Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

TUZCUOĞULLARI; Konya evden eve asansörlü nakliyat, konya evden eve taşımacılık fiyatları

TUZCUOĞULLARI; Konya evden eve nakliyat fiyatları, konya evden eve asansörlü taşımacılık, konya evden eve asansörlü nakliyat, konya evden eve taşımacılık fiyatları, konya evden eve nakliyat fiyatları firmaları, konya ev taşıma fiyatları, konya ev taşıma şirketleri, asansörlü taşımacılık, asansörlü ev taşıma fiyatları, asansörlü ev taşıma fiyatları ne kadar, şehiriçi ev taşıma, şehiriçi evden eve nakliyat, şehirlerarası ev taşıma, şehirlerarası evden eve nakliyat, konya evden eve nakliyat şirketleri, ucuz ev taşıma, konya ev taşımacılığı, konya ev taşımacılık, konya nakliye ev taşıma evden eve nakliye, konya evden eve taşımacılık telefon numarası

 • Gönderenin Adı: Tuzcu Nakliyat
 • Gönderenin E-postası: des@tuzcuogullarievdenevenakliyat.com
 • Gönderen URL’si: http://www.tuzcuogullarievdenevenakliyat.com
 • http://www.tuzcuogullarievdenevenakliyat.com
  http://www.tuzcuogullarievdenevenakliyat.com

  TUZCUOĞULLARI; Konya’da 1995 yılından günümüze şehirlerarası ve şehiriçi evden eve nakliyat hizmetleri alanında profefesyonel olarak hizmet vermektedir.

  Güler yüzlü hizmet anlayışıyla profeyonel hizmet veren kuruluşumuz, vizyon ve misyon kriterleri ile eşya transferi konusunda en ufak problem yaşamadan taşınmanıza ve taşınma sonrasında oluşabilecek mağduriyetlerinize karşı sürekli sizlerle iletişim halinde bulunmaktadır.

  Nakliyat sektörü çok uzun yıllar öncesine dayanmamakla birlikte evveliyatı yakın zamanlara dayanmaktadır. Tuzcuoğulları nakliyat hizmetleri kuruluş yılı bakımında nakliyat sektörünün Türkiye’ye öncü olup yol göstermiş firmalarındadır.

  Konya başta olmak üzere nakliye sektöründe çarpık büyümeler ve haliyle dolandırıcı diye nitelendirdiğimiz kişiler sektörümüz de maalesef çok sayıda faaliyet göstermektedirler. Sizde mağdur insanlar arasına katılmamak için bizi arayarak hemen expertiz elemanı talep etmeniz yeterli olacaktır.

  Hizmetlerimiz Arasında;

  Şehirlerarası ilden ile, ilçeden ilçeye evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, işyeri, fabrika ve büro taşımacılığı ile ücretsiz ekspertiz hizmetleri yer almaktadır.

  Vizyon ;

  Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

  Misyon ;

  Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe en iyilerinin arasında olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir