Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

TELKUR; Konya metal çit direği imalatı, örgü tel montajı, çimçit montajı, dikenli tel çit montajı, panel çit montajı

TELKUR; Konya pvc tel çit, jiletli tel çit, tel çit kapı, beton çit direği, metal çit direği, örgü tel yapımı, çimçit yapımı, dikenli tel çit yapımı, panel çit yapımı, pvc tel çit yapımı, jiletli tel çit yapımı, tel çit kapı yapımı, beton çit direği imalatı, metal çit direği imalatı, örgü tel montajı, çimçit montajı, dikenli tel çit montajı, panel çit montajı, pvc tel çit montajı, jiletli tel çit montajı, tel çit kapı montajı, beton çit direği fiyatı, metal çit direği fiyatı, örgü tel firmaları, çimçit firmaları, dikenli tel çit firmaları, panel çit firmaları, pvc tel çit firmaları, jiletli tel çit firmaları, tel çit kapı firmaları, beton çit direği firmaları, metal çit direği firmaları, örgü tel, çimçit, dikenli tel çit, panel çit,4

 • Gönderici Adı: Telkur Metal
 • Gönderici E-postası: inf@telkurmetal.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.telkurmetal.com.tr
 • http://www.telkurmetal.com.tr
  http://www.telkurmetal.com.tr

  TARİHÇE
  Telkur Metal’de
  Kaliteli Ürün ve Ekonomik Fiyat…
  VAR…
  20 yılı geçen zaman içinde pek çok tel çit sistemlerinin montajını gerçekleştirdik. Gelecekte de kaliteli malzeme ve usta işçilik prensibinden taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz….

  Firma Profili

  TELKUR METAL; Konya’da tel çit sistemlerinin imalat, satış ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

  20 yılı geçen zaman içinde pek çok tel çit sistemlerinin montajını gerçekleştirdik. Gelecekte de kaliteli malzeme ve usta işçilik prensibinden taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.

  Ürün ve Hizmet Halkamızın İçinde;

  Örgü tel, çimçit, dikenli tel çit, panel çit, pvc tel çit, jiletli tel çit, tel çit kapı ile beton ve metal çit direği imalat, satış ve montaj hizmetleri yer almaktadır.

  Tel çit montajı gerçek manada ustalık ister. Direkler toprağa aynı ölçüde gömülmeli, direkler ve tel çit 1 cm ileri veya geri olmamalı, direkler sağa veya sola yatık olmamalı. Her şey milimetrik ölçümlerle yapılmalıdır. Kısaca; tel çit montajı herkesin yapabileceği bir iş değildir.

  Anahtar teslimi projelere imza atıyoruz. Talebinizi bize ilettikten sonra, artık o işi kusursuzca yapılmış olarak bilebilirsiniz. Toptan ve perakende telçit, çimçit ve direkleri satışımızda mevcuttur.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir