Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Toptan Giyim

Toptanmoda.net markası 1994 yılında ürünlerimizi sadece Türkiye’ deki mağazamıza gelebilen müşterilerimize değil tüm Dünya’ ya servis edebilmek noktasından hareketle kurulmuştur. Toptan Giyim alanında sektörde 30 yıla aşkın tecrübesini E-Ticaret sistemine taşıyarak Türkiye’ nin ilk Toptan Bayan Giyim Platformu olmuştur.

 • Gönderenin Adı: YEŞİM ÇINAR
 • Gönderenin E-postası: toptanmoda3434@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.toptanmoda.net/
 • https://www.toptanmoda.net/
  https://www.toptanmoda.net/

  Hakkımızda
  Toptanmoda.net markası 1994 yılında ürünlerimizi sadece Türkiye’ deki mağazamıza gelebilen müşterilerimize değil tüm Dünya’ ya servis edebilmek noktasından hareketle kurulmuştur.

  Sektördeki 30 yıla aşkın tecrübesini E-Ticaret sistemine taşıyarak Türkiye’ nin ilk Toptan Bayan Giyim Platformu olmuştur.

  Halen sektördeki öncü markalara (De Facto- Ltb – Koton …) üretim ve işbirliği yapmaktadır.

  Konusunda uzman örme, dokuma, denim grubunda birçok atölye ile işbirliği içerisinde ve kaliteyi ön planda tutan işler yapmaktadır.

  Personelimiz büyük bir heves ve çaba ile günlük gelen modelleri satışa sunmaktadır. Günlük 100-300 adet arası yeni ürün sayfamızda aktif olmaktadır.

  Türkiye’ de birçok bölgeye ve Dünya üzerinde Avrupa, Afrika, Arap Ülkeleri, Rusya, Ukrayna, Romanya gibi sayısız ülkeden bir çok müşteriye hizmet vermektedir. Ülkelerin giyim tarz ve yönelimleri çok farklı olduğundan ürün yelpazelerimiz geniş kapsamlı tutulmaktadır. Mağazaların en tarz ve dönemin en güncel ürünlerine tek bir noktadan ve çok hızlı ulaşması hedeflenmektedir.

  Konusunda uzmanlaşmış personelimiz siparişinizin başlangıç aşamasından teslimat noktasına kadar gerekli detayları paylaşmaktadır. Şirketimizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir. +90 533 703 08 83 numaralı hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Yoğunluk ve müsaitlik durumuna göre en kısa sürede yanıt verilmektedir.

  İşbirliğimizin artarak devam etmesi dileğimizle.

   

  Carnaval Tekstil ve Tedarik – Sebahattin MAKAR

  Ticaret Sicil No: 289786-5

  Mersis No : 2644018564000001

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Toptan Giyim”