Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Tansiyon Aletleri

Omron, braun, microlife gibi dünyanın en iyi tansiyon aletlerini satan firmamız dijital ve manuel tansiyon aleti satın alacağınız bir firmadır.

 • Gönderenin Adı: Halil Yılmaz
 • Gönderenin E-postası: bilgi@tansiyonaletleri.net
 • Gönderen URL’si: https://tansiyonaletleri.net
 • https://tansiyonaletleri.net
  https://tansiyonaletleri.net

  Omron tansiyon aleti hangi ülkenin?
  Omron 1933 Yılında Japonya’da kurulan dünyaca ünlü tıbbi cihaz ve otomasyon şirketidir. Özellikle omron tansiyon aletleri tüm dünyada en güvenilir ölçüm yapan tansiyon aleti markası olarak bilinmektedir.

  Şirketin CEO’su resmi internet sitesinde şu açıklamayı yapmaktadır.

  OMRON, işletmeleri aracılığıyla dünyanın sosyal sorunlarının çözülmesine katkıda bulunur.

  Sosyal sorunları çözme yaklaşımımız, OMRON’un insanların her zaman güvenebilecekleri bir kurumsal grup ve dünyanın her yerindeki insanların yüksek beklentilerini karşılamaya devam eden bir kuruluş olduğunun bir temsilidir.

  Şirketimizin 1933’te kurulmasından bu yana çevremizdeki toplum büyük ölçüde değişti. 1959’da kurulan OMRON’un misyonu “Yaşamları iyileştirmek ve daha iyi bir topluma katkıda bulunmak”tır. Ortaya çıkan sosyal ihtiyaçların keşfedilmesine öncülük ederken, bu ihtiyaçları ele almak ve daha iyi bir toplum yaratmak için yenilikler yaratırken bizi ileriye iten ve birbirimize bağlayan şey budur. Sonuç olarak, sayısız yenilikten doğan ürünler yarattık ve bu sayede işlerimiz aracılığıyla toplumun ilerlemesine ve insanların yaşamlarının iyileştirilmesine katkıda bulunduk. 1933’ten beri ve bu yol gösterici felsefeden hareketle, şu anda dünya çapında yaklaşık 120 ülke ve bölgede iş yapan küresel bir şirket olmak için çarpıcı bir şekilde büyüdük.

  2011 yılında ortaya koyduğumuz “Value Generation 2020 (VG2020)” adını verdiğimiz 10 yıllık uzun vadeli vizyonumuz doğrultusunda, “insan ve dünya için nitelik ve nicelik olarak üstün bir değer üreticisi” olmayı hedefledik. Bu çaba sırasında, dünya çapında ortaya çıkan yeni sosyal sorunları çözerek büyümeyi başardık.

  Bugün dünya, COVID-19’un neden olduğu benzeri görülmemiş bir krizle karşı karşıya. Bu olumsuz durumda OMRON, daha iyi bir toplum yaratmak için her türlü çabayı göstermeye devam ediyor. COVID-19 sonrası dünyada toplumun gelişimine sürekli katkıda bulunmak için, 2020-2021 mali yılını, bir sonraki uzun vadeli vizyonumuza hazırlık olarak dönüşümümüzü hızlandırma dönemi olarak belirledik. Şu anda yaşadığımız COVID-19 krizi, OMRON’un yakın gelecekte tanıtması gereken “sosyal ihtiyaçlar tarafından yönlendirilen inovasyon” dediğimiz şeyin şeklini açıkça çizdi. Çevremizdeki şeyler, insanların değerlerinden ve iş modellerinden, toplumun yapılandırılması gerektiğine kadar kökten değişmek üzere. Bu değişimlere hızla cevap vererek, toplumun beklenen ihtiyaçlarına cevap verecek yenilikler yaratmada öncü olarak kalmak dileğimizdir.

  OMRON, şimdi ve gelecekte, kurumsal değerimizi artırmak amacıyla “OMRON İlkelerini uygulamaya koyarak sosyal sorunları çözmeye ve işimiz aracılığıyla yaşamları iyileştirmeye katkıda bulunmaya” devam ediyor.

  Devam eden desteğiniz çok takdir edilmektedir.

  Yoshihito Yamada

  Başkan ve CEO

  OMRON Corporation

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir