Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Web Sitesi

WEB SİTESİDİR.

 • Gönderenin Adı: Ferhat
 • Gönderenin E-postası: orunferhat923@gmail.com
 • Gönderen URL’si: http://ferhatorun.com/
 • http://ferhatorun.com/
  http://ferhatorun.com/

  WordPress SEO Nedir?
  en-iyi-seo-eklentileri.jpg

  Search Engine Optimization (SEO), yani Türkçe ismi ile Arama motoru optimizasyonudur. Web sitenizin belirli kurallar uygulanılarak arama motoruna uygun bir şekilde düzenleme yapılması anlamına gelir. SEO sayesinde arama motorlarında en üst seviye çıkabilirsiniz. SEO sayesinde web siteleriniz üstün performans sağlanır.

  SEO sayesinde site trafiğiniz yüksek performans sunmaktadır. Tıklanma sayınızın artması arama motorlarından daha da üst sıralara çıkmanızı sağlar ve sitenizin performansını yükseltir. Google vb. bir çok arama motorlarından gelen trafik organik trafik olarak ifade edilmektedir. Anahtar kelimeniz olduğunda Sitenizi analitik olarak düşünerek optimizasyon yapmanız gerekmektedir. Web sitelerin birden fazla kelime optimize etmeniz mümkün olmadığı için özgün varsayımları tercih etmeniz sizin ve siteniz için yararlı olabilmektedir.

   

  WordPress Eklentileri Nedir?
  WordPress eklentisi sayesinde uçsuz bucaksız tasarımlar yapabilirsiniz. WordPress eklentileri yardımcı kol gibi düşünün web sitenize birçok özel ekleyebilirsiniz, silebilirsiniz. Güvenlik sorunlarınızı basit kullanışlı eklentiler ile ortadan kaldırabilirsiniz. Birçok farklı özellikte eklenti bulunmaktadır. Bizler bugün sizlere en iyi SEO eklentilerinden bahsedeceğiz.

   

  WP En İyi SEO Eklentileri
  1.YOAST SEO
  yoast-seo-en-iyi-seo-eklentileri.jpgYoast SEO eklenti en iyi SEO eklentileri arasında 1. sıradadır. Kullanımı kolay birçok özelliği ücretsizdir. 5 milyon’dan fazla kullanıcıya sahip bu eklenti sayesinde kolay bir şekilde SEO yapabilirsiniz. Kelime anahtarı optimizasyonu, snippet, okunabilirlik kontrolü gibi birçok özellik kullanıcıya sunmaktadır.

  2. All in One SEO
  all-in-one-seo-en-iyi-seo-eklentileri.jpg
  Bu eklenti ise 2. popüler eklentilerden biridir. 3 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan bu eklenti özellikleri şunlardır. Site haritası, Google Analytics entegrasyonu sunar ve bu eklenti bot engelleyici özelliği ile web sitenizi kötü yönde etkileyecek botları engeller.

  3.LiteSpeed
  lite-speed-en-iyi-seo-eklentileri.jpgLiteSpeed eklentisi en iyi SEO eklentiler arasında 3. sıradadır. PHP dili ile kodlanmış bu eklenti web sunucunuzda ki ön bellek görüntülemesi hizmeti sunmaktadır. Bunun sayesinde site hızınızı yüksek bir performans almanızı sağlar ve SEO optimizasyonunda sizi bir adım ön planda tutar.

   

   

  4.The SEO Framework
  Bu eklenti diğer SEO eklentilerin aksine çoğu özelliği ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor. Bu yüzden birçok kullanıcı tarafından sevilen bir eklentidir. Otomatik olarak başlık açıklama ve URL yapan bu eklenti temel bir şekilde SEO işlemleri uygulamaktadır. Kullanımı kolay bir tasarımı olan bu eklenti SEO işlerine yeni başlayanlar için güzel bir deneyim çıkartabilir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir