Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

VUUPNET – GÜNLÜK BİLİM VE TEKNOLOJİ HABERLERİ

En iyi film önerileri, internet ve

teknoloji pek çok farklı formatta ilginizi çekebilecek bir çok servisin bulundugu internet portalı.

https://evdizevdenevenakliyat.com/
https://evdizevdenevenakliyat.com/

iz dünyayı birbirine yaklaştıran bilgili ve herşeyden haberdar olan bir topluluk yaratma hedefindeyiz.

En iyi film önerileri, internet ve teknoloji pek çok farklı formatta ilginizi çekebilecek bir çok servisin bulundugu internet portalı

ve

Tamamen bu düşüncelerle kurulduk.

Kariyerinizin en anlamlı işini yapın .

Aklımızda olan buydu!

Kurduğumuz bu portal’da uzun süreli stratejilerimiz ile ilgili her bağlantının merkezinde insanlar var.

Her seferinde bir bağlantı oluşturup insanlara geniş kitlelere ulaşmak istiyoruz .

Tron (TRX), Justin Sun tarafından piyasaya çıkarılmıştır ve CEO görevini halen kendisi yapmaktadır. Singapur çıkışlı Tron, merkeziyetsiz bir yapıya sahip kripto para birimidir.

Tron eğlence sektörünü hedefleyen bir kripto para sistemidir. Tron üzerinden üretilen içeriklerin insanlara özgürce sunulması amaçlanmaktadır. Tron bu hedefine ulaşabilirse, tüm dünyada içerik üreticileri Tron üzerinden içeriğini paylaşabilecek, saklayabilecek ve üretebilecektir.

Tron eğlence sektöründe var olan büyük merkezi yönetime bağlı içerik paylaşım sitelerine karşı bir duruş sergilemektedir. İçerik üreticilerinin özgür ve kesintisiz ödeme alabilmelerini amaçlar.

Tron’un (TRX) Avantajı Nedir?
İçerik üreticileri Tron altyapısını kullanarak, içeriklerini insanlara Tron sisteminin kripto para birimi olan TRX karşılığı satabilecekler. Tron bu ekosistemi inşa edebilirse hem kullanıcı hem de içerik üreticilerini büyük bir masraftan kurtaracaktır.

Tron platformunda paylaşılan bir içerikten, içerik üreticisi hem kullanıcılardan TRX ile bağış alabilir, izlenme ve beğeni sayısına göre TRX kazanabilir. Tüm kazanımlardan Tron hiçbir ücret kesintisi yapmamaktadır.

Tron platformunun içerik üreticilerine verdiği bazı garantiler de mevcuttur. Tron platformuna yüklenen her içerik tüm çalınma veya kopyalanma riskine karşı tüm güvenliği sağlayacağını belirtmektedir.

Tron platformu içerisinde bulunan içeriklerin alım ve satımlarının güvenirliği Tron tarafından sağlanmakta ve dolandırılmaların önüne geçilmektedir.

Tron (TRX) Madenciliği Nasıl Yapılır?
Tron (TRX), madenciliği yapılabilen bir kripto para birimidir. Genel madencilik mantığı ile yapılmaktadır. Madencilik için özel cihazlara gerek duyulmaktadır. Madenciler Tron ağı üzerinde yapılan işlemleri kayıt altına almaktadırlar, kayıt altına aldıkları işlem karşılığında ödül olarak TRX almaktadırlar.

Tron (TRX) madencilik ile üretilen bir kripto para olduğu için arz uzun bir zamana dağıtılmış şekildedir. Şu ana kadar yaklaşık 72 milyon TRX piyasada bulunmaktadır, toplam arz ise 100 milyon TRX’in üstünde olacaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir