Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

VODİ Hurmalı çikolata çikolatalı hurma satışı

VODİ Konya karışık spesiyal hurma, bitter çikolatalı bademli hurma, toptan sütlü çikolatalı bademli hurma, hurmalı çikolata, hurmalı bademli çikolata, Hurma, online hurma siparişi, hediyelik hurma, hac için hurma, paketli hurma, kutulu hurma, hurma fiyatları, online hurma satın al, Toptan hurma, hurma toptancısı, hediyelik hurma, hurma fiyatları, hurma satışı, medine hurma fiyatları, paketli hurma, online hurma, hurma market, toptan hurma satışı, çikolatalı hurma, bitter çikolatalı hurma, beyaz çikolatalı hurma, hurmalı çikolatalı hurma, hurmalı bademli çikolatalı hurma, toptan çikolatalı hurma, sütlü çikolatalı bademli hurma,

 • Gönderenin Adı: Vodi Hurma
 • Gönderenin E-postası: inf@hurmadunyam.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.hurmadunyam.com.tr
 • VODİ Hurmalı çikolata çikolatalı hurma satışı
  VODİ Hurmalı çikolata çikolatalı hurma satışı

  .::. Firma Profili

  HURMA DÜNYAM ; Konya’da Çikolatalı hurma üretimi ve hurma stışı alanında faaliyet göstermektedir.

  Sağlıklı ve hijyenik ortamda özenle hazırlanan çikolatalı hurmalar “Yeni bir tat, yeni bir lezzet” sloganıyla sizlerin beğenisini bekliyor.

  Ürünümüz; Çikolata kaplı olup hurma, badem ve Belçika çikolatasının müthiş birleşimi….

  Ürünlerimizi; öncelikle lezzet olarak biz test ettik. Dost akraba dışında da pek çok kişiye ürünlerimizi lezzet yönünden test ettirdik. Onların görüşlerini aldık. Bize; “Bu ürünü nereden alabilirim. Çok güzel bu” dediklerinde, seri üretimin startını verdik.

  “VODİ” Markasını taşıyan ürünleeimizi önce; kendi şehrimize, akabinde diğer şehirlere de göndermeye başladık. Şimdi de yurtdışına göndermeye hazırlanıyoruz.

  Eğer; kaliteli bir ürün ortaya koymuşsanız, başarı da beraberinde geliyor.

  Aynı zamanda toptan ve perakende hurma satışı yapıyoruz. Hurmaları direkt yerinden getiritiyor, halkımıza uygun fiyatlarda pazarlıyoruz.

  VODİ… Yiyenler Onu Sevdi…

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “VODİ Hurmalı çikolata çikolatalı hurma satışı”