Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Vizyonmed Sağlık Ürünleri Ltd.Şti.

En iyi çözümleri, en doğru zamanda en düşük maliyetle sunma fikri ile sektörün öncü ve saygı duyulan firmalarından olmak hedefindedir.

Ortopedi-travmatoloji alanında en iyi çözümleri yaratmayı hedefleyen Vizyonmed Sağlık Ürünleri bünyesinde bulundurduğu ithal ve yerli cerrahi malzemeler ile cerrahlara ve hastalara en geniş ürün seçeneklerini alanında uzmanlaşmış teknisyen kadrosu ile sunmaktadır

 • Gönderenin Adı: Fatih Demo
 • Gönderenin E-postası: hhhhuqqqa@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://vizyonmed.com
 • https://vizyonmed.com
  https://vizyonmed.com

  Vizyonmed Sağlık Ürünlerine Hoşgeldiniz
  En iyi çözümleri, en doğru zamanda en düşük maliyetle sunma fikri ile sektörün öncü ve saygı duyulan firmalarından olmak hedefindedir.

  Ortopedi-travmatoloji alanında en iyi çözümleri yaratmayı hedefleyen Vizyonmed Sağlık Ürünleri bünyesinde bulundurduğu ithal ve yerli cerrahi malzemeler ile cerrahlara ve hastalara en geniş ürün seçeneklerini alanında uzmanlaşmış teknisyen kadrosu ile sunmaktadır.

  Vizyonmed Sağlık Ürünleri sunduğu kaliteli hizmet ortopedi-travmatoloji alanında çözüm ortaklarımız Trivitale, Truemed, Tasarımmed, Zimed, United Group, Erc biomedical engineering markalarıyla hizmet vermektedir.

  Bölgesinde etkin ve başarılı satış ekibi ve satış sonrası cerrahi teknik elemanları ile cerrahlara ve ameliyathane ekibine gerekli eğitimleri düzenli olarak sunmaktadır.

  Bu doğrultuda hedefimiz hizmet vereceğimiz ekibin profesyonel kadromuzdan alacağı eğitimler ile hasta konforu ve cerrahların uygulama esnasında daha hızlı ve etkin çözümler sağlamasıdır.

  Saygılarımızla

  Vizyonmed Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir