Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Web Tasarım

[CENTER][B][FONT=”Century Gothic”]İşletmenizi büyütmek için en yaratıcı fikirlerimizi ortaya koyuyoruz.Bizler için kıymetlisiniz.
Web sitenizi hazırlamak, uzun bir yolun ilk adımı. Müşterimizle iş bitimi yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işlerinin yanı sıra dijital pazarlama ekibimizde pazarlama desteği sunarız.[/FONT][/B]
[B][FONT=”Courier New”]İLETİŞİM: [COLOR=”Red”]Whatsapp & Telefon [/COLOR]–> +90 546 671 4879
[B][FONT=”Courier New”][COLOR=”Red”][SIZE=”5″]Neler Yapıyoruz?[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[LIST]
[*]Wordpress , Opencart , Joomla… Kurulum
[*]Tema Kurulum(0’dan dizayn)
[*]Optimizasyon
[*]WooCoommerce Kurulum ve Ayarları
[*]%100 SEO ( Google İlk Sayfa Garantisi )
[*]Mobil Uyum ( Responsive )
[*]Canlı Destek Hattı ( Size Özel )
[/LIST]
[B][FONT=”Courier New”][SIZE=”4″][COLOR=”red”]Hizmetinizin İçerisinde Neler Var ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[LIST]
[*]Hosting
[*]Domain
[*]SSL ( 128 Bit )
[*]Kurulum
[*]Anasayfa Ayarı
[*]Menü Ayarları
[*]Sayfa Ayarları
[*]Logo
[*]Banner
[*]Kartvizit
[*]Slider
[/LIST]
[B]Kısacası anahtar teslim yaparcasına tasarımlarınızı hazırlıyoruz ve en kısa sürede sizlere teslim etmeye çalışıyoruz.Az kazanıp çok çalışıyoruz.[/B]
[img]https://i.resimyukle.xyz/dCB1J5.png[/img]
webimburada
webimburada
[/CENTER]

KURUMSAL
Digital Dünya’da Gerçek Gücünüzün Farkına Varın
Halil AHMAD Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimiz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmayı kendimize ilke edindik. Proje çalışmalarımız sırasında müşteri ve proje kullanıcılarımızdan gelen gereksinimleri ve eksikleri kısa sürede tamamlamak amacıyla proje sahibi ile doğrudan etkileşimli olarak çalışırız. Şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, daimi hizmet, kullanışlılık, kolaylık, uygun fiyat ve zamanında teslim olmuştur.

NASIL YOL İZLERİZ?
Çalışma Prensibimiz
ANALİZ
İşe başlama kararının resmileşmesiyle birlikte, müşteri tarafından belirlenen teknik şartlar ve isterlerin paylaşıldığı, projenin daha detaylıca ele alındığı bir toplantı yapılır. Alınan kararlara uygun olarak asıl proje planı hazırlanır ve çevrimiçi (online) olarak yönetilir..

TASARIM VE KODLAMA
Bu süreç içinde iletişim tasarımı ve yazılım tasarımı paralel olarak yürütülür. Hazır çerçeve yazılıma ilave olarak belirlenmiş isterlerin netleşmesi için gerekli olacak diyagram ve algoritmaların oluşturulması ile kullanıcı arayüz tasarımları bu süreç içinde tamamlanır.

TEST
Müşteri ile birlikte çevrimiçi (online) ortamda iş kontrol edilir. Sunucu bağlantı bilgileri alınarak uzaktan erişimle yüklenen uygulama çalıştırılır. Hata ayıklama amaçlı test yapılır. Olası sorunlara karşı gerekli uyarılar yapılarak iş teslim edilir.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 yorum “Web Tasarım”