Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Web Sohbet ve Mobil Chat Sohbet Odaları

Türkiyenin en çok tercih edilen sohbet ve chat yapabileceğinizi ücretsiz ve tüm özellikleri ile bedava sohbet yapabileceğiniz web sohbet  ve   mobil chat sitesi.

 • Gönderici Adı: serpil devrelik
 • Gönderici E-postası: cwlearned@gmail.com
 • Gönderici URL’si: https://www.chatmobile.org
 • https://www.confortostomi.com/

  Hakkımızda
  Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100’den fazla kullanıcıya sahiptir. Sohbet sitelerini kullanan kişileri bir araya getiren siteye üye olarak keyifli vakit geçirirken yeni dostluklar için de başlangıç yapabilirsiniz.

  Sohbet siteleri kurulurken site sahiplerinin kural belirlemesi ve kullanıcıları sürekli olarak takip etmesi ve şikayetlere karşı duyarlı olması önemlidir. Kurulduğu günden itibaren Chatmobile.Org sitesi kullanıcıların haklarına saygılı olunmasını kendisine görev bilmiştir. Siteye ilk girdiğinizde kuralların yazılı olduğu detaylar ile karşılaşırsınız.

  Site için öncelikli kural Türkiye Cumhuriyeti lideri olan Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içerikli söylemlerin asla yer almaması gerektiği ile ilgilidir. Bunun yanı sıra sitede kullanıcı rumuzları ile ilgili de bazı kurallara yer veriliyor. Örneğin siteye giriş için rumuz oluşturmanız gerektiğinde bu rumuzun cinsel içerikli olması halinde rumuzunuz kabul edilmeyecek ve siteye üyeliğiniz gerçekleştirilmeyecektir.

  Site hakkında önemli kurallardan biri de 18 yaşından küçük olan kullanıcıların siteye giriş yapmasının yasak olmasıdır. Aksi durumda kullanıcıların yaşı belirlenir ise rumuzları iptal edilerek üyelikten çıkarılırlar.

  Chatmobile.Org sitesi diğer sohbet siteleri ile farkını her zaman korumaya özen gösteriyor. Kaliteli konuşmaların gerçekleştiği ve gerçek arkadaşlıkların kurulması için çaba sarf eden site aynı zamanda vaktinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı da sunuyor. Site bünyesinde oyun, müzik gibi eğlence alanları bulunuyor. Böylece kişiler sohbetlerini oyun oynayarak keyifli bir şekilde de sürdürebiliyor.

  Sohbet sitesi aynı zamanda şehir ya da yaş grubu gibi farklı alanlarda da kişilerin kendilerine yakın kişileri tanıma fırsatı yakalamasına da izin veriyor. Site sevgi ve aşk kategorisi ile kişilerin birbirini daha yakından tanıması ve evlilik yolunda adım atabilmesi için de imkan tanıyor.
  Chatmobile.org

  KOMUTLAR
  Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

  YARDIM
  Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

  MIRC İNDİR
  Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

  Sohbet içerikli bir site olan Sohbet Chat içerisinde sohbet arkadaşları edinmek son derece kolay bir ortam. Herkese uygun olan ve bir çok konuda sohbet edebileceğiniz insan bulmanız sizlere geniş bir çevre kazanmanızı sağlayabilir ve ortamlarda çok rahat bir şekilde hareket etme imkanı bulabilirsiniz. Seviyeli sohbet sitesi içerisinde her çevreden insan bulunması geniş bir kültür çeşitliliği de oluşturduğu için çevrenizdeki sığ insan kalabalığından da kurtulmuş oluyorsunuz.

  Anasayfa
  Hakkımızda
  Mirc İndir
  Sohbet
  Anasayfa
  Hakkımızda
  Mirc İndir
  Sohbet
  FacebookTwitterYoutubeInstagram

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir