Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

VERİ EMLAK ALSANCAK

Merhabalar ,
VERi EMLAK Alsancak  1989 yılında kurumsal yapılaşmasını tamamlamış olup emlak sektörüne başlangıç yapmıştır.Sektördeki kalitenin söz sahibi ve en iyinin tanımı olmuştur.
İlk Ve Merkez Ofisini Alsancak ‘ta Açmış Sektörün Gelişiminde ,Büyümesinde Ve İlerlemesinde bir Pazar payına sahip olmasında katkı sağlamaya çalışmıştır.
Kurumsal Yapılaşmasına 2007’den itibaren yeni bir boyut kazandırmış, Bünyesine Kattığı Yeni Nesil Kadro İle Birikimlerini Çoğaltmış Ve İZMİR’in Bir çok Bölgesine yayılmıştır.

SeferihisarMithatpaşa , Karşıyaka’da birer ofislerini Hizmete açmış bir merkez bir şube üç ofis ile Her Bölgede VERi EMLAK yapılaşmasını daha ileri ve güçlü hedefimiz haline getirmiştir. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak Güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz ile aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,hizmet zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider marka zinciri olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak,Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan,Türkiye ́nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Birikimleri Ve İşlevleri kelimelere sığamayacak kadar büyük, cümlelerle betimleyemeyecek kadar ayrıntılı bir çalışma hayatını ; Hedefi Haline Getirerek Türkiye’de Rekabet Edebilen , Büyüyebilen , Bayraklaşan ve Çok Boyutlu bir Gayrimenkul firması haline getirerek inşa edip Yeni Nesil Bir Sisteme Uyarlayarak Gerek Bölgesel , Gerekse Fiziksel Değişikliklerle Beraber Bölgelerine Hakim Ve En İyi Şekilde Hizmet verebilecek Danışman Kadrosunu İstihdam Etmektedir.


VERi EMLAK’ı Bugun nerede görüyoruz ?

VERi EMLAK bugün bizce İzmir’deki Ofisleriyle İzmir’e hakim biçimde hizmet vermektedir,Nasıl mı ?
28 yıldır değişmeyen prensipleriyle yeni nesile uyarlanmış halde bölgesinde en iyi hizmeti verebilmek ,Gerek Bölgesel gerekse müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için Hem İnternet Ortamında Hem Bölgede Hemde Mail ve Reklamlarıyla Etkin Olabilmek Ve Farkını Bir kez daha belirtebilmek için yoğun temposuyla hizmet vermektedir. Yürüttüğü Reklam Çalışmlarıyla ve Etkin – Aktif web siteleriyle En iyi ve aradığınız gayrimenkulu sağlayabilmek ve bir adım daha emin adımlarla ilerleyebilmek için sizlerle birlikte çalışma hayatını sürdürmektedir.

Peki neden kendimizden bu kadar emin konuşuyoruz ?
Kendinden Emin olmayan biri,Bir Diğerini nasıl emin edebilirki ?

Uzman danışman kadromuzla, kurumsal örgütlenmede ciddi bir yol katederek; güçlü altyapısı ile en donanımlı Gayrimenkul Pazarlama şirketlerinden birisi olma yolunda istikrarla ilerlemeye çalışmaktayız.
İnsan odaklı çalışma vizyonumuzla müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, iş hacmimizdeki başarılarımızla bir adım daha yükselmeye VERi EMLAK’ı Büyütmeye çalışıyoruz.
Kalite güvencesi, eğitimli kadrosu ve profesyonel imajını güçlendiren iş disipliniyle VERİ EMLAK,Türkiye’nin büyük ve etkili kurumlarından biri olma hedefinde güvenli adımlarla yükselmektedir.

Hizmetlerimiz ;
Gayrimenkul satışı
Gayrimenkul kiralama
Gayrimenkul değerlendirme
Gayrimenkul yönetme
Gayrimenkul proje sunumu
Gayrimenkul proje hazırlama
Gayrimenkul ekspertizi

Gayrimenkul ekspertizi herhangi bir tasinmaz malin istenilen zaman dilimi içersindeki degerinin tespit edilerek ve çesitli metotlar kullanilarak hesaplanmasi islemidir. Ekspertizi yapilan gayrimenkulle ilgili olarak yerinde ve dogru analiz yapilmasi gerekmektedir.Tapu kayitlari ve imar durumu gibi gayrimenkulün resmi kayitlarinin da incelenmesi ve yorumu gerekmektedir. Bu analizi de ancak; gayrimenkulün insaat özelliklerini iyi tanimlayabilecek ve bulundugu bölgenin çevresel özelliklerini iyi analiz edebilecek teknik ve yetismis bir uzman yapabilmektedir. Gayrimenkulünüzün degerini belirleyen kisi ve kurumlarin güvenilir ve dürüst olmasi da çok önemlidir. Özellikle son yillarda spekülasyona çok açik olan ekspertiz islemlerinin objektif bir bakis açisiyla yapilmasi gerekmektedir. Ekspertizi yapan firma bu konuda yetkili bir firma olmalidir.
VERİ EMLAK kurumsal kimligi çerçevesinde uzman eksperleriyle dogru, hizli, güvenilir hizmeti yetkili bir sirket olarak sunmaktadir. Ekspertiz islemini yapan firma , bölgeyi iyi tanimali ve analiz edebilmeli bununla birlikte güncel satis rakamlari dogrultusunda reel tespitleri yapabilmelidir. Son olarak ekspertiz raporundan ne beklediginiz önemlidir.
Sonuç sizin için çok sey degistirebilir, hatali ve gerçek disi bir ekspertiz sizi maddi-manevi pek çok zarara ugratabilir.
Bu sebeple dogru sonuçlar için size tam güven sunan VERİ EMLAK Alsancak’ a başvurabilirsiniz

 

İşlerinizin bir başak kadar bereketli,
bir doğa kadar sağlıklı,
bir toprak kadar verimli olması dileğimizle saygılar sunarız
Birlikte iyi işler yapmak temennileriyle

ŞİRKET YETKİLİSİ

ALPER GÖKÇE

Bize Ulaşın
1392 Sokak Kemahlıoğlu Apt. No:7 D:8 Alsancak / İZMİR
+90 544 404 33 55
+90 0232 404 33 55
info@veriemlakalsancak.com
09:00-18:00

VERİ EMLAK ALSANCAK

Merhabalar ,
VERi EMLAK 1989 yılında kurumsal yapılaşmasını tamamlamış olup emlak sektörüne başlangıç yapmıştır.Sektördeki kalitenin söz sahibi ve en iyinin tanımı olmuştur.
İlk Ve Merkez Ofisini Alsancak ‘ta Açmış Sektörün Gelişiminde ,Büyümesinde Ve İlerlemesinde bir Pazar payına sahip olmasında katkı sağlamaya çalışmıştır.
Kurumsal Yapılaşmasına 2007’den itibaren yeni bir boyut kazandırmış, Bünyesine Kattığı Yeni Nesil Kadro İle Birikimlerini Çoğaltmış Ve İZMİR’in Bir çok Bölgesine yayılmıştır.

  • Gönderenin Adı: Alper gökçe
  • Gönderenin E-postası: alsancakveriemlak@gmail.com
  • Gönderen URL’si: http://www.veriemlakalsancak.com
  • http://www.veriemlakalsancak.com
    http://www.veriemlakalsancak.com

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir