Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

tarafsız ve güncel haber sitesi

İnternet aleminde bulunan yüz binlerce haber sitesinden sadece biri olan sitemizin amacı siz Türkiye internet kullanıcılarına en güncel, en doğru en tarafsız son dakika haberlerini ulaştırmaktır. Sitemizde güncel haberlerin yanısıra güncel olaylarla ilgili köşe yazısı ve makalelerde bulunmaktadır. Tarafsız ve bağımsız olmayı ilke edinmiş habercilik anlayışımız ile sizlere internet haberciliği sektöründe hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız.

Hazine ve Maliye Bakanlığından yapılan açıklamada, Bakan Şimşek’in konuşmasında dezenflasyonu desteklemek için programın güçlendirileceği, yapısal reformlara hız verileceği, uluslararası yatırımcıların Türk varlıklarına güçlü ilgisinin bulunduğu ve yerel yatırımcıların enflasyonun düşeceğine ikna edilmesi gerektiğini ifade ettiği belirtildi.

Ayrıca, uzmanlar tarafından terminolojide sıkça kullanılan “locals” kelimesinin “yerel yatırımcılar”ı ifade ettiği ve bu kullanımın rutin olduğu vurgulandı. Dolayısıyla, Bakan Şimşek’e atfedilen tuhaf ve akıl dışı söylemlerin kabul edilemez olduğu belirtildi.

Son olarak, kasıtlı ve bilinçli olarak yapılan bu ithamların da şiddetle kınandığı ifade edildi.a

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “tarafsız ve güncel haber sitesi”