHATSAPP
  0 545 442 05 31
  E-MAIL
  bilgi@mantarcadiri.com.tr

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir