Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Tam sürüm Full apk Modlu indirme oyun sitesi

Severek ve hergün oynadığınız apk android oyunlar ve kullandığımız uygulamalar vardır.yada google play da yayınlanmayan oyun veya uygulamalar işte biz sizlere
web sitemiz olan www.oyuntakip.com adlı siztemizde hergün yeni apk oyun ve uygulamalar yayınlıyoruz sitemiz sürekli güncellenmektedir.hergün onlar apk oyun ve android uygulamalar yaynlanmaktadır.
sizlerde web sitemizi takip ederek güncel oyun veya uygulamaları indirerek kulanabilirsiniz.sitemiz güvenlidir ve hiç bir virüs kesinlikle yoktur

https://www.oyuntakip.com
[18:01, 18.03.2021] Serdar Kan: Severek ve hergün oynadığınız apk android oyunlar ve kullandığımız uygulamalar vardır.yada google play da yayınlanmayan oyun veya uygulamalar işte biz sizlere
web sitemiz olan www.oyuntakip.com adlı siztemizde hergün yeni apk oyun ve uygulamalar yayınlıyoruz sitemiz sürekli güncellenmektedir.hergün onlarca apk oyun ve android uygulamalar yaynlanmaktadır.
sizlerde web sitemizi takip ederek güncel oyun veya uygulamaları indirerek kulanabilirsiniz.sitemiz güvenlidir ve hiç bir virüs kesinlikle yoktur bütün uygulama ve oyunlar virüs total tarafından gerekli kişiler tarafından kontrol edilip yüklenmektedir.sitemiz dünya geneline açık ingilizce ve türkçe olarak hizmet vermektedir.google playda bulunan ücreti içerkleri indirmek mi ? istiyorsunuz fakat ücretli işte tamda oyuntakip adlı sitemiz sizler için ücreti olupta tüm modlu ve kilitleri açık olan uygulama ve oyunları aratıp bulabilirsiniz,bulamadığınız oyunla ve uygulamalar için site üzerinden iletişime geçerek veya yorumlara isteklerinizi bırakarak sizler için en temiz şekilde arastırıp virüs kontrolünden geçirerek apk leri sorunsuzca yüklüyoruz ve sizlerin hizmetin ize sunuyoruz.sitemizde apk leri nasıl yüklenilir ve nasıl kuurlur hepsi mevcuttur.sitemize erişmekten sizleride bir takipçimniz olarak görmekten mutluluk duyarız .

  • Gönderenin Adı: jhon
  • Gönderenin E-postası: cofy@gmail.com
  • Gönderen URL’si: https://www.oyuntakip.com
https://www.oyuntakip.com
https://www.oyuntakip.com

Güvenlik açısından, oyuntakip.com bazı sağlam politikaları vardır:

Personel, yayınlamadan önce siteye yüklenen tüm APK’ları doğrular.
Site, uygulamaların yeni sürümleri için şifreleme imzalarını önceki sürümlerle eşleştirir (gerçek geliştiricilerin bunları imzalamasını sağlamak için).
Yepyeni uygulamalar, meşruiyetlerini doğrulamak için aynı geliştiricinin diğer uygulamalarıyla eşleştirilir.
Sonuç olarak, oyuntakip bir APK dosyasının geçerliliğini doğrulayamazsa, dosyayı yayınlamayacaktır. Bu nedenle, sitede herhangi bir bozuk APK, korsan uygulama veya ücretli uygulama bulamazsınız.

Bir kez daha, oyuntakip bir uygulamanın güvenliği veya kökenleri hakkında şüpheleri varsa, şirket bunu sitede yayınlamayacaktır. oyuntakip modifiye edilmiş APK yok. Site kullanılabilirliği açısından oyuntakip, ekran görüntülerini, uygulama açıklamalarını ve genel meta verileri doğrudan Google’dan alır.

Daha eski bir sürüme geri dönmek istemeniz durumunda (özellikler veya hatalar nedeniyle) önceki uygulama sürümlerinin bir listesi de vardır.

sitemizde yer kategoriler
Aksiyon
Oyun Makinesi
Spor
Gündelik
Strateji
Yarış
Bulmaca
Rol Yapma Oyunu
Simülasyon

tek pamanız gereken sadece indirme linkine tıklayarak oyunları indirebilirsiniz.sitemiz 2019 yılından beridir aktif ve sizler için aktif kalmaya devam edecektir.
https://www.oyuntakip.com

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod –
normal version + mod version (infinite gold + open skin + remove ads) individually
tested by running offline

Worms Zone .io – Voracious Snake is the name of an action game developed by CASUAL AZUR GAM E.S is released for mobile devices with Android operating system. CASUAL AZUR GAMES game development studio is one of the most famous game development studios in the Android market and has offered all kinds of games in different styles for gamers and the creator of amazing games such as Idle Mechanics Manager – Car Factory Tycoon Game, Friendly Master: Handyman Simulator, Hidden Objects – Photo Puzzle, Hit Master 3D: Knife Assassin, Western Sniper – Wild West FPS Shooter, and dozens of other amazing games. Worms Zone .io – Voracious Snake is one of the games of this game studio that has been able to bring another unique experience to gamers with its attractive and entertaining gameplay and with more than 100,000,000 downloads in the Android market. Become one of the most popular, popular, and addictive games in this market. In this io-style game, you take control of a snake and compete with other gamers from all over the world for the highest score in different arenas. The arenas are very wide and wide and the game has a very high variety in this field. Also, Worms Zone .io – Voracious Snake has a large fan base and its arenas are always full of gamers who have entered the game with different snakes and their interesting skins.

 

 

Worms Zone .io – Voracious SnakeIt is basically a snake game or as some say a worm game. The idea of ​​this game is taken from the famous and popular classic game Snake. Snake was released for the first time on simple Nokia mobile devices and since then it is considered one of the most popular and popular mobile games among gamers. The gameplay of Worms Zone .io – Voracious Snake also uses exactly the same gameplay mechanics of the Snake game, but this game has successfully modernized them and turned into a new online multiplayer game. Playing with real gamers around the world is the most attractive feature of this game, and it makes gamers stay longer and have more fun. Besides, in this game you have to eat the food you see around you instead of eating the dots and grow up. Also, while eating food, you have to be careful not to bump into other gamers, because in this case, everything you have done will become cotton and you will have to start all over again. Of course, if you are smart, you can trap other gamers by maneuvering and make them have to meet you and their strings become cotton, and after the food eaten by them is distributed, you go and that food Eat and grow bigger. Worms Zone .io – Voracious Snake has succeededIt gets a score of 4.5 out of 5.0 in the Android market, and the oyuntakip team intends to provide you with the original version and the modded version without any restrictions in a tested and completely free way. Now you can download this game through the direct links that we have placed at the end of the article and enjoy playing it!

 

Video oynatıcı

00:00
00:29

Changes in version 4.4.0
Thanks for playing Worms Zone!
Every day Worms Zone gets better! Install the latest version and check out the new updates!
• St. Patrick’s Day event – March 13;
• April Fools’ Day event – March 31;
• Added new offer banner with the Queen;
• Added new offer banner with the Clown;
• Changed radar power-up functionality;
• 4.3.0 Version bugs fixed;
• Performance improved.
We continue to work on exciting new features and updates, so stay tuned!
Wormsfullffull
Download box
Download the main installation file of the game with a direct link – 147 MB
Download the installation file of the game mode with a direct link – 122 MB
The latest update Thursday, March 11, 1401
Android required 5.1
Ages 3+ years
Price on Google Free
Grouping action

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir