Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

TUYA Döküm Dişli Merdane Yol Babası Yağmur su ızgarası

TUYA; Konya döküm trafik dubası, döküm yol dubası, döküm trafik babası, döküm yol babası, Merdane dişli döküm, döküm dişli merdane, dişli merdane döküm, döküm yağmur su ızgarası, pik döküm yağmur suyu ızgaraları, döküm kanal ızgarası, yağmur suyu ızgarası, yağmur suyu mazgal fiyatları, yağmur suyu ızgarası fiyat, döküm kanal ızgarası, pik döküm vana, pik döküm kasnak, pik döküm teker, pik döküm disk, pik döküm kanpana, pik döküm porya, sfero döküm manifold, döküm doğalgaz parçaları, döküm hayvan suluğu, pik döküm kasnak, döküm porya, döküm bank ayağı, pik döküm ızgara,

 • Gönderenin Adı: Tuya Döküm
 • Gönderenin E-postası: info@tuyadokum.com
 • Gönderen URL’si: http://www.tuyadokum.com
 • http://www.tuyadokum.com
  http://www.tuyadokum.com

   

 • TUYA DÖKÜM; Konya’da çelik döküm, sferfo döküm ve pik döküm sektöründe hizmet vermektedir.

  Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden “Tuya Döküm” bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

  Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yaptığımız işin önemine en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

  Firmamızda; Kaliteli sfero çelik ve pik döküm, 3 – G – 78 ve 70 arası sfero döküm, GG – 20 ve 25 pik döküm ürünlerin dökümü yapılmaktadır. Müşterilerimizin tüm özel döküm yedek parçaların dökümlerini de yapmaktayız.

  Üretim Halkamızın İçinde;

  Döküm otomotiv yedek parçaları, döküm tarım makinası parçaları, döküm iş makinaları parçaları, değirmen Makinaları parçaları, İnşaat sektörü parçaları, Sanayi Makinası parçaları, Dalgıç pompa döküm parçaları, döküm Asansör parçaları, hidrolik ekipmanları, döküm vinç parçaları ile özel sipariş ve özel döküm ürünler yer almaktadır.

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

  Misyonumuz,

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılayarak, yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

  Vizyonumuz,

  Sektörde servis ve işçilik kalitesi olarak “Tuya Döküm” isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak.

  pik döküm kasnak, döküm porya, döküm bank ayağı, pik döküm ızgara, döküm değirmen makinaları parçaları
  döküm trafik dubası, döküm yol dubası, döküm trafik babası, döküm yol babası, Merdane dişli döküm,
  döküm yağmur su ızgarası, pik döküm yağmur suyu ızgaraları, döküm kanal ızgarası, yağmur suyu ızgarası
  döküm dişli merdane, dişli merdane döküm, Merdane dişli döküm, pik döküm vana, pik döküm kasnak

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir