Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Teknoloji Haberleri

Türkiye’nin kaliteli ve özgün web sitesi. Film, Spor, Sanat, Oyun, Teknoloji, Tarih haberlerini sıcacık ve afiyetle sunar. Hypasos kapılarını ziyaretçilere 10 Eylül gecesi açmış ve yayın hayatına o günden itibaren başlamış, Gündem, Teknoloji, Oyun, Tarih, Haberler gibi daha bir çok kategoride içerik üreten ve bunu Yüce Türk Halkı ile paylaşmakta olan bir Sosyal İçerik Platformudur.

Teknoloji haberlerinde en güncelini ve önemlisini okurları ile paylaşırken yaptığı/yapacağı siyasi konulu içeriklerde tarafsızlığını ön planda tutan ve tutmaya devam eden bir yayın platformudur.

Anlaşmalı olduğu reklam şirketleri ile site içerisinde kullanıcı deneyimini kötü yönde etkilemeyecek derece de reklam gösterimi yaparak gelirini elde etmeye çalışır.

Hypasos elde kazancın miktarını açıklama zorunluluğu taşımaz ve Tüm Hakları Saklıdır.

Hypasos yayımladığı içeriklerin bir çoğunu Türk yayın organlarından ve Yabancı yayın organları alır ve alıntı yaptığı içeriklerde Kaynak ibaresi kullanarak belirtir.

Hypasos’u Instagram, Twitter ve Facebook‘ta takip edebilir ve paylaştığımız eğlenceli içerikleri görebilirsiniz.

Web Site Adresi: hypasos.com

https://hypasos.com
https://hypasos.com
 • Gönderenin Adı: Hakan
 • Gönderenin E-postası: hypasos@hotmail.com
 • Gönderen URL’si: https://hypasos.com
 • Hypasos | Lider Oyun ve Teknoloji Rehberleri Sitesi

  2019 yılının ilk çeyreğinde yayın hayatına başlayan hypasos.com websitesi, oyun ve teknoloji alanlarında içerikleri ve rehberleri sizlere sunuyor. Hypasos.com olarak 5 yıldır oyun ve teknoloji içerikleri yayınlıyoruz ve rehberlerimizin milyonlarca kişi tarafından okunmasını sağlıyoruz.

  Vizyonumuz
  Hypasos.com olarak hedeflediğimiz Türkiye’nin lider oyun ve teknoloji rehberleri sitesi olma vizyonumuz ile yolumuza devam ediyoruz. 5 senedir devam eden projemiz yayın hayatının sonuna kadar en iyisi olma yolunda ilerleyecektir.

  Hypasos Ne Demek?
  Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Teknoloji Haberleri”