Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

TGM Eğitim Bursa Nilüfer İlk- Orta-Lise Birebir Özel Ders- LGS- DGS Kursu

TGM Eğitim Kurumları 23. Nisan Mahallesi 243, Sok. Yavaş Sitesi A Blok Daire 13 te bulunmaktadır. FİLE marketin arka sokağından Atakent B Blok ara sokağından girerek, Ata Kuaförün karşısı Atakent A Blok karşısı YAVAŞ Sitesi A blok tayız. İlk- Orta- Lise-YKS- DGS hazırlık birebir özel ders ve grup dersleri vermekteyiz. istediğiniz tüm derslerden tecrübeli öğretmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Eğitim Koçluğu desteğimizle gençlerimize yol göstererek hedeflerine emin adımlarla ilerlemelerini sağlamaktayız. Birebir Yüzyüze derslerimizle birlikte, Türkiye Geneli birebir online derslerimizle başarılı bir süreç izlemekteyiz.Sizleri çay içmeye bekliyoruz.

  • Gönderenin Adı: GÜRKAN MAZLUM
  • Gönderenin E-postası: tgmegitim@hotmail.com
  • Gönderen URL’si: http://tgmegitim.com
http://tgmegitim.com
http://tgmegitim.com

 

Hakkımızda
TGM Eğitim Kurumu olarak Bursa İli Nilüfer İlçesinde hizmet vermekteyiz. İlk- Orta- Lise Okula Takviye- LGS- DGS ve YKS Hazırlık sınavlarında Türkçe- Matematik- İngilizce- Fen Bilimleri- İnkılap Tarihi- Fizik- Kimya- Biyoloji derslerinde birebir yüzyüze eğitim vermekteyiz. Yüz yüze eğitimin yanı sıra Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı hizmeti de vererek öğrencilerimize koçluk desteği sağlamaktayız.

Ayrıca Türkiye’nin her iline İnternet üzerinde Online Canlı Ders Eğitimlerimizle öğrencilerimizin eksik kaldığı konularda eğitim vermekteyiz. Eğitimde Kaliteyi önemseyen, öğrenci odaklı çalışan, ülkemize faydalı olacak bireyler yetiştirmektir.

TGM Eğitim Kurumları
Özel Ders: Öğrencilerin kendilerine uygun saat dilimlerinde birebir özel ders alma imkanına sahiptir. Birebir özel ders ile daha başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür.

Eğitim Öğretim yılı başından sonuna kadar birebir özel ders alan öğrencinin eksik olan konuları tamamlaması, bildiği konuları tekrar etmesiyle başarı sonuçlar elde edilmektedir.

Düzenli alınan özel derslerimiz ile, haftalık ders çalışma saatleriniz belli bir program dahilinde düzenlenecek olup, koç öğretmenlerimiz tarafından haftalık olarak takip edilecektir.

Takip çizelgelerimiz velilerinde imzaları olacak şekilde karşılıklı- takip olarak yürütülecektir.

Bu nedenle Öğrenci- Öğretmen- Veli İletişim Üçgeni kurularak Öğrenci takip ve yönlendirme en üst seviyede tutulmaktadır.

Eğitimlerimiz tekli sınıflarda birebir yüz yüze eğitimdir.

Eğitimlerimiz ayrıca bir öğrenci- bir öğretmen olacak şekilde birebir online olarak da yapılmaktadır.

Tek bir öğrenciye odaklıdır.

Kişiye özel rehberlik hizmeti verilmektedir.

Okula Takviye

LGS Hazırlık

YKS Hazırlık

DGS Hazırlık

kurslarımız bulunmaktadır.

Her bir kursumuz birebir eğitim olarak yüz yüze/online olarak yapılmaktadır.

Deneme Sınavlarıyla Öğrencilerimizin başarısı birebir takip edilmektedir.

Her bir Öğrencimizin yanında koçluk desteği sağlayacak öğretmenimiz mevcuttur.

 

TGM Eğitim Kurumları

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir