Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

TEKNIKEL Güneş enerji paneli elektrik üretme Konya

TEKNIKEL Konya güneş enerji elektrik sistemleri, güneş panelinden elektrik üretme, güneş paneli fiyatları,güneş panelleri, güneş enerjisi panel fiyatları, güneş enerjisi elektrik üretimi, güneş enerji elektrik içme suyu, güneş enerji elektrik sistemleri maliyeti, güneş enerjisi elektrik üretim sistemi, güneş paneli elektrik üretme, güneş enerjisi elektrik üretme, güneş paneli elektrik sulama, güneş enerji elektrik ayı domuz tuzağı, güneş enerji dalgıç pompa çalıştırma, Ayı Kovucu Elektrikli Çit, Güneş Enerjili güneş enerjili domuz kovucu, güneş enerjili köstebek kovucu, güneş enerjili haşere kovucu, domuz kovucu güneş enerjili lamba, güneş enerjili ayı savar, güneş paneli elektrik firmaları, güneş paneli elektrik fiyatları,

 • Gönderenin Adı: Dede Korkut
 • Gönderenin E-postası: info@teknikelsolarenerji.com
 • Gönderen URL’si: http://www.teknikelsolarenerji.com
 • http://www.teknikelsolarenerji.com
  http://www.teknikelsolarenerji.com

  TEKNİKEL ENERJİ; Konyada Güneş paneli elektrik üretme sistemlerinin satış ve uygulama alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

  Firma sahibi Adil YÜKNÜ 1970 yılından itibaren 7 yıl boyunca elektrik teknikeri olarak, Seydişehir Alüminyumda, Türkiye Elektrik Kurumunda (TEK) ve devlet Su işlerinde (DSİ) çalışmıştır.

  1978 yılında kendi firmasını kurmuş olup fabrika tesisleri, sanayi tesislerinin OG, AG, Elektrik pano sistemleri, inşaat otomasyon sistemleri alanında hizmet vermiştir.

  Bu süre zarfında 8 yıl süreyle Türkiye Elektrikciler Federasyonu üyeliği, 20 yıl süreyle Konya Elektrikciler Odası Başkanlığı, 12 yıl süreyle esnaf odaları başkan vekilliği görevlerini başarıyla yürütmüştür.

  Firmamız; 2010 yılından günümüze de solar sistem yenilenebilir enerji kaynakları alanında, solar sitem uygulama projelerini gerçekleştirmektedir.

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir