Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

UGURCAN Konya online öğrenci eğitim koçu

UGURCAN; Konya öğrenci koçu, eğitim koçu, öğrenci koçluğu, eğitim koçluğu, öğrenci koçu özel ders, eğitim koçu özel ders, öğrenci koçu fiyatları, eğitim koçu fiyatları, online öğrenci koçu, online eğitim koçu, yüzyüze eğitim koçu, yüzyüze öğrenci koçu, eğitim koçluğu seans ücretleri, tyt ayt öğrenci koçluğu, yks koçluğu, yks koçluk fiyatları, eğitim koçu konya, online eğitim koçluğu fiyatları, eğitim koçluğu, öğrenci koçu psikolojik danışmanlık, öğrenci koçu özel ders, öğrenci koçu akademik bilinç ve seviye ölçme, öğrenci koçu kariyer danışmanlığı, öğrenci koçu hızlı okuma eğitimi, öğrenci koçu tercih danışmanlığı, öğrenci koçu öğrenci ebeveyn danışmanlığı,

 • Gönderen Adı: Uğurcan Yıldız
 • Gönderen E-postası: inf@ogrencikocu.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.ogrencikocu.com.tr
 • UGURCAN Konya online öğrenci eğitim koçu
  UGURCAN Konya online öğrenci eğitim koçu

  UGURCAN Konya online öğrenci eğitim koçu

  UGURCAN Konya online eğitim koçluğu fiyatları, eğitim koçluğu, öğrenci koçu psikolojik danışmanlık, öğrenci koçu özel ders, öğrenci koçu akademik bilinç ve seviye ölçme, öğrenci koçu kariyer danışmanlığı, öğrenci koçu hızlı okuma eğitimi, öğrenci koçu tercih danışmanlığı, öğrenci koçu öğrenci ebeveyn danışmanlığı, öğrenci koçu, eğitim koçu, öğrenci koçluğu, eğitim koçluğu, öğrenci koçu özel ders, eğitim koçu özel ders, öğrenci koçu fiyatları, eğitim koçu fiyatları, online öğrenci koçu, online eğitim koçu, yüzyüze eğitim koçu, yüzyüze öğrenci koçu, eğitim koçluğu seans ücretleri, tyt ayt öğrenci koçluğu, yks koçluğu, yks koçluk fiyatları, eğitim koçu konya,

  • Gönderen Adı: Uğurcan Yıldız
  • Gönderen E-postası: bil@ogrencikocu.com.tr
  • Gönderen URL’si: http://www.ogrencikocu.com.tr

  Pd. Uğur Can YILDIZ

  “Öğrenemeyen öğrenci yoktur. Öğrencilerin, akademik eğitimlerinin yanında, bir de onlara doğru yaklaşmayı bilen, potansiyellerini en doğru şekilde kullanmalarını hedefleyen Öğrenci Koçluğuna ihtiyacı vardır.” İlkesiyle eğitim ve öğrenim koçluğu hizmetlerine başladık.

  Eğitim ve öğrenim koçu Uğur Can YILDIZ; Eğitim süreçlerinde Konya Selçuklu Anadolu Lisesi, Aksaray Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Kauno Kolegija Sosyal Pedagoji ve Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Temel Eğitim / Sınıf Eğitimi bölümlerinde eğitimini tamamlamıştır.

  İş Tecrübesi Olarak; KTO Karatay Üniversitesi, BIL-VIP Özel Öğretim Kursu, Türmak Anadolu Lisesi ve Dinamik Özel Öğretim Kursu kurumlarında çalışmıştır.

  Proje ve sertifikalarının arasında; ERASMUS+ OLS, KGTÜ Üniversiteye Hazırlanan Gençlerde Meslek Seçimini İle Kişillik Özellikleri Arasındaki İlişki, KGTÜ Şema Terapi, Türk PDR Derneği Pozitif Psikoloji Uygulamaları ile KTO Karatay Üniversitesi Pandemi Psikolojisi: Travma ve Tramvaya Müdahale Yöntemleri bulunmaktadır.

  Halen; Eğitim koçluğu, psikolojik danışmanlık, özel ders, akademik bilinç ve seviye ölçümü, kariyer danışmanlığı, hızlı okuma eğitimi, tercih danışmanlığı ve sınav öğrencisi ebeveyni danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

   

   

  Ahmet Kağan KALAÇ

  Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Lise dönemimde sayısal alan mensubu olmamın yanı sıra eşit ağırlık ve sözel alanlara da ilgi duymaktaydım. Bu sayede sayısal kökenli olup eşit ağırlık alandan PDR bölümünü tercih ettim.

  Bu sayede sayısal kökenli olup eşit ağırlık alandan PDR bölümünü tercih ettim.

  Bu tercihimin Öğrencilerim için faydası, onların çalıştıkları konuların içeriklerini hatta detaylarını bilmem sayesinde nasıl çalışacaklarını biliyor ve onları sözlü yapabilecek düzeyde bilgi sahibi olduğum için başarı düzeylerini tespit edebilmekteyim.

  İş Tecrübesi Olarak; Türkiye geneli şubeleri olan bir eğitim kurumunda Rehber Öğretmenlik yaptım. Öğrencilerin psikolojik durumlarını daha iyi tespit edebilmek ve uygun yöntemleri uygulamak adına Psikoloji Kliniğinde çalıştım. Bilişsel gelişim uzmanlığı yaptım. Bu sektörde dikkat eksikliği ve hiperaktivite, odaklanma ve öğrenme güçlüğü üzerine çalıştım. Türkiye geneli online ve yüz yüze Eğitim Koçluğu yaptım. Bu süreçte Türkiyenin neredeyse her şehrinden öğrencilerle çalışarak 3500’den fazla öğrenciye PDR danışmanlığı yaptım.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir