Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

temizsoy ayakkabı

En Kaliteli malzemeden ve hakiki deriden ürettiğimiz ayakkabıları imalattan uygun fiyata sağlayan güvenilir faturalı bir site

 • Gönderenin Adı: sedat temizsoy
 • Gönderen URL’si: https://temizsoyayakkabi.net/
 • https://temizsoyayakkabi.net/
  https://temizsoyayakkabi.net/

  Selamlar erkek deri ayakkabı üzerinden 2 yıldır imalattan en uygun fiyata satış yaptığımız sitemizde artık insanlara sırf ayakkabı satmak yerine deri ayakkabılar üzerine tüm bilgileri paylaştığımız blog sitemizi de açtık sizlerde deri ayakkabı bakımı, koruması ve tüm detaylı bilgileri öğrenmek isterseniz bloğumuza bakabilirsiniz https://temizsoyayakkabi.net/blogs/hakikideriayakkabi

  Hakkımızda
  temizsoyayakkabi.net sitemiz, Deri ayakkabı alanında en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla 1.11.2019 tarihinde sedat temizsoy tarafından kurulmuştur. 2019 yılından bu yana Ayakkabı sektöründe .Eskişehir’ de bulunan firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak stoklu çalışmaktayız.

  temizsoyayakkabim sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır. İyi alışverişler dileriz!

  Hakiki deri ayakkabının faydaları ayak sağlığını koruması, omurgayı koruması, bel, sırt ve ayak ağrılarını önlemesi, ayakları terletmemesi, uzun süre dayanması olarak sıralanabilir. Bu tip özellikler herkesin ayakkabısında görmek istediği özelliklerdir. Gerçek deri ayakkabı bunların hepsine sahip olması nedeni ile erkek ve kadın modasında hala yerini korumaktadır.

  Nefes Alma Özelliği Sayesinde Yazın Sıcaktan, Kışın Soğuktan Korur
  hakiki-deri.jpg

  Deri gözenekleri sayesinde sürekli nefes alır. Gözenekler ne kadar büyük olursa o kadar iyi hava akışı sağlar. Hava akışının olması yazın sıcaklardan, kışın ise soğuktan korur. Hem yazlık ayakkabı modellerinde hem de kışlık bot ve çizmelerde deri kullanılmasının sebebi budur.

  Deri üzerindeki gözenekler irili ufaklıdır. Doğal deride gözeneklerin birbiriyle eşit boyutlarda olması beklenemez. Ayakkabı üzerinde bunlar rahatlıkla görülebilir. Eğer bir ayakkabıda gözenekler bu şekilde irili ufaklıysa doğal yapısını koruduğu anlaşılır.

  Çabuk Yırtılmaz
  Deri ayakkabı uzun süre yırtılmadan giyilebilir. Bunda ayakkabının nasıl kullanıldığı da önemli olmakla birlikte genel, standart bir kullanım içinde senelerce aynı şekilde kalabilir. Deri, yapısı gereği dışarıdan gelen darbelerden etkilenmez. Bu nedenle yürürken ayağınızı bir yere sürttüğünüzde, düştüğünüzde ya da bir yere çarptığınızda deri kendini koruyabilir. Bu aynı zamanda ayağınızın da korunması demektir.

  Derinin kalınlığı bu gücü arttırır. Piyasada hem ince deriden hem de kalın deriden yapılan modeller rahatlıkla bulunabilir. Ayakkabıda hangisinin kullanıldığı el ile kontrol edilerek rahatlıkla anlaşabilir. Yaz için ince deri, kış için de kalın deri kullanılan ayakkabılar giyilebilir.

  Nemi Hapseder
  Nem ayak kokularının temel nedenidir. Çünkü nem zamanla bakteri oluşumu için gerekli şartları oluşturur. Bakteriler ıslak ve nemli yüzeylerde daha çabuk ürerç Ayakkabı da ise kokuya neden olur. Hakiki deri nemi içinde hapseder. Hava akışı sayesinde ayaklarınız terlemez. Ancak yine gününüz yoğun geçtiyse ve hava çok sıcaksa az miktardaki terlemeyi de anında emer.

  Sağlıklıdır
  Doğal bir malzemenin insan sağlığı için faydalı olduğunu söylemeye gerek yoktur. Kıyafetlerde, beslenmede, yaşam tarzında olduğu gibi ayakkabılarda da doğal bir ürün her zaman daha sağlıklı olacaktır.

  Hakiki deri doğaldır ve bu nedenle sağlıklıdır. Derinin doğallığını koruması için işlenirken kimyasal kullanılmaması da gerekir.

  Rahat ve Kullanışlıdır
  Deri ayakkabıların rahatlığı ve konforu başka ayakkabılarda kolay kolay görülemez. Esnekliği sayesinde ayakları sıkmadan yürümeye, hareket etmeye olanak sağlar. Ayrıca ayaklar rahat ettiğinden, ayakta sabit dururken düzgün vücut pozisyonu alınmasına da yardımcı olur. Özellikle çocuklar için bu konu çok önemlidir. Hakiki deri ayakkabı taban ve bileği desteklediği için çocukların dik durmasını sağlayacaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir