Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ÜÇLER Gül Konya halı yıkama yorgan battaniye yıkama

ÜÇLER Gül Konya halı yıkamacı, yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, yün battaniye yıkama, pamuk battaniye yıkama, halı yıkama firması, halı yıkama firmaları, halı yıkama fiyatları, battaniye yıkama fiyatları, yorgan yıkama fiyatları, konya halı yıkama ücretleri, halı yıkama telefon numarası, konya halı yıkama fiyatları, konya en iyi halı yıkama, konya selçuklu halı yıkama fiyatları, konya halı yıkama kampanya, konya ucuz halı yıkama, konya halı yıkama selçuklu, konya halı yıkama metrekare fiyatları, halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama, evde koltuk yıkama, evde halı yıkama, karatay halı yıkama, meram halı yıkama, selçuklu halı yıkama, bosna halı yıkama, yorgan battaniye yıkama, perde yıkama, stor ve zebra perde yıkama, halıflex yıkama, en ucuz halı yıkama, halı yıkama servisi,

 • Gönderen Adı: Üçler Gül
 • Gönderen E-postası: inf@konyahaliyikamaa.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyahaliyikamaa.com.tr
 • ÜÇLER Gül Konya halı yıkama yorgan battaniye yıkama
  ÜÇLER Gül Konya halı yıkama yorgan battaniye yıkama

  ÜÇLER GÜL’de
  Hijyenik Yıkama, Ekonomik Fiyat
  VAR…
  Firmamızda; Halı, kilim, yolluk, yün yorgan ve battaniye, pike yorgan ve battaniye, pamuk yorgan ve battaniye, elyaf yorgan ve battaniye ile yastık yıkaması yapılmaktadır. Aynı zamanda; stor perde, tül perde, zebra perde, jaluzi perde gibi hassas perdelerin yıkamasını yapıyoruz. Ayrıca; tül perde, stor perde, Zebra perde, Jaluzi perde, brillant perde, taç perde, mutfak perde, Salon perde , japon perde, fon perde, sahne perdesi, ofis perdesi gibi diğer perdeleri de yıkıyoruz.
  =- Firma Profili

   

  ÜÇLER GÜL HALI YIKAMA; Konyada uzun yıllardır halı yıkama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

  Halı yıkama titizlik ve özveri ister. Müşteri görüşlerine önem vermek ister. Geri dönüşleri değerlendirip, hizmet kalitesini hep bir adım daha yukarıya çıkarmak ister. Bu işten sadece para kazanmak isteyen kimseler, bu işi başarıyla sürdüremez.

  Modern tesisimizde, tam otomatik bantlı sistem makinalarla halıları el değmeden hijyenik olarak yıkıyoruz. Yine; yüksek kapasiteli makinalarda yorgan, battaniye ve yastıkları yıkıyoruz.

  Firmamızda;

  Halı, kilim, yolluk, yün yorgan ve battaniye, pike yorgan ve battaniye, pamuk yorgan ve battaniye, elyaf yorgan ve battaniye ile yastık yıkaması yapılmaktadır. Aynı zamanda; stor perde, tül perde, zebra perde, jaluzi perde gibi hassas perdelerin yıkamasını yapıyoruz. Ayrıca; tül perde, stor perde, Zebra perde, Jaluzi perde, brillant perde, taç perde, mutfak perde, Salon perde , japon perde, fon perde, sahne perdesi, ofis perdesi gibi diğer perdeleri de yıkıyoruz.

  Tüm bunların yanında; evde koltuk ve kanepe yıkama, evde çekyat ve sandalye yıkama, evde halı ve halıfleks yıkama il evde yatak yıkama hizmetimizde mevcuttur.

  Yeniliklere açık, son teknolojileri kullanan, her zaman memnuniyeti zirvede tutan anlayışla hizmet veriyor, günlük değil ömürlük müşteri menuniyetini hedefliyoruz. Halı, yorgan ve battaniye teslimatımızda, müşterimizi evde bulamazsak, eşyalarını kapının önüne bırakmıyor, bir sonraki servisimizde tekrar teslimata çıkarıyoruz.

  Hızlı Menü
  Telefon : 0 554 182 72 32
  Telefon : 0 532 054 92 28
  Telefon : 0 506 329 57 28
  Hızlı Menü
  Hizmetlerimiz
  Medya
  Kalite
  Sosyal Medya

  Copyright © ÜÇLER GÜL HALI YIKAMA KONYA

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir