Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Uygun Fiyat Araç Kiralama Hizmeti

Ücretsiz araç kiralama hizmetleri istanbul içi anahtar teslim. Sizlerde www.vavcar.com Adresi Üzerinden Araçlarımızı İnceleyebilirsiniz.

 • Gönderenin Adı: vavcar
 • Gönderenin E-postası: admin@vavcar.com
 • Gönderen URL’si: http://www.vavcar.com
 • https://www.vavcar.com
  https://www.vavcar.com

  VARCAR Hakkında
  Vavcar “Yola Çık” mottosuyla İstanbulda kuruldu. Herkesin uygun fiyatlar, tam güvence ve olabilecek en kolay şekilde araç kiralayabilmesini amaçlayan Vavcar, Türkiye’nin en büyük online araba kiralama platformu olmayı hedefliyor.

  Arabasını kiralayarak ek gelir elde etmek isteyen araba sahipleri ile, araba kiralama ihtiyacı olan kişileri bir araya getiren Vavcar, iki tarafın da hayatını kolaylaştıracak her detayı düşünerek kusursuz hizmet sağlayabilmek için çalışıyor.

  Şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren rentiva, yakın gelecekte tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi amaçlıyor.

  Manifesto
  Seni bekleyen ne kadar çok gidilecek yer, yaşanılacak anı, paylaşılacak heyecan var hayatta; her gün bir bahaneyle vazgeçtiğin, her vazgeçişinde keybettiğin. Her hayalin yola çıkma heyecanıyla başlıyor, her gün biriktireceğin anılar için çalışıyorsun oysa; arkadaşlarınla gideceğin tatil, kız arkadaşına yapacağın sürpriz, eşinle hafta sonu kaçamağı, tek başına huzur bulacağın ücra bir köşe. Tüm engelleri, bahaneleri unut, biz hepsini düşündük. Sen sadece Yola Çık!

  Bu şehirde herkese bir araba lazım ama metroyla daha hızlı gidiyorsun.

  Araba büyük rahatlık ama otoparkta yer bulmak da büyük dert.

  Arabasız gitmezsin aslında da gece gece kim araba kullanacak.

  Onla da olumuyor, onsuz da; biliyoruz. İhtiyacın yokken onsuz olsan da, ihtiyacı olanlar arabanın bitmek bilmeyen masraflarını ödese? Bunu yaparken de sunduğumıuz güvence paketleriyle için rahat olsa? Hatta tatillerine arabayla gitmek yerine uçakla gitsen de, gittiğin yerde senin gibi başka araba sahiplerinin arabasını uygun fiyatlara kiralasan? Hayal eden, yola çıkan ve paylaşarak büyüyen kocaman bir aileyiz. Sen de kirala ve hizmetimizden yararlan.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir