Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Günümüz teknoloji çağında artık birçok şey internet ortamında yürütülüyor. Haliyle akıllı telefonlarda kullandığımız mobil hat internet tarifeleri yetersiz kalıyor. Size yardımcı olacağını düşündüğümüz Turkcell mobil hat kullanıcılar için hazırladığımız Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında derin bir araştırmada bulunduk. Turkcell aboneleri internet yetmiyor mu, işte size ek olarak hiç ücret ödemeden bedava kullanabileceğiniz Turkcell bedava internet kampanyaları ve sürpriz internet kampanyaları. 2020 yılı güncel olan ve halen devam eden Turkcell Bedava internet kampanyaları sayfamızda.

1.Turkcell Otomatik Ödeme Talimatınıza Bedava 2 GB İnternet

Turkcell bireysel faturalı hat sahipleri 31 Aralık 2019 tarihine kadar otomatik ödeme talimatı veren aboneler yurt içi kullanabileceği ve 1 ay geçerli 2 GB bedava internet hediye kazanır. Turkcell data hattı aboneleri yani vınn,vodem gibi aboneleri hediye 2 GB fırsatından yararlanamaz.

Tukcell 2 GB bedava internet kampanyasına katılım için başvur yapmanıza gerek yoktur. Turkcell otomatik ödeme talimatınızla ilk fatura dönemi ödenmesi durumunda hattınıza 1 ay geçerli Bedava 2 GB internet yüklenir.

2.Turkcell Dergilik Uygulamasını İndir ve Salla Kazan’da ek 1 Hak Kazan

Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden Salla Kazan ile Bedava internet kampanyasına katılan aboneler Dergilik Uygulamasını Android ve İos işletim sistemine sahip Akıllı Telefonlarına indirerek Salla Kazan’da ikinci defa bedava internet kazanma şansına sahip olur. Kısaca Dergilik Uygulamasını telefonlarınıza indirin Salla Kazan’da her ay 1 defaya mahsus ek olarak Hediye internet kazanın.

3.Turkcell Yaani Hediye İnternet 2020

Turkiye’nin arama motoru Yaani dilimizden anlayan, güvenilir ve ücretsiz uygulama olan Turkcell Yaani hediye internet kampanyasında her ay 1 GB bedava internet kazanma şansını kaçırma. Turkcell Yaani Hediye İnternet kampanyası 31 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerli olup katılım ücretsizdir. Hediye internet için Yaani Mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indiren Turkcell müşterilerine aylık 1 GB bedava internet hediye. Her ay yenilen 1 GB internet kampanyası devam etmesi için Yaani uygulamasını telefondan silinmediği müddetçe devam eder. Yaani uygulaması sildiğiniz takdirde tekrar katılım sağlandığında 1 GB internet hediye kampanyası geçersiz olur.

4. Turkcell Paycell Kart ile Bedava 5 GB İnternet Kampanyası 2020

Turkcell Paycell kart ile yurtiçi ve yurtdışı her 100 TL harcamanıza 1 GB internet hediye . Paycell kart ile toplamda aylık 5 GB internet kazanma şansı. Paycell kart ile bedava internet kampanyası 30 Haziran 2019 tarihine kadar devam ediyor.

5. Turkcell 4.5G Salla Kazan Hediye İnternet

En çok tutulan ve sevilen Turkcell kampanyası olan 4.5G Salla Kazan 2017 yılınd abaşlamış ve 2020 yılı aktif olarak bedava internet kazandırıyor. Sürpriz hediyeler her hafta Cuma günleri 4.5G Salla kazan ile bedava internet kampanyasına katılmak için cihazının 4.5G uyumlu olması yeterlidir. Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapılarak her hafta Cuma günleri kullanılan, 4.5G Salla Kazan ile 1, 2, 3, 5 ve maximum 10 Gb internet hediyesi kazanmak çok kolay. Daha fazla internet hediye kazanmak için kullanılan Turkcell tarife ücretiyle orantılı olarak hediye internet oranı da yükseliyor.

4.5G Salla Kazan kampanyası 03 Ocak 2020 tarihine kadar ve tüm Turkcel ses ve data aboneleri için geçerlidir.

4.5G Salla Kazan Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak ilgili makalemize göz atın.

6.Turkcell BİP ile 2 GB Bedava İnternet 2020

Turkcell Bip uygulaması üzerinde arkadaşlarınla mesaj sayısına göre haftalık hediye 2 GB internet kazanıyor. BİP Kullan Kazan kampanyası 1 Nisan 2021 yılına kadar geçerlidir. Turkcell Bip uygulamasına telefonlarınıza indirerek BİP üzerinden arkadaşların ile 1.000 veya 3.000 SMS hedefine ulaştığında haftalık bedava 2 GB internet hediye kazanıyorsun. BİP Kullan Kazan kampanyasında aylık en fazla 2 GB bedava internet hediye veriliyor.

BİP uygulamasından bedava internet kazanmak için 5 gün süreyle devamlı 10 SMS gönderen Turkcell aboneleri faydalanır.Kampanyadan BİP uygulamasını indirin tüm bireysel ve kurumsal faturalı veya faturasız aboneler yararlanabilir.

7. GNÇ Turkcell Çatlat Kazan İle Bedava 8 GB İnternet 2020

Turkcell GNÇ uygulaması yenilen yüzü ile beraber yeni bir kampanya başlatarak 26 yaş altı gençler GNÇ uygulamasını iOS ve Android akıllı cihazlara indirip ” Çatlat” bölümünde bulunan yumartayı çatlat 8 GB’a kadar bedava internet senin olsun.GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası 30 haziran 2020 tarihine kadar geçerli olup 26 yaş altı Turkcell aboneleri için geçerlidir.

GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet kampanyasında faydalanmak için telefonuna GNÇ uygulamasını indir ve haftada iki kez yumurtayı çatlat sürpriz internet hediyeleri kap. Bedava interneti kullanmam için GNÇ konum izni açık olmalıdır. GNÇ ÇATLAT Hediye İnterneti Kap ile senin belirlediğin 2 farklı günde yumurtayı çatlatarak bedava internet kazanırsın.

8. Web 1 GB Hediye Kampanyası

Turkcell hazır kart aboneleri Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus tarifelerinden birini kredi kart kullanarak alım işlemi yaptığınızda 30 gün geçerli bedava 1 GB hediye inter kazanırsın.Web 1 GB Kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

9. Turkcell 2 GB Süper Hediye Kampanyası

Turkcell bireysel faturalı aboneleri kullandıkları tarifenin taahhütlü fiyatıyla yeni tarifenin taahhütlü fiyatına geçiş yapanlar aylık 2 Gb bedava internet kazanıyor. Süper 2 GB İnternet Hediye Kampanyası 31 Aralık 2020 yılına kadar geçerlidir.

10. Lifecell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Lifecell ile olan kontratın bitmek üzereyse veya devam ediyor ise hemen yenile ve 12 boyunca her ay 1 GB bedava internet kazan. Lifecell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası 7 Mart 2020 yılına kadar geçerlidir.

11. SİM Kupon Biriktir Kampanyası ile Bedava 4 GB internet

SİM mobil uygulaması telefona indir ve ana sayfaya giriş taparak kupon biriktir bölümünde günlük kuponları biriktirerek bedava internet hediyeni kap. Kampanyaya Bireysel Turkcell aboneleri 18 Mayıs 2020 tarihine kadar faydalanabilir.

15 Kupon topla 1 haftalık bedava 1 GB internet kazan. 30 Kupon topla 1 haftalık bedava 2 GB internet kazan. 45 Kupon topla 1 haftalık bedava 3 GB internet kazan 60 Kupon topla 1 haftalık bedava 4 GB internet kazan

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir