Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Teom Kalite ve Danışmanlık

2007 yılından bu yana belgelendirme sektöründe hizmet vermekteyiz. Yılların getirdiği bilgi ve tecrübe ile müşterilerimizin en etkili, kaliteli ve sonuç odaklı hizmet almasını sağlamaktayız. Bu bağlamda ISO belgeleri vermekteyiz. Belgelendirme arasında en çok hizmet verdiğimiz ISO 27001 Belgesi, ISO 9001 Belgesi, ISO 22000 Belgesi konularında tüm sorularınıza müşteri temsilcilerimiz hızla ve titizlikle cevap verecektir.

 • Gönderenin Adı: Onur Erbay
 • Gönderenin E-postası: bilgi@toem.com.tr
 • Gönderen URL’si: https://www.toemkalite.com/
 • https://www.toemkalite.com/
  https://www.toemkalite.com/

  2007 Yılında Bir belgelendirme kuruluşu vasıtasıyla Yönetim sistemleri sektörüne giriş yaparak sürekli iyileştirmeyi hedef edindik. Potansiyelimiz sınırlarımızı hiçbir zaman oluşturmadı. Her zaman daha iyi olabilmek için ve yönetim sistemlerini daha iyi kavrayabilmek için seminerlere, eğitimlere katıldık. Bu eğitimler neticesinde öğrendiğimiz bilgileri müşterilerimizle birlikte geliştirdik. Hedefimiz, daima müşteri odaklı çalışarak yönetim sistemlerini işletmelere uygulamak ve bu sistemlerin sadece bir belgeden, sertifikadan ibaret olmadığı göstermek oldu. Bu bilincin müşterilere yer etmesi ve bu gelişmeyi izliyor olmamız bize her zaman mutluluk verdi.

  Sektörde yönetim sistemleri belgelendirmesi olarak geçirdiğimiz 10 yılı aşan sürenin sonucunda asıl hedef olarak düşündüğümüz şirketimizin kuruluşunu gerçekleştirdik. Sizlere danışmanlık anlamında vermek istediğimiz hizmetin amacı şudur ki; işletmelerde uygulanan her sistem aslında bir kalite sistemidir. Biz sadece ortak payda da birleşerek, ortak fikirler sunarak işletmenizde bu sistemleri daha iyi hale getirebileceğinizi görmeyi kendimize HEDEF seçiyoruz.

  Sizlerle birlikte bu sistemleri veya eğitimleri gerçekleştirirken;

  H edef olarak belirlediğimiz yolları sistemsel hale getirerek,

  D oğru ve sonuç odaklı eğitimler vererek, bu bağlamda firma çalışanlarına farkındalık oluşturarak,

  F ırsat ve risk değerlendirmelerini belirleyerek sonuç odaklı bir yaklaşımla planladığımız hedeflere ulaşmayı kendimize Misyon edindik.

  Bu kararlılıkla Firmamızın açılımını oluşturarak ismini belirledik.
  Belirlediğimiz bu isme yakışır bir şekilde sizlere hizmet vermeyi, uzman ekibimizle çözümler sunabilmeyi, kendimizi sürekli iyileştirmeyi, yeniliklere açık olmayı, tüm Türkiye’de yaptığımız iş neticesinde sektörde öncü olmayı hedefleyen bir şirket olmak için yola çıktık ve bu yolu Vizyonumuz olarak belirledik.

  Toem Kalite Danışmanlık Hizmetleri,
  Kendine Hedef Koyanların tercihi…

   

  Vizyonumuz
  Danışmanlık hizmetleri konusunda uzman ekibimizle çözümler sunmak, kendimizi sürekli iyileştirmek, yeniliklere açık olmak, tüm Türkiye’de yaptığımız iş neticesinde sektörde öncü olmak.
  Misyonumuz
  Müşterilerimiz beklentilerini en üst düzeyde tutmak, yeni çözümler sunmak, verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmak, tüm ekibimiz ile bir takım ruhu oluşturmak.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir