Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

www.kardelenfm.com.tr

Sohbet Odaları ve Chat Odaları bircok insanla rahatca sohbet edip, zamanınızı güzelce geçirmenize olanak saglamaya devam ediyoruz.

Sohbetbagim
Sohbetbagim

https://www.chatradyo.com/

Hakkımızda
ChatRadyo.Com 2018 Yılında kurulmuş bir sohbet servisi olup kendi sohbet ağı içerisinden olan misafir kullanıcılarına ve kayıtlı kullanıcılarına tecrübeli bir kadro ile kaliteli bir sohbet imkanı sağlamaktadır. ChatRadyo.Com olarak, yöneticilerimiz ile bizi tercih eden misafir kullanıcı ve kayıtlı kullanıcılarımıza güvenli bir sohbet ortamı sağlamak için sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunulmaktadır. Yaşayacağınız tüm soru ve sorunlarınız için #Operhelp kanal yetkilileri ile iletişime geçiniz.

VİZYON

Sanal platformda kullanıcılarına güvenli ve kaliteli bir sohbet ortamını yaratarak alanında Türkiye’nin en iyi sohbet servisi konumunda olmak.

MİSYON

Platformumuz her yaştan ve her kültürden insanlar için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Platformumuz üyelerimize kolay, güvenli ve eğlenceli bir ortam sunarak üyelerimizin kendilerini ifade etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına olanak sağlamaktadır.

 

Kurallar
1. ChatRadyo.Com Sohbet sunucularında tüm nick ve kanalların sorumluluğu; sahıslara, hakları ChatRadyo.Com‘e aittir. ChatRadyo.Com Gerekli gördüğünde, ilgili nick ve odanın kullanımına müdahale etme hakkını saklı tutar.

2. Sunucu genelindeki söylemler, sahiplerini bağlayıcı niteliktedir. Politik, teolojik ve kültürel ayrımcılık içerikli metinlerin paylaşımı, bu bağlamda şahıslar üzerinde yaptırım nedenidir.

3. Diğer kullanıcılara ya da ChatRadyo.Com organizasyonunun bütününe yapılan çıkar ya da zarar amaçlı eylemler Yeni Türk Ceza kanunun 213. maddesince suç teşkil edip ChatRadyo.Com tarafınca hukuki olarak yaptırım nedenidir.

4. ChatRadyo.Com Yalnızca resmi web sitesinde yayınlanan kanalların yönetiminden mesul olup özel odaların işleyiş biçimden sorumlu değildir. Özel odalar, giren kullanıcıların insiyatifi alarak kabul edip T.C. yasalarınca suç teşkil eden eylemler dışında genel kanal yönetimlerinden bağımsızdır.

5. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ‘e hakaret ya da Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç kabul edilen her davranış, koşulsuz yaptırıma tabidir. İlgili tüm davranışlar, Türk toplumunun ahlakına değer yargılarınca sorgulanacağı şüphesizdir.

6. ChatRadyo.Com Sohbet sunucuları üzerinde bulunan her kullanıcı, bu kuralların varlığını ve içeriğini kabul etmiş sayılmaktadır ve ilgili kuralların ihlali söz konusu olduğunda lokal ve hukuki yaptırım uygulama hakına sahiptir.

7. ChatRadyo.Com Sohbet sunucularına 🔞 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir