Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

www.karamürselhabersitesi.com Basın Acıklaması

Merhaba www.karamurselhabersitesi.com Sitemiz yayın hayatına başlayalı (2) gün oldu 2500 Tıklanma alarak başarılı bir şekilde ilerliyoruz.
Sitemizi kuruluş amacımız ülke capında okunan haber sitesi olmak ve Türkiye gündemindeki konularıda ele almak bunun yanın sıra faydalı icerikler üreterek ziyaretçilerimize işe yarar içerikler sunmak.
Sizde sitemizde yazar olmak istiyorsanız bize Facebook dan yazılarınızı ulaştırabilirsiniz sitemizden yayınlamaya başlarız.
Bu arada Karamürselle ilgili haberleri yapan iki haber sitesi var takip ettiğim gercekten işin ehli insanlar onlarıda takdir ve tebrik ediyorum 10 yıldır bu işi yapıyorlar,Karamürsellin 2 başarılı gazetecisi Ahmet Öz ve Ercan Bubere başarılarının devamını diliyorum.
Bizim sitemizin teması birazdaha farklı olarak Türkiye gündemine dair içerikler ve yazılardan oluşacak bir blog sitesi tarzında olacaktır.
Umarım cıktığımız bu yolda başarılı bir şekilde yıllarca hizmet vermeye devam ederiz.
Karamürsel halkından beklentimiz Karamürselin sitesini bir marka haline getirecek desteği vermenizdir.Destek olmak için Facebook ve WhatsApptan sitemizi paylaşmanız yeterlidir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “www.karamürselhabersitesi.com Basın Acıklaması”