Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

tebliğ.net – İslami Tebliğ Platformu

https://teblig.net platformu, metin içeriklerinin tamamen altyazı gönüllüleri tarafından oluşturduğu bir islami içerik portalıdır. TEBLIG.NET ile islami içeriklerin daha geniş kitlelere duyurulabilmesi amaçlanmaktadır. İşitme engelli kardeşlerimizin internetteki islami video içeriklerinden haberdar olabilmesi, islami video içeriklerine arama motorları ve sosyal medya üzerinden daha rahat ulaşılabilmesi, islami video içeriklerinin konu bazlı ayrıştırılarak bu videolara erişimin kolaylaştırılması, video içeriklerinin “otomatik çeviri” özelliği ile yabancı vatandaşlar tarafından da anlaşılabilir olması gibi faydalı sonuçları bulunmaktadır bu projenin. Sizler de altyazı gönüllüsü olarak bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz.

Teblig.net’in https://teblig.net/cocuk/ adresindeki çocuk sayfasını ziyaret ederek çocuklar için güvenilir kaynaklara erişebilirsiniz

Youtube kanalımıza abone olun: https://bit.ly/tebligneta
Telegram Kanalımıza Abone Olun: https://t.me/teblignet
Sosyal medya hesaplarımız: https://teblig.net/sosyal-medya
Tüm yazılar: https://teblig.net/tum-yazilar/
Konu başlıkları: https://teblig.net/konu-basliklari/etiket-listesi/
Çocuk videoları: https://teblig.net/cocuk/tum-videolar/
Galeri: https://teblig.net/galeri/
Tarih: https://teblig.net/tarih/
Blog: https://teblig.net/blog/
Gönüllülük başvurusu: https://teblig.net/gonullu-ol/
İletişim: https://teblig.net/iletisim/

https://teblig.net
https://teblig.net

 

TEBLIG.NET, metin içeriklerinin tamamen altyazı gönüllüleri tarafından oluşturduğu, kar amacı gütmeyen bir islami içerik portalıdır. TEBLIG.NET ile islami içeriklerin daha geniş kitlelere duyurulabilmesi amaçlanmaktadır. İşitme engelli kardeşlerimizin internetteki islami video içeriklerinden haberdar olabilmesi, islami video içeriklerine arama motorları ve sosyal medya üzerinden daha rahat ulaşılabilmesi, islami video içeriklerinin konu bazlı ayrıştırılarak bu videolara erişimin kolaylaştırılması, video içeriklerinin “otomatik çeviri” özelliği ile yabancı vatandaşlar tarafından da anlaşılabilir olması gibi faydalı sonuçları bulunmaktadır bu projenin. Sizler de altyazı gönüllüsü olarak bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Sitemizde yer alan İslami Youtube kanallarına altyazı yazabilecek gönüllüler arıyoruz. Altyazı gönüllüsü olmak istediğini belirten kardeşlerimize gerekli teknik desteği ve bilgilendirmeyi sağlayacağız. Yazacağınız altyazılar ilgili hocamızın resmi Youtube kanalında yayınlanabilmektedir.

Altyazı gönüllüsü olmanın getireceği avantajlar şunlardır:

1) Altyazısını yazmış olduğunuz videodan işitme engelli kullanıcılar da istifade edebilir hale gelir.
2) Youtube ve Google Translate’in altyazıyı otomatik olarak farklı dillere çevirebilmesine olanak sağlarsınız. Bu sayede Türkçe bilmeyen kullanıcıların da videodan istifade edebilmesine olanak sağlarsınız.
3) Altyazısını yazmış olduğunuz videonun arama motorları tarafından daha erişilebilir olmasına olanak sağlarsınız. Böylece İslami Tebliğ’in daha geniş kitlelere yayılmasına olumlu katkı sağlarsınız.
4) Yazdığınız altyazı teblig.net ile birlikte teblig.net’e bağlı 8 farklı sosyal medya kanalında anlık yayımlanır. Altyazısını yazdığınız video internette daha fazla izlenebilir hale gelir.
5) Altyazı metinleri teblig.net üzerinde etiketlenir. Etiketler teblig.net konu dizinine ve google arama sonuçlarına eklenir.

Altyazı gönüllüsü olmak isterseniz iletişim formu üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Selam ve dua ile..

 

Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir. (Tirmizî, İlm, 14.)
“İnsanoğlu öldüğü zaman, bütün amellerinin sevabı da sona erer. Şu üç şey bundan müstesnadır: Sadaka-i câriye, istifade edilen ilim, kendisine dua eden hayırlı evlat.” [Müslim, Vasiyyet 14. Ayrıca bk. Ebû Dâvûd, Vasâya 14; Tirmizi, Ahkâm 36; Nesâî, Vasâyâ 8.]

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir