Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Sultangazi Halı Yıkama

sultangazi halı yıkama ve kurutma merkezimizde tüm ideal koşulların oluşturulduğu ortamlarda yıkama toz alma ve kurutma işlemleri yapıyor son kalite kontrolleri yapılarak paketleme işlemlerinin de yapılmasının ardından servis personellerimiz tarafından sizlere teslimatlarını yapıyoruz. Lider halı yıkama kurutma hizmet merkezi Yeni Dünya  halı yıkama firması.

 • Gönderenin Adı: Muharrem CEYHAN
 • Gönderenin E-postası: muharremcey@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.yenidunyahaliyikama.com/
 • LAVINYA Konya halı yıkama
  LAVINYA Konya halı yıkama

  Yeni Dünya Halı Yıkama Hakkında
  Yeni dünya halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize 18 yıldır hizmet vermenin haklı grurunu yaşıyor.

  Hızla küreselleşen dünyamızda Ev hanımlarının çalışma, hayatına aktif katılımlarıyla birlikte, hem sosyal alanda hem de bireysel ihtiyaç alanlarında zamanları daraldığı için, Halı yıkama koltuk yıkama vs. gibi ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretilmektedir

  Yeni dünya halı yıkama 2006 yılında istanbul’da kurulmuştur. sektörde geçirdiğimiz 18 yıllık geçmişimizde 100 binlerce haneye hizmet verdik vermiş dolduğumuz kaliteli halı yıkama hizmeti ile %95 müşteri memnuyeti ile hizmet veriyoruz.

  Yeni dünya halı yıkama olarak tüm çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimizin destek ve takdirleri sayesinde hizmet ağımızı genişletmekten,Şirket portföyümüzü büyütüp tüm taleplerinize cevap vererek firmamızın hizmetleri ve siz müşterilerimize sunacağı kaliteli hizmet ile sizin birinci derecede yardımcınız olmaktan kıvanç ve mutluluk duyacağız.

  Yeni dünya Sizlere halı temizliğinde profesyonel ekip ve ekipmanlar ile profesyonelliği sunmaktadır.Halınızın sadece yüzünü değil özünü de temizler.Kullandığı teknoloji ile halılarınızı LEKELERDEN VE MİKROSKOBİK CANLILARDAN kurtarır.Size pırıl pırıl bir temizlik sunarken halınızın içini de rahatlatır.

  YENİ DÜNYA HALI YIKAMA hazırladığı eğitim programlarını hizmet konusunda uzmanlaşmış yönetim ve personellerle ve uygun maliyetlerle sizlere sizlere en kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Güçlü işletim kadrosu ile de çözüm ortağı olma kararlılığı içindedir 18 yıllık geçmişimizde bir çok kurumsal firmaya hizmet verdik sizleri de aramızda görmekten gurur duyarız.

  %100 Memnuniyet Garantisi
  Yeni dünya halı yıkamanın yaptığı işleri %100 garantilidir. Profesyonel halı yıkama Garantili bir hizmettir, yaptığımız işe o kadar güveniyoruz ki Yüzde yüz müşteri memnuniyetini taahhüt ediyoruz.

  Bizi Neden Tercih Etmelisiniz
  Halı yıkama konusunda Mükemmellik konusundaki itibarımız nedeniyle bizi seçin. 18 yılı aşkın bir süredir kalite ve müşteri hizmetleriyle bir isim kazandık. Hizmet verdiğimiz ev sahipleri, halılarınız her temizlediğimizde detay odaklı, tutarlı temizlik hizmetleri için bize güveniyorlar.

  Halı yıkama güven işidir, söz verdiğimiz gün ve saatte…
  Firmamız 2006 yılında kurulmuştur. İlk gün den bu güne müşteri satıcı ilişkilerini gözetip büyük bir samimiyetle hizmetini
  yürüten firmamız kaliteli, alerjen içermeyen yüzde yüz müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş kurumsal bir halı yıkama fabrikasıdır.
  18 yıllık halı yıkama tecrübemiz, otomatik makine ve natürel şampuanlar ile halıda mükemmel temizlik elde ediyoruz. Fabrikamızda yıkanan halılar kapalı kurutma odalarında kurutulmaktadır. Böylece güneşten kaynaklanan renk solması ve açık havanın tozu halılara temas etmeden halıların kuruması sağlanmaktadır.
  Yeni Dünya halı yıkama siz İstanbullu hanımlara kalite halı yıkama hizmetini uygun fiyat ve yüksek kalitede temizlik garantisiyle vermeye devam ediyor. Sizde halı yıkama hizmeti almak için bizi aramanız yeterli.
  Misyonumuz, halı yıkama sektörüne kaliteli halı yıkama anlayışını aşılayarak tüketicilerin güvenle halılarını kullanmalarını sağlamaktır. Bunun için seminerlere katılmakta ve teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.
  Halılarınız emin ellerde…
  Yeni Dünya Halı Yıkama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Whatsapp üzerinden hemen sipariş verin

  Yeni Dünya Halı Yıkama Hizmetlerimiz
  Yeni dünya halı yıkama olarak 18 yıllık geçmişimiz ile verdiğimiz başlıca hizmetler.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir