Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Yabanci magazin

Son dakika magazin forum sitesi, Güncel içerik bulabilceginiz forum sitesidir.

 • Gönderici Adı: akın
 • Gönderici E-postası: info@magazin.biz.tr
 • Gönderici URL’si: https://www.magazin.biz.tr
 • Moderatör, online tartışma alanları içerisinde izleme ve müdahale etme haklarına sahip olan kişilerdir. İlk olarak moderatörler sohbet odaları içerisinde ve forumlarda yer almış daha sonradan farklı isimlerle oyun dünyasına ve sunucu dünyasına da giriş yapmıştır.

  Moderatör Ne İşe Yarar?Moderatörlere ihtiyaç duyulmasının birçok farklı nedeni vardır. Moderatörlerin ilk ve asıl görevi online ortamlar içerisindeki kuralların yerine getirilmesini sağlamak ve içeriklerin düzgünlüğünü kontrol etmektir. Özellikle Magazin.biz.tr gibi büyük ve aktif online platformlar üzerinde paylaşılan verilerin sürekli olarak takip edilmesi, istenmeyen durumlarda içeriklere el atılması ve üyelerin kurallara uyduğundan emin olunması gerekir. Forum içerisinde tek bir yetkilinin tüm bu ihtiyaçlara cevap veremeyecek olması nedeniyle belirli yetkilere sahip olan Moderatörler kullanılır.
  Moderatör forum içerisinde;

  Hataları düzeltme
  Zararlı içerikleri kaldırmak
  Üye yasaklama/silme
  gibi gelişmiş yetkilere sahiptir. Her moderatör hesabına farklı yetkiler sunularak bu hesapların adı değiştirilebilir. Örneğin Magazin.biz.tr forumu içerisinde kategori için atanan moderatörlerin yanı sıra forum içi düzenin sağlanmasında görevli genel moderatörler ve daha üst konularda yetki inisiyatifine sahip Süper Moderatör’ü bulunmaktadır.
  Nasıl Moderatör Olunur?
  Moderatörlük için gerekli yetkinin forum yönetimi tarafından size verilmesi gerekir. Her forum veya online tartışma ortamının yönetici olarak bir üye alma konusundaki ihtiyaçları ve kriterleri farklı olabilir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir