Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Windows 10 Pro

En Ucuz Dijital Lisanslar ile Windows 10, Office, Program Lisanslarına perakende ve toptan olarak kolay ve ucuz fiyata sahip olun.

  • Gönderenin Adı: En Ucuz Lisans
  • Gönderenin E-postası: info@enucuzlisans.com
  • Gönderen URL’si: https://enucuzlisans.com/
https://enucuzlisans.com/
https://enucuzlisans.com/

Windows 12: Yüksek Performanslı İşletim Sistemi
Windows 12, Microsoft tarafından geliştirilmiştir. Kullanıcıların işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayan, yüksek performanslı bir işletim sistemidir. Windows 12, kullanım kolaylığı ve hızlı işlem kapasitesi ile geniş bir kullanıcı kitlesinin tercihi olmaya devam ediyor. Hızlı ve güvenli bir işletim sistemi olmanın yanı sıra, kullanıcı işlemlerini kolaylaştıran bir dizi özellik ile donatılmıştır. Bu işletim sistemi, günlük görevleri daha verimli bir şekilde tamamlamaya yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra, kullanıcıların güvenlik konusundaki endişelerini de gidermekte öncü rol oynamaktadır.

Windows 12’nin Özellikleri
Windows 12, kullanıcı dostu arayüzü, güçlü güvenlik önlemleri ile öne çıkmaktadır. Ayrıca çoklu kullanıcı desteği gibi özellikleriyle kullanıcıların işlemlerini hızlandırıyor. Bu sayede de işleri kolaylaştırıyor. Ayrıca, yüksek performanslı dosya sistemi de içermektedir. Bunun yanı sıra kusursuz bir kullanıcı deneyimi ve genişletilmiş kullanıcı kontrolüne de sahiptir. Ayrıca güçlü dosya şifreleme, geliştirilmiş kullanıcı yetkilendirme, kolay dosya paylaşımı ve hızlı başlangıç süresi gibi avantajlar sunmaktadır. Bu sayede Windows 12, işletim sistemi deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. Bu yenilikler, Windows 12’yi, günlük ve profesyonel işlemler için ideal bir platform haline getiriyor.

Windows 12’nin Faydaları
Windows 12, kullanıcıların daha hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapmalarına olanak tanımaktadır. Bunun için kullanıcı dostu arayüzü ve yüksek performanslı dosya sistemi gibi çeşitli yenilikçi özellikler bulunmaktadır. Güçlü güvenlik özellikleri ve çoklu kullanıcı desteği bulunmaktadır. Ayrıca gelişmiş kullanıcı kontrolü ve dosya şifreleme gibi özelliklerle donatılmıştır. Bu sayede kullanıcıların verilerini korurken aynı zamanda esnek bir kullanım deneyimi sunar. Windows 12, daha iyi bir kullanıcı deneyimi, geliştirilmiş kullanıcı yetkilendirme ve daha kolay dosya paylaşımı gibi avantajlarla, iş ve eğlence için kapsamlı bir çözüm sunar. Windows 12 Yüksek Performanslı İşletim Sistemi çok yakında bizlerle olacak. 17 Şubat 2024 tarihi itibariyle en güncel sürüme Windows 11 Pro satın al sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Enucuzlisans.com – En Uygun Dijital İndirilebilir Lisanslar
Günlük hayatımızda, işimizde veya eğitimimiz süresince pek çok programa gereksinim duyuyoruz. Ancak bu programlara, daha doğrusu bu programların güncel versiyonlarına sahip olmak, ne yazık ki pek mümkün olamayabiliyor. Burada dijital lisanslar devreye girmektedir.

Peki, neden? Elbette ki fiyatlarının herkesin bütçesine uygun olmaması yüzünden. İşte bunun için dijital lisanslar ile ilgili önemli adımlar ortaya atıldı.

Genel anlamda baktığımızda ise, bu lisansların tamamı, orijinal lisansların yerine geçtiği için, sürekli olarak tercih edilmeye başladı. Peki, bu kadar önemli ve avantajlı olan dijital lisanslara güvenebilir miyiz?

Devamını Gizle
Dijital Lisanslar Güvenilir Midir?
Office programları örneğinden gidecek olursak, anlatım çerçevesinde çok güzel bir yol haritası oluşturulabilir. Çünkü günümüzde; evde, işte veya eğitim gördüğümüz alanlarda office programlarına gereksinim duyuyoruz. Neredeyse büyük bir çoğunluğumuz da eski versiyonlarını kullanıyor.

Office 2007 ve 2010 bunlar arasında en popülerleri. Peki, neden? Çünkü Microsoft üzerinden bu programları almak gerçekten yüksek meblağlara katlanmayı gerektiriyor. İşte buradan hareketle de insanlar eski office programlarını kullanıyor.

Peki, bu tür bir lisans alsak, güvenlik konusunda sorun yaşar mıyız? Hayır.

Günümüzde milyonlarca kişi dijital lisanslarını her alanda kullanıyor. Bu nedenle oldukça tercih edilen bir yöntem.
Dijital lisanslar ile hak kaybı yaşamıyorsunuz. Bilgisayarınıza format attığınızda veya ürün anahtarı ile ilgili bir problem yaşadığınızda, satın aldığınız bu lisansı tekrar kullanabiliyorsunuz.
Vergiler, kargo süreci veya diğer pek çok yükümlülüğe katlanmak çok zor olabiliyor. Bu nedenle de dijital lisanslar çok önemli bir yere sahip.
Gönül rahatlığı ile dijital lisansların alınabileceğini biliyoruz. Çünkü bu tür lisansları her alanda satıyorlar ve herhangi bir sorun yaşanmıyor.

Sizler de en ucuz ve sorunsuz şekilde bu tür dijital lisansları alabilirsiniz. Bunun için Enucuzlisans.com sizin yanınızda.

Dijital Lisanlar Neden Diğer Lisanslara Göre Oldukça Uygun Fiyatlı?
Dijital lisansları edinmek, pek çok maliyete katlanmayı önlüyor. Bu durum da normal olarak sizlerin daha rahat bir şekilde dijital lisanslardan yararlanmasını sağlıyor. Pek çok seçenek de bunu kanıtlayacak cinsten. Yani, uygun fiyatlı lisans almanıza yardımcı olacak şekilde.

Peki, dijital lisansların uygun fiyatlı olmasına etki eden unsurlar nelerdir? İnsanlar neden ek maliyetlere katlanmıyor?

Kargo ile satın alımlar gerçekleştirildiği için, kargo ücretleri ile karşı karşıya kalınmıyor. Üstelik zamandan da tasarruf ediliyor.
Bandrol veya etiket gibi unsurların maliyetlerinden kaçınılmış oluyor.
Özel kullanım veya kullanıcıların telif hakkı ile karşı karşıya kalması tamamen önlenmiş oluyor.
Gümrükten geçme veya vergilendirme hususlarından kurtulmuş olunuyor.
Yukarıda adı geçen tüm avantajlar, dijital lisansların fiyatlarının neden uygun olduğunu en iyi şekilde kanıtlıyor. Bu tür gereksiz ödemelerden uzak durarak, dijital lisans alabilir ve dilediğiniz gibi lisanslı bir şekilde programları kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Enucuzlisans.com olarak hangi lisansları sizlere sağlıyoruz?

Dijital Lisanslar İçerisinde Hangi Ürünler Mevcut
Dijital lisansların uygun fiyatlı ve avantajlı olmasının yanında, bir de dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Bunlar genel anlamda değişkenlik gösterir.

İşte bunu dikkate alarak, sağladığımız dijital lisanslarda tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Böylece size fayda sağlayan, her türlü değeri içerisinde barındıran lisanslara sahip olmuş oluyorsunuz. Peki, sağladığımız dijital lisanslar nelerdir?

Antivirüs Lisansları
Bilgisayarınızı zararlı davranışlardan uzak tutmak, virüse karşı önlem almak maksadı ile kullandığınız antivirüs programları, oldukça avantajlıdır. Bazı lisansların fiyatları oldukça yüksek olabildiği için de, sizlere uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde antivirüs lisansı sağlama yoluna gittik.

Böylece bilgisayarınızı etkin bir şekilde koruma ve aynı zamanda içinizin rahat olmasını sağlama şansına erişmiş olursunuz. Peki, sağladığımız antivirüs lisansları hangileridir?

McAfee ( McAfee Total Protection Lisans –5 Yıllık)
Yukarıda adı geçen antivirüs programları ile ilgili tüm lisanslara, “Antivirüs Lisans” kategorimizden ulaşabilirsiniz.

E-Pin Ürünleri
Genel anlamda oyunlar için kullanılan e-pin, “elektronik pin” olarak bilinir. Oyunlarda alınması gereken paralar, krediler veya daha pek çok seçenek, e-pin aracılığı ile kolay bir şekilde alınabilir. Bunun için de, kategorilerimiz genelinde sizlere e-pin ile ilgili pek çok lisansın satışını sağlıyoruz.

Gift Card
Mağazalardan alınabilen, ancak her daim temin edilemeyen bu kartlar ile alışverişler çok daha rahat ve eğlenceli hale gelebilir. Para üstü alma derdi ile de kesinlikle karşı karşıya kalmazsınız. Bu nedenle bizler de dijital lisanslar kapsamında gift card satışı gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda gift card, “hediye kartı” olarak da sektörde anılmaktadır.

Office Lisans
Hayatımızın her alanında sıklıkla kullandığımız office programlarının güncel versiyonlarına, fiyatları dolayısı ile ulaşmak pek mümkün olmuyor. Ancak bizler sağladığımız dijital lisanslar kapsamında sizlere tüm office programları için lisans veriyoruz.

Bu lisanslar tamamen garantili ve güvenli olarak bizler tarafından satılmaktadır. “Office Lisans” kategorimiz içerisinden, tüm bu lisanslara erişmeniz mümkündür.

Bu ürünlerden bazıları ise: Office 2019 Professional Lisans, Office 2013 Lisans‘tır.

Oyun Lisansları
Günümüzde oyunlara duyulan rağbet her geçen gün artıyor. Ancak bazı durumlarda oyunlar için gerekli olan bazı özellikleri satın almak veya lisans kodu girmek gerekiyor.

İşte “Oyun Lisansları” kategorimizden aldığınız lisanslar ile bunları sağlayabilirsiniz. İtemler, coinler, altınlar ve bunun gibi tüm oyun gereksinimlerinin lisansları, sitemiz genelinde yer almaktadır. Sizler de içiniz rahat bir şekilde bu lisansları kullanabilirsiniz.

Premium Hesaplar
Pek çok paylaşım veya deneyim sitelerinde premium hesap avantajı bulunur. Premium hesaplar alınarak, standart kullanıcının elde ettiğinden çok daha fazla olanak elde edilir.

Ancak bazı durumlarda bahsedilen premium hesaplara ulaşım imkan dahilinde olmayıp, fiyatı çok yüksek olabilir. İşte bizler de bunun için sizlere premium hesaplar ile ilgili her türlü lisansı elimizde bulunduruyoruz.

Server Lisansları
Mevcut olan ağdaki kaynağın merkezine ulaşmak ya da belirli hizmete ulaşılmasını ve yönetilmesini sağlayan yazılım, server olarak adlandırılır. Sunucu olarak da bilinen serverlar, lisanslı hale getirilmesi ve bu şekilde kullanılması gerekir.

İşte güncel ve güvenilir lisanslar ile bu sebeple sizlerin yanında yer alıyoruz. Yüksek meblağlarda server lisansları almak yerine, bizlerden hem güvenli, hem de avantajlı bir şekilde lisans satın alabiliyorsunuz. Sağladığımız server lisanslarından bazıları aşağıdaki gibidir:

Microsoft SQL Server
VMware vSphere
VMware Workstation
Windows Server
Bunlar gibi pek çok server lisansını incelemek ve detaylarını öğrenmek için, “Server Lisansları” isimli kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Windows Lisans
Windows işletim sisteminin getirdiği olanaklardan faydalanmak ve bu olanaklardan uygun fiyatlı ama güvenli bir şekilde yararlanmak ister misiniz? Bunun için pek çok Windows lisansı, sitemizin kategorilerinde yer almaktadır. Peki, hangi Windows sürümleri için lisans bulunduruyoruz?

Windows 7
Windows 8
Windows 10 (Örn: Windows 10 Pro Retail Lisans Windows 10 Pro + Office 2019 Lisans)
Bu sürümler ve alt sürümleri ile ilgili tüm lisanslara erişmek isterseniz, o halde “Windows Lisans” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tasarım Programı Lisansları
Tasarım veya grafik işlemlerinin profesyonel anlamda gerçekleştirilmesi için, tasarım programlarının lisanslanması gerekir. Ancak fiyatı veya ulaşılması güç olabileceği için, bu tür lisanslara ulaşılamayabilir.

Ancak bizler sitemiz içerisinde pek çok tasarım programı için lisans bulundurduğumuzdan dolayı, artık grafik ve tasarım işlemlerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Peki, hangi tür tasarım programlarının lisanslarını veriyoruz?

Adobe Creative (Adobe Creative Cloud Lisans)
AutoCad (AutoCad 2020 Windows & Mac Lisans)
Corel PaintShop
CorelDraw (CorelDraw x8 Graphics Suite 2019 Mac Lisans ve CorelDraw x8 Graphics Suite 2019 Windows Lisans)
Revit
Visual Studio
Yukarıda yer alan tasarım programları ve daha fazlası hakkında bilgi almak isterseniz, “Tasarım Programı Lisansları” isimli kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Microsoft Lisans
Microsoft’a ait olan yazılımları yüksek meblağlar verip almak yerine, daha ekonomik yollar ile alabilirsiniz. Bunun için sitemiz içerisinde de Microsoft lisanslarını sizlere sağlıyoruz. Pek çok Microsoft yazılımı lisansını sitemizde bulundurduğumuz için de, gönül rahatlığı ile bu lisansları alabilirsiniz.

VPN Hesapları
Uzak yollardan, sanal bir şekilde bir başka ağa bağlanmayı sağlayan VPN’ler, her dönem sıklıkla tercih edilmiş ve tercih edilmeye devam etmektedir.

Sizler de bu tür VPN hesaplarına erişmek ve hesapların talep ettiği yüksek fiyatlara katlanmak istemezseniz, o halde bizleri tercih edebilirsiniz. Çünkü farklı VPN hesapları ile ilgili lisanslar sitemiz içerisinde bulunmaktadır.

Yukarıda adı geçen önemli lisanslara, gerek uygun fiyatlı, gerekse de güvenilir bir şekilde ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte Enucuzlisans.com olarak bu süreçte sizlerin yanındayız.

Bizlerden güvenle ve ekonomik bir şekilde bahsedilen lisansları alabilir, vakit kaybetmeden hedeflerinizi gerçekleştirmeye koyulabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir