Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Tabela

Kurumsal kimlik açısından tabelanın önemi çok büyüktür. Bir şirketi temsil eden çalışmaların tümü kurumsal kimlik olarak anılmaktadır. Bu kimlik aracılığı ile müşteriler söz konusu firmayı tanımaktadır. Kurumsal kimlik için en önemli araçlardan birisi de tabelalardır. Her zaman firmalar ile alakalı ilk olarak tabelalar dikkat çekmiştir. Müşterileri söz konusu kurumsal kimliğe dair fikir edinmesi bu tabelalar sayesinde olacaktır.

Bu nedenle iş yeri açarken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi tabela seçimi olacaktır. Bu tabelaları sık sık değiştirme imkanımız da bulunmamaktadır. Ayrıca sık sık değiştirmeniz de kurumsal kimliğin zedelenmesine sebep olacaktır. Bu yüzden tabela hizmeti aldığınız firmalarında kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tabelada kurumsal kimlik aynı zamanda firmaların daha profesyonel bir izlenim bırakmasına sebep olacağı için bu yönü itibari ile de çok önemlidir. Kurumsal kimlik hem B2B hem de B2C pazarlama alanında firmanın bilinirliğini artırması açısından da çok mühimdir. En iyi reklam tabela yöntemleri arasında sayıldığı için kurumsal kimlikten yoksun bir firmanın büyümesi ve gelişmesi beklenemez. Büyük oranda kurumsal kimlik sayesinde büyümekte ve gelişmektedir.

Kurumsal kimlikten bahsedebilmek için logo, çalışan kıyafetleri, tabelalar hatta ofis dizaynı bile çok önemlidir. Bir kurumun ya da firmanın kurumsal kimlik sistemini içinde barındıran kılavuza ise “Kurumsal Kimlik Kılavuzu” ismi verilmiştir.

Tabela
Tabela
  • Gönderenin Adı: Kutlu Akar
  • Gönderenin E-postası: kutlureklam@hotmail.com
  • Gönderen URL’si: https://www.kutlureklam.com/reklam-tabela.html

BİZ KİMİZ?
Kutlu Reklam ailesi olarak, 2001 yılında çıktığımız bu yolda başta Türkiye ve 11 Ülke ye ürünlerimizi tasarlıyor, üretiyor ve söz verdiğimiz günde teslim ediyoruz. Genç ve dinamik kadrosuyla, başta istanbul olmak üzere bir çok şehirde Kurumsal ve Bireysel açık hava reklamcılığı sektöründe öncü bir rol üstlenmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul etmiş, bu ilkesel sorumluluk içerisinde Üretim, Tasarım ve Montaj tekniklerini geliştirmeye devam etmekteyiz. Genç, dinamik ve yenilikçi ekibi ve gelişmiş son teknoloji makina parkuru ile yarattığı tasarımlar ve ürettiği projelerdeki farklılığımızı ortaya koymaktayız.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

keşif
Mimari projelerinizin üretim öncesi yerinde yapılan keşif ile en doğru üretim planlamasını yaparak, tasarımdan montaja kadar olan süreci sorunsuz olarak yürütmek için gerekli tüm çalışmaları yapar.
tasarım
Aldığımız ölçüler ve verdiğiniz doneler ile taslak projenin tasarımı konusunda siz müşterilerimizin taleplerini de değerlendirerek en uygun çözümleri sunar.
üretim
Beğenilen tasarımınız profesyonel imalat ekibi ve geniş, makine parkuru ile en kısa sürede üretilir ve montaja hazır hale getirilir.
montaj
Üretimini yaptığı ürünlerin montajı konusunda gerek iş ortaklarıyla, gerekse kendi ekibi ile müşteri diyaloglarına bağlı kalarak zamanında ve sorunsuz montaj için tüm çalışmaları yerine getirir.

NELER YAPIYORUZ?

REKLAM TABELA
Sizi GÖRÜNÜR Kılar..!

Işıklı ve ışıksız reklam tabelaları markanızın görselliğini arttırır ve fark edilebilir olmanızı sağlar. Reklam panoları yere monte edilen totem tabelalar, cephe tabelaları, yol tabelaları, çatı tabelaları, duvara, tavana ve yere monte yönlendirmeler, mimari yönlendirmeler, fener tabelalar ve elektronik tabelaların bütünüdür.

DETAY ve GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

DİJİTAL BASKI
Sizi GÖRÜNÜR Kılar..!

Dijital baskı boyut ve renk sınırlaması olmadan istenilen miktarda ve ölçüde baskı yapılabilmesine olanak sağlayan en ileri baskı teknolojisidir. Reklam amaçlı en sık kullanım şekli billboard, folyo baskı, vinil baskı, cephe giydirme, araç giydirmedir. Dekoratif ya da kişisel kullanım amaçlı olarak araç renk değişimi, kanvas baskı, kişiye özel baskılı duvar kağıdı, baskılı stor perde ve baskılı seramik kullanımı ön plana çıkmaktadır.

DETAY ve GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

KUTU HARF
Sizi GÖRÜNÜR Kılar..!

Işıklı ve ışıksız kutu harfler, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka bilinirliklerini arttırmak amacıyla, özellikle mağaza cephelerine monte ettirdikleri estetik reklam ürünleridir. Kutu harf çeşitleri paslanmaz kutu harf, plexi kutu harf, alüminyum kutu harf, pirinç harf, fileli harf vb. üretim yapılabilmektedir.

DETAY ve GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

DIŞ CEPHE
Sizi GÖRÜNÜR Kılar..!

Kutlu Reklam sizlere 3d mimari görselleştirme ve endüstriyel ürün görselleştirme hizmetini en üst kalitede sunmaktadır. Önce tasarlayıp sonra üretiyoruz. etkileyici ve gerçekçi görünmesini önemsiyoruz. tasarladığımız bazı dış cephe modelleri kompozit cephe paslanmaz cephe ahşap cephe prekast cephe cam cephe vb. cephelerin tasarımını ve üretimini yapmaktayız.

DETAY ve GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ARAÇ KAPLAMA
Sizi GÖRÜNÜR Kılar..!

Size en iyisini sunmaya çalışan ve profesyonel grafik ekibimizle hayal sınırı olmaksızın özgün tasarımlar yaptırabilirsiniz. Teknolojik dijital baskı makinalarımızla baskınızı en kısa sürede basıp kullanıma hazır hale getiriyoruz. Türkiye’nin lider araç giydirme firması, uzman ekibimizle araçlarınızın boyası zedelenmeden araç kaplama yapıyoruz.

DETAY ve GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir