Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

VARMEN; Konya traktör kepçesi, uzatmalı kepçe, kovalı traktör kepçesi, tesviye küreği, dip patlatan

VARMEN; Konya kaz ayağı, çizel pulluk, klasik pulluk, diskli pulluk, traktör kepçesi, uzatmalı kepçe, kovalı traktör kepçesi, tesviye küreği, dip patlatan, anız patlatan, kültivatör, diskli pulluk imalatı, klasik pulluk imalatı, çayır biçme makinası, ot toplama tırmığı, şeytan tırmığı, gübre serpme makinası, fırfır, ilaçlama makinası, tek diskli gübre serpme makinası, çift diskli gübre serpme makinası, rotavatör, mibzer, hububat mibzeri, hidrolik kaldırıcı, harman makinası, patoz, saman aspiratörü, su tankeri, su römorku, traktör römorku, mini römork, mini traktör römorku, vanvey, yatay kerdi, sandıklı sandıksız vanvey, diskaro, goble diskaro, döküm merdane, tekerli döküm merdane,

 • Gönderici Adı: Varmen Tarım
 • Gönderici E-postası: inf@varmen.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.varmen.com.tr
 • http://www.varmen.com.tr
  http://www.varmen.com.tr

   

  VARMEN; Konya’da Tarım makinaları ve ziraat aletleri imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Amacımız; Günümüz teknolojisinde modern tarım makinalarına olan ihtiyacı “Varmen” kalitesiyle karşılamaktır.

   

  Kaliteli Malzeme, usta işçilik ve kaliteli tarım makinaları imal ederek, bize duyulan güveni zirvede tutmak, prensibimizdir.

  Firma Profili –
  .
  VARMEN; Konya’da Tarım makinaları ve ziraat aletleri imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Amacımız; Günümüz teknolojisinde modern tarım makinalarına olan ihtiyacı “Varmen” kalitesiyle karşılamaktır.

  Profesyonelliğimizi tecrübemizle harmanlayarak, yüksek kalitede ürün ve hizmet sunuyoruz. Kaliteli Malzeme, usta işçilik ve kaliteli tarım makinaları imal ederek, bize duyulan güveni zirveye tutmak, prensibimizdir.

  Ürün Halkamızın İçinde;

  İmalat ve Pazarlama Halkamızın İçinde; Döküm merdane, çizel pulluk, traktör kepçesi, tesviye küreği, dip patlatan, kültivatör, diskli pulluk, klasik pulluk, çayır biçme makinası, ot toplama tırmığı, gübre serpme makinası, ilaçlama makinası, rotavatör, mibzer, hidrolik kaldırıcı, harman makinası, saman aspiratörü, su tankeri, traktör römorku, mini römork ve diğer tarım makinaları yer almaktadır.

  Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

  Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızdır.

  TELEFON
  0 544 927 00 70
  TELEFON
  0 545 470 43 99
  WHATSAPP
  0 544 927 00 70
  E-MAIL
  bilgi@varmen.com.tr
  SOSYAL MEDYA
  VARMEN Tarım Makinaları Tüm Hakları Saklıdır.
  döküm merdane, tekerli döküm merdane, kaz ayağı, çizel pulluk, klasik pulluk, diskli pulluk, traktör kepçesi, uzatmalı kepçe, Pulluk, klasik pulluk, diskli pulluk, çizel pulluk, kaz ayağı, diskli pulluk imalatı, klasik pulluk imalatı, traktör kepçesi, uzatmalı kepçe, kovalı traktör kepçesi, tesviye küreği, dönerli tesviye küreği, dip patlatan, anız patlatan, kültivatör,

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir