Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

TUYA Döküm teker tekerlek frenli döküm teker imalatı

TUYA Konya rulmanlı döküm tekerlek, tablalı sarhoş döküm tekerlek, burçlu döküm tekerlek, ağır sanayi tekerleği, transpalet döküm teker, taşıma arabası döküm teker, ağır yük tekerleği fiyatları, sanayi tipi tekerlek fiyatları, endüstriyel tekerlek, rulmanlı döküm teker, döküm hafif yük tekeri, döküm çiftli hafif yük tekeri, döküm orta ağır yük tekeri, demir metal teker, frenli döküm teker tekerlek fiyatı, döküm teker tekerlek, frenli döküm teker tekerlek, döküm teker tekerlek imalatı, frenli döküm teker tekerlek imalatı, döküm teker tekerlek fiyatları, döner tablalı döküm tekerlek,

 • Gönderen Adı: Tuya Teker
 • Gönderen E-postası: inf@dokumtekerlek.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.dokumtekerlek.com.tr
 • TUYA Döküm teker tekerlek frenli döküm teker imalatı
  TUYA Döküm teker tekerlek frenli döküm teker imalatı

  – Firma Profili

   

   

  TUYA TEKERLEK; Konya’da uzun yıllardır farklı çap ve farklı yük taşıma kapasitelarine sahip frenli ve frensiz sistem döküm tekerleklerin üretim ve pazarlamasını yapmaktadır.

  Kaliteli döküm malzemesi, teknolojik ekipman ve usta işçiliğin birleşimiyle ortaya çıkan döküm tekerlekler, ömürlük ürünlerdir.

  Firmamız; frenli ve frensiz sistem olarak üretim yaptığı döküm tekerlekleri pek çok üretici sanayi firmasına pazarlamaktadır.

  Döküm Tekerlekler; Ağır yüklerin kolay ve hızlı bir şekilde taşımasına yardımcı olurlar. Genellikle taşıma arabaları, maden arabaları ve değişik makinalarda sıklıkla kullanılır. Döküm tekerlekler yapısı gereği ağır sanayi ve yüksek sıcaklığa sahip alanlarda da tercih edilmektedir.

  Döküm tekerleklerin çap ve taşıma kapasiteleri farklı özelliklerdedir. Tekerlek çapları; 55 mm, 80 mm, 100 mm, 125 mm, 150 mm ve 200 mm’dir. Geniş kullanım alanına sahiptir. Endüstriyel fırınlar, konveyör sistemleri, fabrika makineleri, maden arabaları, tarım ve gıda makinalerı, ambalaj makinaları ve taşıma arabalarında kullanılır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir