Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Yaratıcı Hediye Fikirleri | One Hediye

Yaratıcı hediye fikirlerinden yola çıkarak yoluna ilk adımlarını atan, kişiye özel hediye ve bünyesinde dekoratif eşya modellerini ön planda tutan ve müşteri memnuniyetini en üst noktalara taşıyan bir misyon ile yola çıktık. Temennimiz müşterimizi memnun etmek ve hayalinde canlandırmış olduğu hediyeyi sizlere sunmak.

 

Türkiye’nin dört bir yanına dağıtım yapan kısa sürede siparişleri oluşturup kargoya veren firmamız İzmir içine yapılan siparişlerde aynı gün teslim imkanı sağlamaktadır. Bünyesinde birbirinden özel sevgiliye hediye, doğum günü hediyeleri, hediye setleri ve birçok konsept ürünü sizleri bekliyor olacak.  Sevdiklerinizi en özel günlerinde mutlu etmek hayatlarına iz bırakacağınız bir anı oluşturmak ve yanlarında olmak için one hediyeyi ziyaret edin ve onları harika hediyelerle buluşturun.

https://www.onehediye.com/
https://www.onehediye.com/

Hakkımızda
Vizyon: Tüm Türkiye’ye yaratıcı hediye fikirleri sunup %100 müşteri memnuniyetini sağlamak. İzmir’de aynı gün teslimat yapan hediye sitesi denilince ilk akla gelir olmak.

Misyon: Onehediye.com olarak biz yaratıcı hediye fikirlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunarak EN HIZLI teslimat sağlayıp kocaman bir sevgi yumağı oluşturmayı görev edindik.

Gizlilik – Güvenlik Politikası
onehediye.com tüm kullanıcılarının kişisel bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensibi doğrultusunda koruyan çevrimiçi bir alışveriş platformu olmayı hedeflemektedir. Kullanıcının kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgiler kişisel bilgi olarak tanımlanmaktadır.

onehediye.com ‘un kullanıcılarının vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun önlemlerle desteklenmektedir.

onehediye.com Gizlilik Politikası, kullanıcılarının vermiş olduğu bilgilerin kullanılma amacını ve sitenin kullanılma şeklini içermektedir.

onehediye.com, üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine iletilen kişisel bilgileri işbu “Gizlilik Politikası” ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları” hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. onehediye.com aynı zamanda; kullanıcı kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

Kullanıcılara ve üyelere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgi ender olarak onehediye.com için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya onehediye.com ‘un işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da kullanıcıların önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

onehediye.com, dahilinde başka sitelere link verebilir. onehediye.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

onehediye.com, kullanıcıların ve üyelerin, gizlilik politikasının maddelerine ya da yasalara aykırı olarak kullanıldığını tespit ederse ve yahut yetkili mercilerden bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse kullanıcılarla ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

Kullanıcılar, işbu gizlilik politikasında yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını ve kabul etmiş sayılacağını ve kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir