Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Webtehost – Domain (alan adı) Hosting Vds VPS Dedicated Sunucu Çözümleri Kurumsal Tema

WEBTEHOST Alan Adı (domain), Bireysel Hosting, Kurumsal Hosting, E-Posta Hosting, VPS – VDS (Sanal Sunucu), Fiziksel Sunucu, Script, Kurumsal Tema, Seo Paketleri, Yazılım ve SSL sertifikası satmaktadır.

 • Gönderenin Adı: Hakan
 • Gönderenin E-postası: info@webtehost.com
 • Gönderen URL’si: https://webtehost.com
 • Webtehost - Domain (alan adı) Hosting Vds VPS Dedicated Sunucu Çözümleri Kurumsal Tema
  Webtehost – Domain (alan adı) Hosting Vds VPS Dedicated Sunucu Çözümleri Kurumsal Tema

  Biz Kimiz?
  Biz bu işi severek yapmayı hedef olarak seçtik. 2017 Nisan ayında kurulmuştur. 2017 Mayıs ayında yeni alt yapımızı tamamladık ve son olarak web sitemizi yeniledik. WEBTEHOST İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ aktivite alanı olarak kendisine web tasarım, web programlama ve uygulamaları, web hosting, sunucu kiralama, sanal mağaza tasarımı ve kurulumu ve bütün bu alanlarla ilgili teknik destek ve danışmanlık hizmetini seçmiştir.

  Vizyonumuz
  Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda iddialı bir pazar payına sahip olarak Türkiye’de hosting alanında öne çıkan birkaç firmanın arasında yer almak. Avrupa seviyesindeki, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize yaşatmak.

  Misyonumuz
  Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.

  Teknik Alt Yapımız
  WEBTEHOST İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ, teknik altyapı olarak güvendiğiniz markaların en son teknoloji ürünlerinden amacına ve vereceği hizmete en uygun olanlarını seçmektedir. Sunucularımızda işletim sistemi olarak Windows veya Linux kullanılmaktadır.

  Bütün ürünlerimizde Intel, AMD, HP, Dell, Cisco’nun da aralarında bulunduğu her biri alanında uzmanlaşmış, kaliteli hizmet sunan markaları tercih etmekteyiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir